Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 hours ago, delgado said:

Ovo bas tuzno izgleda sto igraju Lakersi. Deni nije ni blizu da ubaci trojku, Kiff malopre sam ko duh i nista. 1/12 trojke u 1q

Oduci OKC od kosarke Lejkerse. Sut za 3 poena je katasfrofalan a vidio sam podatak da smo u Orlandu poslednji sto se tice vecine kategorija vezanih za poene i procente suta. Jako, jako lose.

Nadam se da se Lebron steka za PO je ovo za sada je daleko ispod njegovog nivoa, 19ppg na 42% suta, 27% za 3

Link to comment
Share on other sites

Verujem da igračima dosta znači to što ne moraju da putuju. To i nedostatak domaćeg terena će dati skroz drugu dimenziju plej-ofu. 

 

Mana je to što će mnogima da dopizdi izolacija.

 

Ne znam da li je pomenuto, dopada mi se što je najzad ostavljeno dovoljno prostora pored terena. Mislim da igračima to posebno prija.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Malkolm Brogdon said:

 

 

Dobar ovaj video, kvalitetan kanal.

 

Poslije uspjesne box+1 Raptors-a, iscekujem sve vise timskih odbrambenih rijesenja, protiv ovih napadackih zivotinja. Celtics-i su isto imali slican pristup kad su igrali protiv Giannis-a. Veoma interesantno za pratiti u nadolazecem play-offu.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chris Paul je Bog medju playmakerima. Lik bukvalno kontrolise svaku trenutak utakmice, odredjuje kako ce se igrati, kako ce se napadati, koliko brzo i sve sto pozeli. Ogromna ogromna steta ce biti ako on zavrsi karijeru bez prstena. U igri nema mane, svaka odluka apsolutno ispravna, lopta sigurna kao u sefu svicarske banke, a BBIQ valjda milijardu. Sto se mene tice, najbolji cisti playmaker ikad (ako ne racunamo Magica tu zbog gabarita). 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Lik bukvalno kontrolise svaku trenutak utakmice, odredjuje kako ce se igrati, kako ce se napadati, koliko brzo i sve sto pozeli. 

 

upravo tako. 

 

što se tiče prstena, ne gledam ja to kao presudno. toliko velikih igrača njegovog ranga ga nisu osvojili (kevin johnson, gary payton, john stockton, barkley, ewing etc)  čak je i hakeem the dream sa napucanim rosterom morao da čeka da jedan lik napravi pauzu od dve sezone a da starks izvede HoF tuga performansa da bi uzeo titulu. 

 

tako je kako je, da ga je poslužilo zdravlje, imao bi priliku pre par sezona. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

upravo tako. 

 

što se tiče prstena, ne gledam ja to kao presudno. toliko velikih igrača njegovog ranga ga nisu osvojili (kevin johnson, gary payton, john stockton, barkley, ewing etc)  čak je i hakeem the dream sa napucanim rosterom morao da čeka da jedan lik napravi pauzu od dve sezone a da starks izvede HoF tuga performansa da bi uzeo titulu. 

 

tako je kako je, da ga je poslužilo zdravlje, imao bi priliku pre par sezona. 

Payton ima prsten sa Majamijem '06

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Payton ima prsten sa Majamijem '06

Aaaa vidi stvarno.

Dal se to racuna kao prsten? 😄 Tipa, da li se Pejin i Kidov prsten sa Dalasom racuna kao legit jer ga nisu uzeli onda kad su bili u prajmu?

Peja je nesto tanko igrao tad? Tipa samo LAL napunio u PO, u finalu nije ulazio.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Aaaa vidi stvarno.

Dal se to racuna kao prsten? 😄 Tipa, da li se Pejin i Kidov prsten sa Dalasom racuna kao legit jer ga nisu uzeli onda kad su bili u prajmu?

Peja je nesto tanko igrao tad? Tipa samo LAL napunio u PO, u finalu nije ulazio.

Naravno da se racuna, Payton je imao bitnu rolu tada kod Majamija.

Kidd takodje kod Dallasa, peglao ozbiljnu odbranu i pospremao trojke. Igrao je on masu minuta, preko 30. 

Peja je napunio Lejkerse, mislim 6 trojki da je dao u 4 mecu bez promasaja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...