Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, Horium said:

 

Ne bih se slozio. Odnosno, mozda Pho pristupa ozbiljno, ali Dalas definitivno ne...

 

2 minutes ago, 12Laki said:

Mozda bi imala da ipak drugoj strani nesto znaci.Ovako tesko.

 

To je istina, ali opet, to je problem Mavsa, Buker se pojavio sa pravim mindsetom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Ipak je aristokratski izdoovati u poslednjoj sekundi

 

beautiful losers, kako rece leonard cohen.

 

ne znam, bilo bi mi malo trulo da smo izgubili 6-7 tekmi u mjehuru pa da smo usli u playoff kroz walkover protiv bucksa koji se nisu pojavili na tekmi.

a da, milwaukeeju zelim da ispadnu od orlanda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaju Baksi dosta G ligasa, mase najcistija polaganja, plus nemaju imperativ pobede. Gotova je ova utakmica, pre nego sto je i krenula. Cestitke Sansima na podvigu, 8-0 je veliki poduhvat. Mogu da idu zadovoljni iz Orlanda, ceka ih blistava naredna sezona. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sunset rubdown said:

 

beautiful losers, kako rece leonard cohen.

 

ne znam, bilo bi mi malo trulo da smo izgubili 6-7 tekmi u mjehuru pa da smo usli u playoff kroz walkover protiv bucksa koji se nisu pojavili na tekmi.

a da, milwaukeeju zelim da ispadnu od orlanda.

 

Pa dobro, ipak se gleda kompletna sezona. Nije Kee nista krivlji od ovog ili onog tima koji je ukljucivao autopilot u ovom mehuricu. Mozda je zbog kosarke kao takve bolje bilo da je ispalo drugacije, ali realno, ne mogu da se ne vratim na 25 game suspenziju Chuckovog favorita. Ako negde treba traziti razlog ranijeg zavrsetka sezone, onda je to njegov idiotizam. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Imaju Baksi dosta G ligasa, mase najcistija polaganja, plus nemaju imperativ pobede. Gotova je ova utakmica, pre nego sto je i krenula. Cestitke Sansima na podvigu, 8-0 je veliki poduhvat. Mogu da idu zadovoljni iz Orlanda, ceka ih blistava naredna sezona. 

 

Zao mi je Sunsa i nadam se da ce uci u PO sledece sezone ali ne vidim kako. GSW se vraca, Portland ce biti zdrav. OKC mozda nazaduje ali to i dalje znaci da za PO moras da budes bolji od Jazza, Dallasa i Portlanda to jest moras da budes da imas bolji skor od 2 od te 3 ekipe (sem ako se neka jos bolja ekipa ne raspadne zbog povreda).

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sunset rubdown said:

 

beautiful losers, kako rece leonard cohen.

 

ne znam, bilo bi mi malo trulo da smo izgubili 6-7 tekmi u mjehuru pa da smo usli u playoff kroz walkover protiv bucksa koji se nisu pojavili na tekmi.

a da, milwaukeeju zelim da ispadnu od orlanda.

 

+1

 

trebali su kao sunsi da imaju 15 pobeda manje pa da se onda sete u mehuru igrati kosarku. 

 

jel i dallasu zelis da ispadne iz playoffa zbog ovakvog pristupa u ovoj utakmici?

Link to comment
Share on other sites

Boban Jokićanović.

 

13 minutes ago, Radalek said:

 

Zao mi je Sunsa i nadam se da ce uci u PO sledece sezone ali ne vidim kako. GSW se vraca, Portland ce biti zdrav. OKC mozda nazaduje ali to i dalje znaci da za PO moras da budes bolji od Jazza, Dallasa i Portlanda to jest moras da budes da imas bolji skor od 2 od te 3 ekipe (sem ako se neka jos bolja ekipa ne raspadne zbog povreda).

A Sakramento sledeće sezone, uopaa?? (:plačeusebi:)

 

Šalim se, sve i da je Vlada birao Dončaru, ne vidim na ovakvom Zapadu kakve je sve poteze trebalo/mogao da povuče da bi SAC 2021. primirisao plejofu.

 

Brutalan je Zapad, nema šta, jednostavno koliko god da tim kao PHO dobija na iskustvu i raste, opet je to samo 8 mesta za Zapad, ostali moraju da se suše, tj igrači kao Lilard, CP3, Buker, Mičel, Gober, Dončić, moraju da se bukvalno grebu za PO.

Edited by AgroLaki
.
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...