Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

51 minutes ago, gggggggg said:

dallas - houston ce biti ekstra od 0300

 

Ja ne volim nešto da gledam ni jedne ni druge jerbo imaju likove koji mnogo gnjave loptu i sve ide preko njih, iako su majstorčine. Nije mi to mnogo gledljivo.

 

I mene mnogo više zanima da li Blazersi mogu da se vrate u PO sliku, a bogami i duel Bucksa i Celticsa bih pre pogledao nego ove teksaške pucače.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ja ne volim nešto da gledam ni jedne ni druge jerbo imaju likove koji mnogo gnjave loptu i sve ide preko njih, iako su majstorčine. Nije mi to mnogo gledljivo.

 

I mene mnogo više zanima da li Blazersi mogu da se vrate u PO sliku, a bogami i duel Bucksa i Celticsa bih pre pogledao nego ove teksaške pucače.

 

mene interesuje kako izgleda houstonova kosarka i kako ce izaci na kraj sa porzingisom. a i utakmica je dosta vazna, pogotvo za dallas.

 

inace da, houston je na dnu liste gledljivosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lonzo postavio novi standard katastrofalnog završavanja oko obruča. Slijep čovjek bi pogodio neki od onih "floutera". Koštao ih je pobjede definitivno, ovo je utakmica koju su morali dobiti. Nadam se da se Zion vraća na punu minutažu, ne znam da li je dobro vrijeme da kalkulišu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepa pobeda, trebalo je ubedljivije i ranije da se resi utakmica, al' bar smo jos jednom dobili potvrdu kakav je King bog klaca, pre ovog tip-ina je imao onaj ulaz za +3 pre trojka Georga, na kraju je zakljucao i Kavaja i PG i omogucio da sa pobedom krenemo u restart. Takodje - Kawhiju su svirali jedan nepostojeci faul Kinga, kad mu je uzeo cistu loptu i ovaj se sam sapleo i pao. Waiters ako ovako nastavi pun pogodak, bio je potreban jos jedan bek koji moze da spusti loptu na parket i prodorom napada. Caruso imao onu defanzivnu minijaturu pri kraju, mada je mogao malo bolje na sutu i ne sme da promasuje bacanja, od njega ocekujem puno u plejofu posebno sada kad nema Bradleya & kad je stakleni Rondo uvek pod ?. Kuzmi se dize na kliperse ocigledno, bez njegovih trojki ne bi bilo pobede. O Davisu ste vec sve rekli. Cudi me da Kiff nije dobio ni minuta 😕  

  

  Klipersi pored ove dvojice dobili dobar doprinos JaMychal Greena, Redjija Djeksona i stvarno nije fer koliko im je dubok roster. Dzamajkl je dugo godina bio starter u Memfisu, Redji u Detroitu, 2 proverena nba veterana uskacu umesto Lua i Treza, a Patterson koji je svojevremeno bio bitan sraf u Torontu ovde prakticno i nema mesto u rotaciji kad su svi zdravi... Nisam optimista, ali ajde, svasta moze da se izdesava do tog WCF.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, OnionKnight said:

Lonzo postavio novi standard katastrofalnog završavanja oko obruča. Slijep čovjek bi pogodio neki od onih "floutera". Koštao ih je pobjede definitivno, ovo je utakmica koju su morali dobiti. Nadam se da se Zion vraća na punu minutažu, ne znam da li je dobro vrijeme da kalkulišu.

 

Od cega Zion da se vraca? Lik je imao maltene 4 meseca da radi na kardiu, ishrani i zaleci neku povredu ako je postojala. 

 

Ne znam kako se doslo do toga da sad igra jos manje...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, gggggggg said:

 

mene interesuje kako izgleda houstonova kosarka i kako ce izaci na kraj sa porzingisom. a i utakmica je dosta vazna, pogotvo za dallas.

 

inace da, houston je na dnu liste gledljivosti.

 

sve se slazem osim sto mi je hjuston vrh da gledam - kao neka tastina praznine

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Od cega Zion da se vraca? Lik je imao maltene 4 meseca da radi na kardiu, ishrani i zaleci neku povredu ako je postojala. 

 

Ne znam kako se doslo do toga da sad igra jos manje...

 

 

 

imao je calf cramping jos pre nego sto je napustio bubble

Link to comment
Share on other sites

Volim da gledam Dalas i Doncica u Karlajlovom sitemu. Jeste da je lopta uglavnom u Lukinim rukama, ali odlican mu je decision making, a ofanzivni sitem Mavsa, pa mi ne pada tesko njegova privatizacija lopte.

 

Z druge strane gotivan mi je Hardenov skil, nema sta majstorcina, ali ofens Hjustona mi je ruzan, pa ne volim da ih gledam. Harden i Westbrook drve loptu, sto i mogu da svarim, ali ostali igraci stoje kao kipovi, izuzev centra koji izadje u blok ballhandleru.

