Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Nisam uopšte inputirao da se neko namerno sklanjao Sunsima ili bilo kome već da su to pobede protiv veoma oslabljenih rivala i da ne daju stvarni pokazatelj kvaliteta igara. Jbga, situacija je takva kakva je. Blazersi su imali sreće da im pauza omogući oporavak nekih bitnih igrača, Memphis nije imao sreće, em su pali u formi em su ostali bez drugog najboljeg igrača zbog povrede. Mada ne treba još podvlačiti crtu, mogu Međedi možda da zveknu Blazerse 2 za redom jerbo je odbrana Portlanđana baš bedna. Pelicanse ne žalim uopšte, oni su bili golo govno u bubbleu iako su imali i najbolje šanse i imho najbolji roster. Što se Sunsa tiče, 8 utakmica (protiv vrlo krnjih rivala uglavnom) ne mogu nikako da ponište ostatak sezone. Videćemo ih sledeće godine, ja nisam optimista u vezi njih al eto malo im za sriću triba.

 

pa da, ajde da placemo sto smo igrali najbolju kosarku u bablu.

 

 

7 hours ago, stefan81888 said:

Image may contain: ‎6 people, ‎people playing sport, ‎text that says "‎WHEN THE SPURS' PLAYOFF STREAK STARTED 1997-98 Chicago Bulls Third straight NBA title LAKERS Kobe Bryant Youngest All-Star at 19 ل1د Schick VANCOUV Schi Schick NCOUVER RIZLLIES Grizzlies Still in Vancouver Tim Duncan Rookie of the Year‎"‎‎‎

 

bryant `big country` reeves.

 

koliko dugo nisam video tu njusku.

Edited by sunset rubdown
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bodo said:

A ja se ne slažem sa tobom. Vjerovatno da su ih uparili vjerovatno bi broj pobjeda bio veći . Ne treba zaboravitda je poslije i Baynes bio propustio puno utakmica.Najveći problem po meni je startna četvorka . Šarić je ok ali kao back up . I rezervni plej za kojeg se nadam da su riješili angažiranjem Payna

 

cam johnson je meni otkrovenje na cetvorci. ne bih tu nista dirao. 

 

rubio/payne

booker/carter

bridges/oubre

johnson/saric

ayton/baynes

 

free agency je dosta mrsav ove godine, pojurio bih mozda samo christiana wooda. naravno, dosta toga zavisi i od toga da li ce jones produziti baynesa i sarica i da li ce oubre prihvatiti ulogu sestog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Radalek said:

 

OKC je u neverovatno dobroj situaciji. Verovatno ne postoji tim u ligi koji ima bolju dugorocnu buducnost. Ne samo da su dobili ogroman broj pickova od LAC i Houstona nego su pritom uspeli da udju u PO sa dobre pozicije i nije nerealno da izbace Houston so obzirom na povredu Westbrooka ili da u najmanju ruku pruze odlican otpor. Ovo sto su ucinili ove sezone im je donelo ogromno iskustvo za mlade igrace plus garantujem da ima solidan broj timova koji ce biti u win now modu sledece godine koji gledaju na CP3 kao moguci asset. CP3 je (kako izgleda) zdrav i igra na sjajnom nivou. Ugovor jeste ogroman, ali umesto da bude teret koji su delom preuzeli da dobiju sve te pickove, CP3 je odjednom postao asset. Sasvim je moguce da ce se naci tim koji ce da im posalje gomilu pickova za njega koji ce doci na naplatu kad se taj tim raspadne i kad ti pickovi dobiju na vrednosti. Tu je i Gallinari koji takodje ima odlicnu sezonu i zdrav je, jos jedan asset.

 

postao je asset, ali tesko da ce se ekipe previse otvoriti za njega. gomilu pickova sigurno nece dobiti jer ce ipak dobiti samo dve godine paula koji ce imati 36 i 37 godina sa upitnim zdravljem. 

filozofija im je da nece trejdovati igrace ako ne dobiju neku fer ponudu, nece trejdovati igrace po svaku cenu.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Radalek said:

 

OKC je u neverovatno dobroj situaciji. Verovatno ne postoji tim u ligi koji ima bolju dugorocnu buducnost. Ne samo da su dobili ogroman broj pickova od LAC i Houstona nego su pritom uspeli da udju u PO sa dobre pozicije i nije nerealno da izbace Houston so obzirom na povredu Westbrooka ili da u najmanju ruku pruze odlican otpor. Ovo sto su ucinili ove sezone im je donelo ogromno iskustvo za mlade igrace plus garantujem da ima solidan broj timova koji ce biti u win now modu sledece godine koji gledaju na CP3 kao moguci asset. CP3 je (kako izgleda) zdrav i igra na sjajnom nivou. Ugovor jeste ogroman, ali umesto da bude teret koji su delom preuzeli da dobiju sve te pickove, CP3 je odjednom postao asset. Sasvim je moguce da ce se naci tim koji ce da im posalje gomilu pickova za njega koji ce doci na naplatu kad se taj tim raspadne i kad ti pickovi dobiju na vrednosti. Tu je i Gallinari koji takodje ima odlicnu sezonu i zdrav je, jos jedan asset.

