Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

10 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ehhhh kako bi neki oldschool centar sa pristojnom ledjnom tehnikom trpao ovaj Houston do 40 poena i nazad. :classic_biggrin:

Iako im fali duzine na postu, imaju dosta snage.

 

Obicno centri nasedaju na tu situaciju da se guraju sa Hardenom ili Takerom tu, ali to uopste ne prolazi toliko jednostavno.

 

Naravno da bi neki tehnicki potkovaniji centar prolazio bolje, ali su zajebaniji nego sto izgledaju.

 

Osvetio se Mjelo

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Dobra utakmica izmedju Portlanda i Hjustona. Dobra utakmica Dzefa Grina, zna kako se igraju ovako ostre utakmice, dobra raketa Hjustona. Vestbruku se ocigledno nije ni igrao ovaj mec, u nekim trenucima pokazuje bas mali iq za basket..

Trent je bas u velikoj formi, ima visok procenat pogodjenih trojki. Dobise veoma korisnog igraca Blejzersi za koje sam u ovom trenutku siguran da ulaze PO. Prejaki su za ostale kandidate, tesko da iko od njih moze dva puta za redom dobiti Blejzerse.

 

edit: U sledecim utakmicama bi protivnici posebnu paznju morali da pokazuju za Mela, posebno kada se radi o poslednjem minutu utakmice.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Iako im fali duzine na postu, imaju dosta snage.

 

Obicno centri nasedaju na tu situaciju da se guraju sa Hardenom ili Takerom tu, ali to uopste ne prolazi toliko jednostavno.

 

Naravno da bi neki tehnicki potkovaniji centar prolazio bolje, ali su zajebaniji nego sto izgledaju.

 

Osvetio se Mjelo

Imaju snage ali nemaju centimentra. Koliko puta su ih samo lagano prebacili lobom na Nurkica gde je ovaj ostajao sam kao duh na ziceru. Ni na basketu se ono ne vidja tako cesto. 

Link to comment
Share on other sites

Realno mislim da Blazersi jedini imaju sanse da se suprostave Lakersima kakvi Memfisi, Pelikani i Finiksi.

 

I to se uopste ne bih zacudio da bude egal serija, sa ovakvim Nurkicem im reket dobija totalno drugu dimenziju. Jos jednom se potvrdilo da su one grozne povrede sa otvorenim prelomima daleko lakse od povrede kolena...

 

Lillard i debeli CJ cak i kad odigraju ovako mlako partiju predstavljaju ozbiljan zalogaj za sve kamoli za Coldrex Popa i Kozjak Karuza.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

šteta što blazersi nisu drmnuli i celticse, imaju jako težak raspored do kraja. ipak, porazi memfisa im idu na ruku, čini se da su oni gotovi nakon povrede JJJra ali pelicansi valjda imaju jako dobar raspored 

 

čitam da je trentara opet porobio, neverovatan je čovek 

 

melo imao i defensive clutch pre trice 

 

 

 

Edit uff bukere 

 

https://mobile.twitter.com/BleacherReport/status/1290777067223519232

 

Edited by uini
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

knicks fanovi gledaju portland :) 

 

 

I love that you can hear the Melo rebounding soliloquies so clearly in the bubble

And I will always enjoy that smirk he does when he’s beating the shit out of someone to try and get position in the post lol.

 

 

 

I GOT IT, EVERYONE, GET THE F OUT OF HERE, THIS REBOUND IS MINE AND MINE ALONE, I GOT IT!

Swings elbows, clutches to chest, swivels head around.

Surprised he doesn’t lead the league in 8 sec violations.

 

Link to comment
Share on other sites

Ispratio malo Portland, baš mi se nije dalo da ostanem budan. 

 

 

Elem, mrzi me da tražim postove na starom forumu i NCAA temi, radio sam tekmu Trenta, nisam bio siguran za njegovu NBA karijeru, ali taj šut me je odmah oduševio. Treba mu dobar protok lopte, ali to će onda uvek biti dobra realizacija. 

Melo dosta promašivao, ali ga je bilo svuda. 

