Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, MrTripleDouble said:

Klasican NBA, kladionicari to najbolje znaju. Kada nekom timu fali nekoliko glavnih igraca ovaj drugi koji je apsolutni favorit odigra ispod svakog nivoa i uglavnom izgubi. Nepisano pravilo.

 

ili to ili rubio nema pojma

 

paul je ownovao bookera i ostatak sunsa trenutno

chris kadinjaca paul i dalje ownuje

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

na putu ka 6/0

 

Da budem iskren nesto se ne radujem puno, a isto ce biti i sutra ako slave Sansi. Smetnulo mi je s uma da se Vankuver sastaje sa Milvokijem i da bi mogli tu da dodju do pobede posto ce Milvoki da odmara glavne igrace. Tako da je Dalas jedina nada za sutra/prekosutra, a Sansi da odrade svoj deo posla.

 

OKC ispao pravican, sto jes jes. Samo su se sklonili sa strane u obe utakmice.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ta'veren said:

 

Da budem iskren nesto se ne radujem puno, a isto ce biti i sutra ako slave Sansi. Smetnulo mi je s uma da se Vankuver sastaje sa Milvokijem i da bi mogli tu da dodju do pobede posto ce Milvoki da odmara glavne igrace. Tako da je Dalas jedina nada za sutra/prekosutra, a Sansi da odrade svoj deo posla.

 

OKC ispao pravican, sto jes jes. Samo su se sklonili sa strane u obe utakmice.

Da nažalost i potencijalnih 8/0 neće možda biti dovoljno za prvu rundu. Al dobro barem napokon imaju trenera i neku kemiju , Al fali ovom timu ipak bolji plej od Rubia i dobra 4. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno. Rubio je dobar placeholder, ali nema sa njim nikakve ozbiljne PO kosarke. Treba zavaljati Papia sto pre (generalno je solidan igrac, ali jednostavno nije u stanju da igra u potpunosti u sistemu kao njegove kolege na krilu) i pokusati doci do legit star PF-a barem, posto na kecu ne vidim nacin da se ozbiljnije poboljsamo izuzev da se pojavi opet neki nezadovoljan igrac koji trazi trejd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Naravno. Rubio je dobar placeholder, ali nema sa njim nikakve ozbiljne PO kosarke. Treba zavaljati Papia sto pre (generalno je solidan igrac, ali jednostavno nije u stanju da igra u potpunosti u sistemu kao njegove kolege na krilu) i pokusati doci do legit star PF-a barem, posto na kecu ne vidim nacin da se ozbiljnije poboljsamo izuzev da se pojavi opet neki nezadovoljan igrac koji trazi trejd.

ne znam što ne pojuriše Kembu onomad. veliki fail

Link to comment
Share on other sites

Odlican je Rubio za te pare sto dobija. 

 

Pametan, timski pozrtvovan igrac. 

 

On je i najveci razlog u odnosu na prethodnu sezonu zasto je Finiks PO ekipa. Potpuno rasteretio Bukera koji je usput postao i efikasniji igrac.

4 minutes ago, bodo said:

ne znam što ne pojuriše Kembu onomad. veliki fail

Svako bi u tom trenutku otisao pre u Boston, nego u Finiks. Njemu je cilj titula. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Odlican je Rubio za te pare sto dobija. 

 

Pametan, timski pozrtvovan igrac. 

 

On je i najveci razlog u odnosu na prethodnu sezonu zasto je Finiks PO ekipa. Potpuno rasteretio Bukera koji je usput postao i efikasniji igrac.

u padu je karijere i šuta bez. ja iskreno nisam oduševljen s njim.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...