 

okc su mi najvece iznenadjenje ove sezone, s obzirom na tanak roster. nisam ih video u playoffu jer tu zaista ne vidim neki mlad potencijal osim shai gilgeous-alexandera.  njihovi veterani redom su imali odlicnu godinu though.

 

sto se pikova tice, ne vidim da ce clippersi i houston biti u skorije vreme lottery ekipe.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

 

postao je asset, ali tesko da ce se ekipe previse otvoriti za njega. gomilu pickova sigurno nece dobiti jer ce ipak dobiti samo dve godine paula koji ce imati 36 i 37 godina sa upitnim zdravljem. 

filozofija im je da nece trejdovati igrace ako ne dobiju neku fer ponudu, nece trejdovati igrace po svaku cenu.

Verovatno da, ali poenta je da je umesto opterecenja postao asset. Mogu lagano da dobiju picka prve runde ili nekog mladog igraca za njega plus jos nesto za Galinarija i da tankuju za 2021 draft koji ce biti mnogo bolji od ovog predstojeceg.

3 minutes ago, sunset rubdown said:

 

okc su mi najvece iznenadjenje ove sezone, s obzirom na tanak roster. nisam ih video u playoffu jer tu zaista ne vidim neki mlad potencijal osim shai gilgeous-alexandera.  njihovi veterani redom su imali odlicnu godinu though.

 

sto se pikova tice, ne vidim da ce clippersi i houston biti u skorije vreme lottery ekipe.

 

Imaju 2024 i 2026 pick od rocketsa koji su top 4 protected. Ne bi me zacudilo da ti pickovi budu poprilicno dobri.

Link to comment
Share on other sites

ZxbPlmG.png

houston itekako moze da bude raspad za nekoliko godina. imaju uzasnog governora, verovatno u top 3 najgora. 

 

lac malo teze a miami dok je tamo riley uvek ce pre konkurisati za titulu nego za zacelje. 

 

 

zajebano je dealovati za paula jer osim sto bi u teoriji neka ekipa morala dati nekog dobrog picka, morali bi i matchovati platu. nije nemoguce naravno.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

17 miliona?

 

zajebavas? moja procena je 10-12 tops 

19ipo ima zach lavine, grofov game changer, kontam da bogdan može do 17 ako je neko nehajan kao knicksi 

Just now, Shunsuke Nakamura said:

15-16 miliona je realno dati Bertansu. 

 

treba uračunati i projektovani pad salary capa zbog pandemije 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

17 miliona?

 

Kapiram i ja bar 14-15mil

 

Uzo sam da se druzim sa capulatorom i vraski mi je tesko da oslobodim dovoljno prostora za njegov ugovor, a da zadrzim Bangersa, Sarica, Paynea sa nekim pristojnim i realnim ciframa. Morao bi Papi da leti iz momenta da se napravi neka prica...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

sačuvaj gif za kidda, hehe I'm Jason Kidding 

.. salim se, očekujem atkinsona kod vas 

 

Za sad kruže samo imena nekih silnih asistenata, za koje ja nisam dovoljno veliki nerd da znam.

 

Dobro preživeh kad sam na nekom insajderskom tviteru pročitao Mark Jackson, zagrcnuh se sa faširanom sreća da je bila čaša vode na stolu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

samo reci koji ti treba, knicksi su 11 trenera intervjuisali. imam podcast makar za osmoro

 

[WOJ] Arturas Karnisovas makes the change on Boylen and will start a search right away for his replacement. Among many expected to be considered: Denver assistant Wes Unseld, Jr., former Brooklyn coach Kenny Atkinson; Toronto assistant Adrian Griffin; Bucks assistant Darvin Ham.

 

O Unseldu Jr. znam samo ko mu je tatko i vidim da ima kul bradu, Ham prati Budenholzera gde god krene, a ovaj iz Toronta je tukao zenu tako da mi u startu nije simpatican

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ja bih pre imao Bertansa u ekipi nego Bogdana, za isti novac.

 

ja bih obojicu u knicksima ali bertans je u suštini steve novak 2.0, ne mogu da vidim franšizu koja mu daje 15 - 17 milki, taman i da ne brine za salary cap. 

 

za bogdana mi nekako ima smisla da ga neko preplati 3-4-5 milki na kraćem ugovoru. videćemo uskoro, možda tripujem, ipak gledam basket na strimu n stuff 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...