Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, gggggggg said:

bolje trazite nekog 3&d igraca na beku i igrajute bookera kao pg.

 

Armani je odlican razigravac za beka sutera, ali nije Harden niti ce ikada biti. Prosto ima ocite limite u tom pogledu i treba ih jednostavno prihvatitim. Takav trip bi nas vrlo skupo kostao. Inace, word on the street is da je Jones jurio Brogdona, ali nije uspeo da ga uvati. Ako je tacno, ja sam zadovoljan jer je upravo takav igrac ono sto je potrebno, a ipak se u njegovom slucaju nije samo JJ pitao pa da mu se to moze zameriti.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

pa nema osim fvv nijednog dobrog playmakera slobodnog na fa. date mu 20-22 milki godisnje i mozda predje kod vas. nisam siguran da je toronto spreman to da isplati.

e vidiš njega sam potpuno zaboravio. on mi je baš gotivan . samo još da odrijše kesu. mada mislimda se i on dovodio u vezu sa nama u off season lani

 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, gggggggg said:

pa nema osim fvv nijednog dobrog playmakera slobodnog na fa. date mu 20-22 milki godisnje i mozda predje kod vas. nisam siguran da je toronto spreman to da isplati.

 

Mnogo je, kume. Prakticno superstar novac.

 

52 minutes ago, bodo said:

e vidiš njega sam potpuno zaboravio. on mi je baš gotivan . samo još da odrijše kesu. mada mislimda se i on dovodio u vezu sa nama u off season lani

 

 

Dobar je Freddie, ali ja sam ipak dosta rezervisan i oprezan kada je on u pitanju. Bojim se da i kod njega svedocimo Stevens efektu. Kako god, sad na draftu Toppin bi bio idealan ako preostane ili Okongwu. Bangersa svakako vredi zadrzati, ali treba biti obazriv sa capom. Saric je dobra opcija sa klupe, e sad za koje pare... Stvar sa Papiem se mora sto pre resavati i probati za njega i kusur dobiti nesto konkretno.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Dobar je Freddie, ali ja sam ipak dosta rezervisan i oprezan kada je on u pitanju. Bojim se da i kod njega svedocimo Stevens efektu. 

 

 

i ja nešto mislim da nema šanse tako dobro da igra kojekude kao što igra u raptorsima. super su posložena i vođena ekipa, igraju dugo zajedno i što je najvažnije, jako dobro

ali dobar je fvv, dileme nema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zabolele me oči sinoć od rezervnih postava, a naročito one OKC-a protiv Sunsa. Petorka Dort - Ferguson - Diallo - Roberson i neki plej koga prvi put vidim u životu = ko da koš ćelava mu keva, neviđen nivo mučenja da se bilo šta organizuje ili proturi lopta kroz obruč nekako.

 

Ali šta prosuše mučenici iz Jute nakon onakve šuterske eskapade, kapiram da je Snajder popizdeo žešće ali je ostao dosledan i nije vraćao NBA košarkaše na parket nego nastavio sa nekim obskurnim likovima do kraja, zajebao ga Carlisle što je ostavio Setha i Hardawaya da ih dotuku.

Link to comment
Share on other sites

možda na sezonu i to kada bi izdržao celu ali mnogo je to cap spacea za matorog igrača. što kažu, u vakumu bi bilo super 

 

Edit nakon ove, ima ugovor još dve sezone x 40+miliona. samo su knicksi dovoljno glupi da trejduju za njega 

Edited by uini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...