Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ok, mislim da sam skapirao

giphy.gif?cid=6c09b952eittqa80vv8aq84tv7

Nama trebaju obje pobjede i jedan poraz Portlanda neovisno o Memphisu i Spursima. Ili poraz Memphisa u obje tekme i naravno naše obje pobjede neovisno onda o Portlandu i Spursima

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Sunsi su definitivno prikazali najbolju kosarku u bubbleu od ovih ekipa koje se bore za play-in. Booker je fenomenalan stvarno, zasluzio je PO najzad. Navijao bih za njih da ne igraju protiv Dalasa u poslednjem kolu, posto se i dalje nadam izbegavanju sedme pozicije i LAC-a.

Sto se ostalih tice, Blazersi ne igraju odbranu i pice previse iso-a za moj ukus, Memfis ocekuje sweep bez JJJ-a i sa Group Economics Tolliverom kao startnom cetvorkom, Spursi igraju daleko iznad ocekivanja i timski u oba pravca ali su sustinski neozbiljni sa Turtleom kao jedinim visokim.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, stefan81888 said:

PHO je trebalo da trejduje za DLOa sve sto se ne zove Buker. Nagovorili bi onda i KATa da dođe. Al lako je meni da se pravim sad pameta, ko zna se desavalo u vreme trejda.

 

kakav crni DLO, samo nam ta crna rupa fali...

 

ovde se bas potcenjuje rubio, a covek ima jako dobru sezonu. sasvim korektan plejmejker, ume da poveze redove ove mlade ekipe... plus bije ga glas loseg sutera, a ove sezone prangija 36% za tri i 86% bacanja.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bolji je virtuoso iz virtusa... Ipak je reprezentativna kosarka bolji pokazatelj a tu je postigao vise..  Ene, sta je ovo, Rubio MVP Svetskog prvenstva 2019. godine sa 16.4 ppg, 6apg, 4.6 rpg 1.3stl... Mora da je neka greska ?  @uini   Ma nas teo je flashy passer, jeri tako ? 😛 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, sunset rubdown said:

 

kakav crni DLO, samo nam ta crna rupa fali...

 

ovde se bas potcenjuje rubio, a covek ima jako dobru sezonu. sasvim korektan plejmejker, ume da poveze redove ove mlade ekipe... plus bije ga glas loseg sutera, a ove sezone prangija 36% za tri i 86% bacanja.

OK. Slažem se da je on korektan plej. Ali se isto tako još vise slažem sa Steveom da on nije rješenje za Sunse ako ciljaju na barem drugu rundu play-offa a o konferencijskom finalu da ni ne pričam. A govoriti o njemu kao nekom dobrom i pouzdanom suteru ne znam baš. Ja osobno nemam takav dojam i nisam ga nikad stekao. Ali dopuštam da ga simpatiziras iz x, y razloga. Stvar osobne preferencije. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Bolji je virtuoso iz virtusa... Ipak je reprezentativna kosarka bolji pokazatelj a tu je postigao vise..  Ene, sta je ovo, Rubio MVP Svetskog prvenstva 2019. godine sa 16.4 ppg, 6apg, 4.6 rpg 1.3stl... Mora da je neka greska ?  @uini   Ma nas teo je flashy passer, jeri tako ? 😛 

Lako mu je da bude MVP kad Teo nije igrao😂

Marc Gasol vodja ekipa i true MVP

2 minutes ago, Mili said:

Pozdrav. Zna li neko ima li prenosa nocas na Areni ove utakmice Dallas - Portland ? 

Mislim da ne. Vidio sam najave za prenos SA-Hjuston i Memfis-Boston

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, delgado said:

Bolji je virtuoso iz virtusa... Ipak je reprezentativna kosarka bolji pokazatelj a tu je postigao vise..  Ene, sta je ovo, Rubio MVP Svetskog prvenstva 2019. godine sa 16.4 ppg, 6apg, 4.6 rpg 1.3stl... Mora da je neka greska ?  @uini   Ma nas teo je flashy passer, jeri tako ? 😛 

 

opasno je riki odigrao to prvenstvo i sezone okolo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, sunset rubdown said:

 

kakav crni DLO, samo nam ta crna rupa fali...

 

ovde se bas potcenjuje rubio, a covek ima jako dobru sezonu. sasvim korektan plejmejker, ume da poveze redove ove mlade ekipe... plus bije ga glas loseg sutera, a ove sezone prangija 36% za tri i 86% bacanja.

Pa dobro, ali DLO je ulaznica za KATa. To je ekipa za velike domete. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

Pa dobro, ali DLO je ulaznica za KATa. To je ekipa za velike domete. 

 

dlo - booker - towns bi postavili neki rekord u broju primljenih poena po tekmi 

 

inače, ne ide to baš tako, dođe dlo pa za njim towns. nisu ekipe u lakers situaciji a i oni su dali kao što je i red puno toga za davisa pa je sad drama što ne igraju bredli i rondo 

 

plus što ih treba platiti, plus što ayton može biti dobar i defanzivno, dok za townsa taj brod polako napušta luku not dončića 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefan81888 said:

Pa dobro, ali DLO je ulaznica za KATa. To je ekipa za velike domete. 

Bas me zanima kakvu ce ekipu Minesota da napravi oko KAT-a i DLo-a. Gledam im sad tim i to je toliko tanko trenutno, jos ako James Johnson uzme player option na 16 mil $ u problemu su a ne vidim razlog da ne uzme.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, delgado said:

Bolji je virtuoso iz virtusa... Ipak je reprezentativna kosarka bolji pokazatelj a tu je postigao vise..  Ene, sta je ovo, Rubio MVP Svetskog prvenstva 2019. godine sa 16.4 ppg, 6apg, 4.6 rpg 1.3stl... Mora da je neka greska ?  @uini   Ma nas teo je flashy passer, jeri tako ? 😛 

 

JeR bese Teo iz Valjeva? 😄

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

 

dlo - booker - towns bi postavili neki rekord u broju primljenih poena po tekmi 

 

inače, ne ide to baš tako, dođe dlo pa za njim towns. nisu ekipe u lakers situaciji a i oni su dali kao što je i red puno toga za davisa pa je sad drama što ne igraju bredli i rondo 

 

plus što ih treba platiti, plus što ayton može biti dobar i defanzivno, dok za townsa taj brod polako napušta luku not dončića 

Ali bi bili mašina u napadu. 🙂

Nisu sve ekipe Lejkersi ali danas je dosta toga u rukama igrača, mene posle onako naprasnog trejda Đorđa u Kliperse više ne može da iznenadi. Plus ne mora sve sad&odmah. 

50 minutes ago, Miki28 said:

Bas me zanima kakvu ce ekipu Minesota da napravi oko KAT-a i DLo-a. Gledam im sad tim i to je toliko tanko trenutno, jos ako James Johnson uzme player option na 16 mil $ u problemu su a ne vidim razlog da ne uzme.

 

I mene to zanima, Sota svakako nije top FA dedtinacija, videćemo šta mogu da im dovedu i koliko uopšte može duo KAT&DLO. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...