Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 hours ago, uini said:

 

upravo tako. 

 

što se tiče prstena, ne gledam ja to kao presudno. toliko velikih igrača njegovog ranga ga nisu osvojili (kevin johnson, gary payton, john stockton, barkley, ewing etc) 

 

Pravda za Penny-ija 🏆🏆🏆

 

Apropo price kao koji nba igrac bi da igram, Kevin Garnet 😎

 

 

U nedostatku evropske kosarke i ranih termina Nba, bacih oko na par tekmi:

Mil-Bos

Den-Sas

Sac-Dal

Okc-Lal

 

Okc mi najgotivnija ekipa od svega što sam video. Inače su mi ovo prve Nba tekme ove seozne. 

Vidim da se piše da je Toronto dobar tako da cu i njih da pogledam. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Sakramento, sta reci a ne zaplakati. I na +10 se videlo da ne drze konce u rukama.

Sto je najgore, tu stvarno ima potencijala, ali pre svega lutaju sa trenerima nevidjeno. Voltonova faca sa tekme sve govori.

Stavise, ja sam poprilicno siguran da je Kokoskov ocekivao da ce biti prvi trener (a i ne vidim po cemu je to Volton bolji) i da je otisao cim je dobio prvu dobru priliku.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo odmaranje sada 10 dana pred plejof kad nam tim lici na Solnok. Sta li se desilo Lebronu pa da ovoliko prsne sa formom sad kad je najbitnije, a bio je najglasniji da se sezona nastavi i kurcio se kako ulazi u goat mode po drustvenim mrezama. Ubedljivo smo najgori tim u bubbleu do sad, kontam da bi nas ovakve i Washington pregazio. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

Ma kakvo odmaranje sada 10 dana pred plejof kad nam tim lici na Solnok. Sta li se desilo Lebronu pa da ovoliko prsne sa formom sad kad je najbitnije, a bio je najglasniji da se sezona nastavi i kurcio se kako ulazi u goat mode po drustvenim mrezama. Ubedljivo smo najgori tim u bubbleu do sad, kontam da bi nas ovakve i Washington pregazio. 

Imas pravo, izbacice vas Portland...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LosmiSK said:

Sumnjam da ce Memfis dobiti jedan mec do kraja

 

memfis (kad sam bio mali, bio je neki seljački izraz koji si memfis = mentol, nikako ne mogu da se otmem toj asocijaciji kada čujem ili pročitam grizlije) je jako dobro izgledao sinoć, uprkos pehu sa JJJom. brooks je preuzeo na sebe poene, on je to u stanju da radi - mislim da mogu da dobiju par tekmi, mada ne znam raspored. znam da blejazersi imaju baš hevi i da je svaka pobeda mali podvig, da ne kažem podrig. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

memfis (kad sam bio mali, bio je neki seljački izraz koji si memfis = mentol, nikako ne mogu da se otmem toj asocijaciji kada čujem ili pročitam grizlije) je jako dobro izgledao sinoć, uprkos pehu sa JJJom. brooks je preuzeo na sebe poene, on je to u stanju da radi - mislim da mogu da dobiju par tekmi, mada ne znam raspored. znam da blejazersi imaju baš hevi i da je svaka pobeda mali podvig, da ne kažem podrig. 

Memfis ima OKC, Toronto, Boston i Milvoki

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Princeton said:

 

To je odlicno pitanje. Kada bih mogao da biras kako bi zelio da igras kosarku, kao koji igrac? Hmm.. ja mislim Ginobili.

 

Trenutno kao Van Vleet. 

 

Inače Steve Nash

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

memfis (kad sam bio mali, bio je neki seljački izraz koji si memfis = mentol, nikako ne mogu da se otmem toj asocijaciji kada čujem ili pročitam grizlije) je jako dobro izgledao sinoć, uprkos pehu sa JJJom. brooks je preuzeo na sebe poene, on je to u stanju da radi - mislim da mogu da dobiju par tekmi, mada ne znam raspored. znam da blejazersi imaju baš hevi i da je svaka pobeda mali podvig, da ne kažem podrig. 

Kod mene se pricalo koji si ti lejkers. "alo Lejkersu"

 

Slicno znacenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...