Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

15 minutes ago, Miki28 said:

 

Peja je napunio Lejkerse, mislim 6 trojki da je dao u 4 mecu bez promasaja

 

13 minutes ago, uini said:

dada peja odučio lejkerse

 

nisam znao za pejtona, prestao sam da gledam nba tada i posvetio se bejzbolu kao đordano

 

Ah, deluje filmski da se Peja ispiše baš kroz metlanje LAL-a. Sad sam bacio pogled, nisu to bili bzvz Lejkersi, zavrsili drugi na zapadu, Kobi jurio the greatness i 6. titulu.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

 

upravo tako. 

 

što se tiče prstena, ne gledam ja to kao presudno. toliko velikih igrača njegovog ranga ga nisu osvojili (kevin johnson, gary payton, john stockton, barkley, ewing etc)  čak je i hakeem the dream sa napucanim rosterom morao da čeka da jedan lik napravi pauzu od dve sezone a da starks izvede HoF tuga performansa da bi uzeo titulu. 

 

tako je kako je, da ga je poslužilo zdravlje, imao bi priliku pre par sezona. 

 

Mislim da je od svih navedenih samo Barkley njegov nivo, od ostalih je meni licno bolji. Opcenito mislim da se CPa dosta podcjenjuje, po cistom individualnom kvalitetu od playeva bih samo Magica i Stepha stavio ispred njega. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

 

 

Ah, deluje filmski da se Peja ispiše baš kroz metlanje LAL-a. Sad sam bacio pogled, nisu to bili bzvz Lejkersi, zavrsili drugi na zapadu, Kobi jurio the greatness i 6. titulu.

Nisu ali su ti Lejkersi bas bili istroseni, Kobi je imao ozbiljnih problema sa koljenom i clankom ali Dalas je taj PO bio strasan, kaznena ekspedicija.

Mucenje je tesko bilo i sa NO u 1 rundi za Lejkerse i cisto su na neko ludilo probali da idu na 3peat.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Uf, ne možeš da preskočiš Stoktona, pa i Juinga 

Mislim da je individualno bolji igrac od obojice mada je nezahvalno dosta porediti centra i playa. Od Stocktona smatram da je bolji. Kao playmaker nista losiji (recimo TO% mu je drasticno bolji nego Stocktonov), strijelac je bolji svakako. Defanzivno rekao bih da je samo Payton bolji od njega. Dakle poredim cisto individualni kvalitet na vrhuncu, ne legacy i velicinu gdje je Stockton zbog dugovjecnosti i simbola jedne ere vjerovatno iznad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, greenenvy said:

Ocekivano lagano smo dobili. Raduju minuti za Langford-a i Williams-a. Imamo jos 3 lake tekme (Memphis, Wash, Orlando) pa bi opet tu trebao dobiti RW3 minuta. On mi je nekako must sa klupe umesto Kantera.

I ja se nadam da će RW3 sebi zaraditi minute za PO, njegove igračke karakteristike nam više trebaju od onog što donosi Kanter.

 

Sledeća protiv Toronta, da vidimo još jednom gde smo protiv onog najboljeg što liga ima. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja sam pričao jednom za Paula, kad bih mogao da biram kako bih želeo da igram košarku, voleo bih da igram baš kao on. 

 

To je odlicno pitanje. Kada bih mogao da biras kako bi zelio da igras kosarku, kao koji igrac? Hmm.. ja mislim Ginobili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Mislim da je od svih navedenih samo Barkley njegov nivo, od ostalih je meni licno bolji. Opcenito mislim da se CPa dosta podcjenjuje, po cistom individualnom kvalitetu od playeva bih samo Magica i Stepha stavio ispred njega. 

 

okej, tvoje mišljenje. meni lično su stockton i the glove ispred ali bas da ne bih sad skrenuo temu na bezveze, stavljam ih u egal. nasha sam zaboravio 

 

nije ni bitno ko je kome bolji, sve su to grandiozni igrači, poenta je da ima puno takvih koji nisu videli titulu 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Troy Brown Jr je zanimljiv igrac, imace Wizardsi finu ekipu kada se vrate Wall, Beal i Bertans

Meni se svidja i Bryant, dobar centar, dodao je sut za tri, defanzivno je solidan koliko sam ispratio. Njega su potpisali za 25 miliona na 3 godine, realno sica za startnog centra.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni se svidja i Bryant, dobar centar, dodao je sut za tri, defanzivno je solidan koliko sam ispratio. Njega su potpisali za 25 miliona na 3 godine, realno sica za startnog centra.

 

defanzivno je prilično loš, makar ono što sam ja gledao, doduše, nisam gledao puno. plus je i beal uspeo da bude gori od trae younga defanzivno, tako da sve kod čarobnjaka treba uzeti sa rezervom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da dosta kasnim, ali glede utakmice HOU-POR...

 

Nema Melo sta da se sveti Hjustonu, jer su mu potonji spasili karijeru. Sut u (tada) debelo dupe nakon samo 10 tekmi je sut koji mu je trebao da napokon shvati da i u 35toj mora da radi na sebi.

 

Kako je samo uspeo da smrsa, sredi telo, fokusira se. Znaci da je mogao i tada, samo ga je bolela patka.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...