 

I da, Kolins ustaljen na 4, ozbiljna radilica u najavi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Grant Williams iz Celticsa je klasičan igrač za Evropu, trudi se i fajter je al tu jednostavno nema kvaliteta za nba. 

 

Eh da je samo on. 

 

Bostonu fale neke sitnice da bi se izdigli kao ozbiljan kandidat za izlazak sa istoka. 

 

Nukleus ekipe je zaista dobar (Walker, Smart, Brown, Hayward, Tatum), ali ostatak kaska. Koliko god gotivio Thies-a, ne moze on biti prvi centar, kao ni Kanter rezervni. Suvise tanko za neki ozbiljan domet. Ono gde tu mislim da smo zajebali, jeste draftovanje Timelord-a ispred Robinsona. Iako mislim da on ima veci plafon jer ima prebrutalne fizikalije, jako je sirov, dok bi Robinson sad bio zlata vredan. Bio bi neki sadasnji Perkins iz generacije pre. On i Theis sa klupe npr bi vec bilo dosta ozbiljnije. 

 

Dodatno, klupe je jako neproduktivna. Smart ulazi sa iste kao 6. igrac i to je ok, ali van njega, nema ko da udje i doprinese ozbiljno. Kanter ne moze stolicu da odbrani, Timelord suvise sirov, Williams mi nije ozbiljan kosarkas uopste. Ojeleye igrac koji bude koristan mozda protiv dve ekipe od 30. Wannanaker-a necu ni da komentarisem. Ne znam zasto se on forsira uopste ispred jednog Edwards-a koji var moze da uvaci nesto. Jeste da klupa ima mnogo manji uticaj u PO-u, ali ne moze sva produktivnost ostati na Smart-u. 

 

Voleo bih vise da vidim Langford-a u igri, mada deluje kao jos jedan bust pick. Tesko za proceniti. Dakle za sledecu godinu, centar ozbiljniji. TT nekako da se potpise ako je iole izvodljivo i par nekih veterana prasinara. 

Link to comment
Share on other sites

Par utisaka posle prvih nekoliko dana:

1. Odlican basket se igra maltene od pocetka- uopste im ne smeta manjak publike i specificni uslovi u Orlandu.
2. Igraci Toronta su prepametni majstori kosarke, svaka cast i Nurseu naravno. Drago mi je sto kidaju ovoliko da pokazu da prosla titula nije bila samo Kawhijeva, nego da je on samo bio cherry on the top.

3. Trener Indijane je jako potcenjen- radi fenomenalan posao godinama i zao mi je sto su cesto povredjeni. Da im je sad tu i Sabonis mislim da bi mogli daleko da doguraju. Petorka Brogdon, Oladipo, TJ, Sabonis i Turner bi svim ekipama pravila ozbiljne probleme i u napadu i u odbrani.
4. Filadelfija je bas otuzna, ne znam kad ce vise smeniti onu neznalicu od trenera, a i gm. Zacudio me @gggggggg kad je pisao da je Horford ono sto im je trebalo, bas mislim suprotno.
5. Ne kapiram sto Lejkersi ovoliko trose Lebrona i Davisa.

6. Klipersi (iako po mom misljenju neprikosnoveni po individualnom kvalitetu u celoj ligi) igraju dosta skromno za svoje mogucnosti.
7. Chris Paul je tata.
8. Juta i Dalas ce biti najslabiji ucesnici plejofa na zapadu, ne bi me cudilo da popiju metlu i jedni i drugi. 

9. Portland ako udje moze ozbiljno namuciti Lejkerse, usudio bih se reci i da mi ne bi bilo preveliko iznenadjenje ni da ih prodju.

10. Hjuston igra dosta ozbiljnije i iako mi je njihova kosarka najdosadnija, bice mi izuzetno zanimljivo da vidim sta ce uraditi.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Magia said:

Par utisaka posle prvih nekoliko dana:

1. Odlican basket se igra maltene od pocetka- uopste im ne smeta manjak publike i specificni uslovi u Orlandu.
2. Igraci Toronta su prepametni majstori kosarke, svaka cast i Nurseu naravno. Drago mi je sto kidaju ovoliko da pokazu da prosla titula nije bila samo Kawhijeva, nego da je on samo bio cherry on the top.

