Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 minutes ago, 12Laki said:

Haha,Gledam ga bukvalno svaku loptu ali svaku loptu koju dobije sutne na kos a negleda na saigrace(sto je njemu standard). 🙂

 

pre 10ak min je jednom dodao i likovi mu ladno vrate loptu nakon par sekundi, sami su krivi

 

ko mi prikenja nešto za knickse, samo ću na jutu da ga uputim. treba da ih izbace iz bubblea, da im ne daju banane i sendviče što je zagorac pravio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pre 10ak min je jednom dodao i likovi mu ladno vrate loptu nakon par sekundi, sami su krivi

 

ko mi prikenja nešto za knickse, samo ću na jutu da ga uputim. treba da ih izbace iz bubblea, da im ne daju banane i sendviče što je zagorac pravio

Da,

 

Covek nema toliko osecaj za tim.Doda jedino ako bas bas ne moze da dodje do suta.

 

Msm okej je skorer al opet preteruje dosta. 

 

Msm ako me razumes. :))

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

a kome bi trebao da doda clarkson loptu. mudiayu ili niangu? mozda onealu

Stoji da Juta ima uzasnu klupu, ali ponovo ne vidim razlog da lik uzme najvise suteva u ekipi. 

 

Ne samo to, nego sto nikakav ball movement ne moze da postoji kad je on tu, jer cim primi loptu to je obicno kraj, definicija ball stoppera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

jedna stvar je što ti ne fercera napad ali odbrana jute je sramotna, potpuno bez energije i nekog minimuma truda. ispadaju na prvu fintu ako je neko fin toliko da im je ponudi na prodaju

I pre ove pauze su bili u downward trendu, posle povrede Bojana kao da su odustali od sezone.

 

Ja sam ih dosta hajpovao posteno, u jednom periodu su igrali bas opasan basket, ali sad sumnjam da ce uspeti vise od 2 pobede da izvuku protiv bilo koga u prvoj rundi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...