Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Dovoljna je ona slika sa iskrivljenim rukama i nogama u IKS. Porede ga u komentarima sa KDjem, ali je poređenje besmisleno po meni, jer je KD rođeni skorer i šuter i ima barem 15kg manje i neće, ma koliko radio, dostići taj rad zgloba koji ima KD ili PG13, da ne pričamo o Stefu. Ali zato malo konvencionalniji likovi, školski šuteri tipa JJ Reddick, Klay, da se povrati taj horor od mehanike. Što je najgore nije čak ni onaj klasičan Westbrook - D Rose problem kod životinja koje previše skaču pa gađaju vodoravno, lomeći tablu. Ja bih njemu ladno puštao Kukoča i njegov šut sa ramena, nakon što se nabildovao u Čikagu. U prvih nekoliko godina je imao užasno nesiguran šut spolja (iako je bio clutch), ali je posle uskladio mehaniku sa telesinom i bio prilično siguran, pogotovo u poslednjoj fazi karijere...

 

edit: fascinantno je koliko je Janisu u prvoj sezoni i u Grčkoj na snimcima šut školski pravilan, pomalo krut, ali suštinski dobar i kvalitetno urađen posao od strane trenera...

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, delgado said:

@Miki28 

 

 Video sam da si pitao za mene, tu je brat, naisao je jedan veoma tezak period (sto je za mene uobicajeno) pa nisam bas imao volje da pisem (a dugo nije ni bilo nikakvog sporCkog sadrzaja), ostavio sam par postova da cestitam sam sebi fantazi titulu posto osim Grofa Drakarisa niko nije ispao covek da to uradi iako je sve potpuno jasno. Poslednjih nekoliko dana vreme provodim na jezeru, kao pravi laker i iskreno nisam mogao da iscekam restart. Kakva bi to kosmicka pravda bila da se Lakersi okite prstenom, pa nek pomazu i sudije ako treba.

 

  Izostanak Bredlija nije naivna stvar, stvarno ne mogu da verujem kakvo je decko govedo, na bekovima smo najslabiji a njegov 3D kvalitet je vazan za tim, posebno sto ima taj pobednicki mentalitet pa kao protiv Klipersa na prosloj strpa 8 trojki, a bio je i u dobroj formi. Videcemo sta mozemo da dobijemo od Diona i Jr-a, sami po sebi su tempirane bombe. 

 

  U svakom slucaju fala qrtzu da se vratilo i go LA!

 

 @freethrow  Ostavih restart post svog profila, ti me iskulira. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...