3. Trener Indijane je jako potcenjen- radi fenomenalan posao godinama i zao mi je sto su cesto povredjeni. Da im je sad tu i Sabonis mislim da bi mogli daleko da doguraju. Petorka Brogdon, Oladipo, TJ, Sabonis i Turner bi svim ekipama pravila ozbiljne probleme i u napadu i u odbrani.
4. Filadelfija je bas otuzna, ne znam kad ce vise smeniti onu neznalicu od trenera, a i gm. Zacudio me @gggggggg kad je pisao da je Horford ono sto im je trebalo, bas mislim suprotno.
5. Ne kapiram sto Lejkersi ovoliko trose Lebrona i Davisa.

6. Klipersi (iako po mom misljenju neprikosnoveni po individualnom kvalitetu u celoj ligi) igraju dosta skromno za svoje mogucnosti.
7. Chris Paul je tata.
8. Juta i Dalas ce biti najslabiji ucesnici plejofa na zapadu, ne bi me cudilo da popiju metlu i jedni i drugi. 

9. Portland ako udje moze ozbiljno namuciti Lejkerse, usudio bih se reci i da mi ne bi bilo preveliko iznenadjenje ni da ih prodju.

10. Hjuston igra dosta ozbiljnije i iako mi je njihova kosarka najdosadnija, bice mi izuzetno zanimljivo da vidim sta ce uraditi.

 

no love for the suns?

 

ti kao da radis za espn. ni oni ne znaju da phoenix postoji i da su jedina ekipa sa skorom 3-0.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

 

Eh da je samo on. 

 

Bostonu fale neke sitnice da bi se izdigli kao ozbiljan kandidat za izlazak sa istoka. 

 

Nukleus ekipe je zaista dobar (Walker, Smart, Brown, Hayward, Tatum), ali ostatak kaska. Koliko god gotivio Thies-a, ne moze on biti prvi centar, kao ni Kanter rezervni. Suvise tanko za neki ozbiljan domet. Ono gde tu mislim da smo zajebali, jeste draftovanje Timelord-a ispred Robinsona. Iako mislim da on ima veci plafon jer ima prebrutalne fizikalije, jako je sirov, dok bi Robinson sad bio zlata vredan. Bio bi neki sadasnji Perkins iz generacije pre. On i Theis sa klupe npr bi vec bilo dosta ozbiljnije. 

 

Dodatno, klupe je jako neproduktivna. Smart ulazi sa iste kao 6. igrac i to je ok, ali van njega, nema ko da udje i doprinese ozbiljno. Kanter ne moze stolicu da odbrani, Timelord suvise sirov, Williams mi nije ozbiljan kosarkas uopste. Ojeleye igrac koji bude koristan mozda protiv dve ekipe od 30. Wannanaker-a necu ni da komentarisem. Ne znam zasto se on forsira uopste ispred jednog Edwards-a koji var moze da uvaci nesto. Jeste da klupa ima mnogo manji uticaj u PO-u, ali ne moze sva produktivnost ostati na Smart-u. 

 

Voleo bih vise da vidim Langford-a u igri, mada deluje kao jos jedan bust pick. Tesko za proceniti. Dakle za sledecu godinu, centar ozbiljniji. TT nekako da se potpise ako je iole izvodljivo i par nekih veterana prasinara. 

 

Hayward će sigurno pokupiti PO nakon ove sezone, nakon sledeće dolazi Tatum na naplatu. Biće opet pun cap i teže da se potpiše ozbiljniji centar. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Par utisaka posle prvih nekoliko dana:

1. Odlican basket se igra maltene od pocetka- uopste im ne smeta manjak publike i specificni uslovi u Orlandu.
2. Igraci Toronta su prepametni majstori kosarke, svaka cast i Nurseu naravno. Drago mi je sto kidaju ovoliko da pokazu da prosla titula nije bila samo Kawhijeva, nego da je on samo bio cherry on the top.

