Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

nisam ja rekao da je bradley neki treci all-star iz lakersa nego da je vazan igrac za njih jer osim njega nemaju bas puno dobrih izbora na bekovskim pozicijama. brzo cemo videti koliko ce im nedostajati.

 

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Za mene je Beverli običan agresivni kerić, šištavac. 

 

+1

Link to comment
Share on other sites

inače, neki likovi čiji podcast slušam su izneli na diskusiju njihov razlog zašto puno igrača u bubbleu ima dobre šuterske seanse:

small gym theory - naime, lik tvrdi da jevizuelna  percepcija za šutera mnogo bolja u maloj hali nego na nba stadionima sa publikom i celim mizanscenom od 30k ljudi

 

meni lično je zanimljivija teorija zavere nego tvrdi koševi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

inače, neki likovi čiji podcast slušam su izneli na diskusiju njihov razlog zašto puno igrača u bubbleu ima dobre šuterske seanse:

small gym theory - naime, lik tvrdi da jevizuelna  percepcija za šutera mnogo bolja u maloj hali nego na nba stadionima sa publikom i celim mizanscenom od 30k ljudi

 

meni lično je zanimljivija teorija zavere nego tvrdi koševi.

To je Ross rekao jos na startu. I jos je staticno iza kosa pa mogu lakse da se fokusiraju na obruc

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uini said:

 

jeste, ne pričamo o nekoj igračkoj veličini, čim poredimo njega i bredlija

 

ali beverli radi posao. za bredlija ne znam zašto zapomaže delgado kao da je leonardov brat iz osnovne

 

 Pa razlozi su jednostavni - veoma tanka bekovska rotacija u kojoj je on bio jednako vredan koliko i Deni Boj i KCP, znaci od tri ne narocito kvalitetna 3D igraca, bolje je da imas dostupnu svu trojicu, nego dvojicu. Sansa da neko proradi na jednom mecu je 33.3% manja sada. Da ne pricamo da sada nema petorke njih 3 + Bron + Davis koja se pokazala dobitnom recimo protiv LAC pre zatvaranja sezone kada je Bredli strpao 8 trica. Bilo je jos solidnih pucackih utakmica Bredlija tokom sezone, u defanzivi nece savuvati Hardena ili Kawhija, ali ce recimo otezati zivot jednom Lu Vilijamsu, pa i PGu i idealan je bio da cuva plejmejkera protivnicke ekipe. Na kraju krajeva, starter je ekipe koja je pre pauze bila lagano prva na zapadu sa skorom 49-14. Ne mozes reci da je njegov izostanak nebitan i da nije udarac za LA. Posebno je sada zajebano posle povrede Ronda i otpustanja Troya. 

 

  Jbg, setimo se one utakmice gde su Lakersi bez Kinga i Davisa pregazili OKC u gostima, da bi ih pre neki dan ovi ponizili u (skoro)full sastavu. Nesto tu puno vise ne funkcionise od izostanka Bredlija, ali da je ispao smradina najveca stoji, i njegov izostanak na kraju moze imati direktan uticaj na odlucivanje sampiona.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...