 

Ne vezano stil igre, poslednje dve sezone Mavsi i Roketsi su odigrali zanimljive meceve. Tako da bi trebalo i vcrs da bude atraktivno i neizvesno ako se ne bude ocrtao korona faktor. I naravno sto je vec receno treba videti kako ce funkcionisti Rakete sa Takerom na centru.

 

Inace meni ne odgovara termin. Ispao sam iz tog moda da budem budan tokom cele noci. Jedva sam sinoc odgledao Jazz vs Pelican, uz to da sam prespavao odredjene sekvence meca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Od cega Zion da se vraca? Lik je imao maltene 4 meseca da radi na kardiu, ishrani i zaleci neku povredu ako je postojala. 

 

Ne znam kako se doslo do toga da sad igra jos manje...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Lepa pobeda, trebalo je ubedljivije i ranije da se resi utakmica, al' bar smo jos jednom dobili potvrdu kakav je King bog klaca, pre ovog tip-ina je imao onaj ulaz za +3 pre trojka Georga, na kraju je zakljucao i Kavaja i PG i omogucio da sa pobedom krenemo u restart. Takodje - Kawhiju su svirali jedan nepostojeci faul Kinga, kad mu je uzeo cistu loptu i ovaj se sam sapleo i pao. Waiters ako ovako nastavi pun pogodak, bio je potreban jos jedan bek koji moze da spusti loptu na parket i prodorom napada. Caruso imao onu defanzivnu minijaturu pri kraju, mada je mogao malo bolje na sutu i ne sme da promasuje bacanja, od njega ocekujem puno u plejofu posebno sada kad nema Bradleya & kad je stakleni Rondo uvek pod ?. Kuzmi se dize na kliperse ocigledno, bez njegovih trojki ne bi bilo pobede. O Davisu ste vec sve rekli. Cudi me da Kiff nije dobio ni minuta 😕  

  

  Klipersi pored ove dvojice dobili dobar doprinos JaMychal Greena, Redjija Djeksona i stvarno nije fer koliko im je dubok roster. Dzamajkl je dugo godina bio starter u Memfisu, Redji u Detroitu, 2 proverena nba veterana uskacu umesto Lua i Treza, a Patterson koji je svojevremeno bio bitan sraf u Torontu ovde prakticno i nema mesto u rotaciji kad su svi zdravi... Nisam optimista, ali ajde, svasta moze da se izdesava do tog WCF.

Ooo pa de si legendo? Sad vec moze da se napadne titula, bez tebe ne bi bilo to👌

Igrao je Markif nesto pri kraju 1 pol mada sam ocekivao malo vise minjta i za njega i za JR-a ali zbog postave Klipana odgovarali smo sa AD na 5 i Lebronom na 4 uz Carusa, Waitersa i Greena/KCP.

Dubok roster imaju Klipani ali nista to ne znaci u PO, najbitnije je da Lebron i AD budu na maxu jer ce baciti sve moguce defanzivce na Lebrona da ga umore. Tu seriju ako dodje do nje mora da bude briljantan na obje strane parketa jer jednostavno odgovora za Kawhija nemamo, ne mogu Green, Kuzma i KCP njega da cuvaju, morace Lebron posebno kad se lomi.

Koliko god da su dobri u napadu Lu i Harell, oni su u odbrani krateri, posebno Lu i to ce Lejkersi napadati

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

Od cega Zion da se vraca? Lik je imao maltene 4 meseca da radi na kardiu, ishrani i zaleci neku povredu ako je postojala. 

 

Ne znam kako se doslo do toga da sad igra jos manje...

 

 

 

Rekao bih da su samo pretjerano oprezni jer je napuštao bubble i propustio treninge i pripremne utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Jos im je sledeca protiv Klipersa koji ce tesko dozvoliti sebi jos jedan poraz u nizu da budu 3-4 na zapadu, pa da nalete odmah na rakete. Tu ce Pelikansi doziveti poraz. Ostaje Pelikanima 6 utakmica, a tesko da ce imati 6/6 pobeda.

Link to comment
Share on other sites

Pa sta su Pelikani polu retardirani pa da guraju nespremnog generacijskog ormara, da bi bili metlirani i to u ovoj verziji plej offa koji je hiljadu milja udaljen od New Orleansa.
Juce su odigrali uzasnu odbranu ne moze da se kaze da imaju problem u pik odbranu posto oni pucaju na 1 postavljen blok. A nije da nemaju ozbiljan potencijalan za odbranu pogotovo kada su Zo-Jrue-Zion-Favors na parketu.
Posle se Favors spustao u odbrani pika da brani obruc ali to ce neko opasno da eksploatise trojakama i mid rangeom.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

Kouč Nik je bio meni barem jako kul a onda je krenuo sa youtubewhore-isanjem. Sada je napokon izbacio odličan video o uništavanju Janisovog skok šuta:

 

Šta je sa bratom @delgadom?

 

this video makes me sad

 

edit:ne znam ni sta je falilo sutu to begin with, prve sezone ok procenti skroz.Bolno za gledanje

Edited by Krava kaze mu
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...