3. Trener Indijane je jako potcenjen- radi fenomenalan posao godinama i zao mi je sto su cesto povredjeni. Da im je sad tu i Sabonis mislim da bi mogli daleko da doguraju. Petorka Brogdon, Oladipo, TJ, Sabonis i Turner bi svim ekipama pravila ozbiljne probleme i u napadu i u odbrani.
4. Filadelfija je bas otuzna, ne znam kad ce vise smeniti onu neznalicu od trenera, a i gm. Zacudio me @gggggggg kad je pisao da je Horford ono sto im je trebalo, bas mislim suprotno.
5. Ne kapiram sto Lejkersi ovoliko trose Lebrona i Davisa.

6. Klipersi (iako po mom misljenju neprikosnoveni po individualnom kvalitetu u celoj ligi) igraju dosta skromno za svoje mogucnosti.
7. Chris Paul je tata.
8. Juta i Dalas ce biti najslabiji ucesnici plejofa na zapadu, ne bi me cudilo da popiju metlu i jedni i drugi. 

9. Portland ako udje moze ozbiljno namuciti Lejkerse, usudio bih se reci i da mi ne bi bilo preveliko iznenadjenje ni da ih prodju.

10. Hjuston igra dosta ozbiljnije i iako mi je njihova kosarka najdosadnija, bice mi izuzetno zanimljivo da vidim sta ce uraditi.

1. Da, sve je bolje iz meca u mec a neizvjesnost je tu maltene od 1 dana. Vec sam pisao, mislim da ce PO da bude prezanimljiv .

2. No love for Danny boy?😁 odlicni su, na obje strane parketa i bice tu zestoke borbe na istoku ali mislim da ce bolji individualni kvalitet Milvokija doci na vidjelo, tu mislim na Janisa.

3. McMillan je i Portland odlicno vodio ali isto i tada, mnogo povreda. Steta.

5. Vogel ne namjerava da smanji teret ovoj dvojici iako su osigurali br 1. Pokusava da uigra ekipu mada Lebron ne forsira, igra u 3 brzini a ovo sto se vidi od Dejvisa ce biti i u PO potrebno, mozda i bolja izdanja od ovog sa Jutom mada sposoban je za to. Tu ce ici obojica na 40+ minuta kad zatreba. 

6. Nisu kompletni i uigrani, to im moze biti problem mada im Dalas nece biti tezak zalogaj ali Denver, Hjuston ili Okc bi bilo zajebano itekako u 2 rundi. Imaju individualni kvalitet ali nisu bas toliko dominantni da mogu samo na to iznesu PO protiv kvalitetnih protivnika.

7. CP3 slazem se, bice uzivanje gledati ga i red je vise da bude zdrav kroz PO pa da napravi dar mar. 

9. Portlandu se uopste ne radujem ali ce proci to Lejkersi, samo sto ce biti mnogo vise muke nego da su to Memfis ili SA. Tu seriju bi Lebron rijesio.

10. Hjuston zanimljiv eksperiment, jedva cekam u PO da vidim kako ce to ici. Njima bi bilo dobro da im tu bude Juta dok sa Okc recimo prednost bi dao Okc

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Melo ima jako (i)  lepo telo.

 

o melo melo, imaš lepo telo

 

2 hours ago, Barkley#34 said:

Uini se upravo zaljubio u tebe. :classic_biggrin:

 

mi smo zajedno već godinama fyi. ljubav dođe i prođe ali čvrsta miuška veza. čvrsta hehe

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

No homo nadam se. Valjda nece da me kazne ko Jokica za ovaj komentar.

 

homo sapiens = pa nije ovo ljubav dva konja ili pileta i praseta

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sunset rubdown said:

 

no love for the suns?

 

ti kao da radis za espn. ni oni ne znaju da phoenix postoji i da su jedina ekipa sa skorom 3-0.

Ispratio sam utakmice Sansa, ako ne bude bilo povreda, sledece sezone PO. Ima se kvaliteta, to se potvrdilo i u prethodne dve utakmice.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...