Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

15 minutes ago, 12Laki said:

Sa njim nema sredine ili zagospodari terenom ili se raspadne. 😄 😄

 

sad sam se uključio. ima nešto i do današnjeg stila košarke - puno se više poteže kada ti je iole otvorena situacija pa igrači često imaju 4-15 ali i 11-15

nije to bogdanova specijalnost

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

sad sam se uključio. ima nešto i do današnjeg stila košarke - puno se više poteže kada ti je iole otvorena situacija pa igrači često imaju 4-15 ali i 11-15

nije to bogdanova specijalnost

Da.Brza kosarka se igra.Sutira se ako imas otvoren sut i to je to.E sad sve zavisi koliko je kval igrac.Bolji igrac ce cesce imati 11-15 nego te 4-15.Ako kontas na sta mislim,

 

Nikako onim postom nisam hteo da diskreditujem Bogdana. :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Da.Brza kosarka se igra.Sutira se ako imas otvoren sut i to je to.E sad sve zavisi koliko je kval igrac.Bolji igrac ce cesce imati 11-15 nego te 4-15.Ako kontas na sta mislim,

 

Nikako onim postom nisam hteo da diskreditujem Bogdana. 😄

 

nene sve jasno, čisto primećujem usput

nešto me jebu sa ovim recs kao nemam ih dva dana, stimulišu me da još više postujem  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Laki Dzep said:

dakle, 8 minuta igre, 2 faula...

 

fox je apsolutno nesposoban da oseti igru, kakav je to plej koji ne razume igru? Šta kao mlad je, shvatiće? Valjda je prošao neki koledž, valjda ga je neko tamo nešto učio, aman

Bio je racionalniji na Kentuckyu. Valjda igra se sporija i organizovanija kosarka pa ne moze da se divlja tek tako. Momak deluje kao izgubljen slucaj, nakupice on svoju statistiku, ali to su prazni brojevi.

 

Bjelica iz punog trka prebacuje stranu i daje Bogdanu u korner, verujem da je video taj pas na pocetku napada, a niko drugi to ne bi video ni do kraja napada. Jednostavno mnogi ne osecaju igru ili mozda ne zele da osete, vec samo da ubace svoju kvotu. Barnes je jos jedan odvratan ballhoger koji ima nula uticaja na rezultat, briljantan potez Divca da tom liku da 80 miliona ili koliko vec.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...