Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Fizicki me boli da ga gledam tako mrsavog. Dodje mi da mu ja kupim burek i posaljem za Ameriku.

 

Sad bez sprdnje, dobro je za njegovo zdravlje sto je smrsao, ali tek treba da vidimo kako ce se ovo odraziti na njegovu snagu i generalno igru pod kosem.

Link to comment
Share on other sites

izgubiće jasno nešto aduta na temu zidanja i guzenja (opet, treba imati na umu da tako vanredno vest i pametan igrač ima načina da i tu umanji damage) ali će dobiti na pokretljivosti, pogotovo u odbrani i što je najvažnije, čuva i telo u profi smislu a i zdravlje, naravno, ukoliko ostane na sličnoj kilazi zapravo procentu masti (:

 

ja se baš radujem da vidim kako će igrati sada, ne u smislu modifikovanja igre, ne očekujem neke lude promene, već u smislu svežine i možda pokretljivosti 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

izgubiće jasno nešto aduta na temu zidanja i guzenja (opet, treba imati na umu da tako vanredno vest i pametan igrač ima načina da i tu umanji damage) ali će dobiti na pokretljivosti, pogotovo u odbrani i što je najvažnije, čuva i telo u profi smislu a i zdravlje, naravno, ukoliko ostane na sličnoj kilazi zapravo procentu masti (:
 
ja se baš radujem da vidim kako će igrati sada, ne u smislu modifikovanja igre, ne očekujem neke lude promene, već u smislu svežine i možda pokretljivosti 
Ja hoću da vidim bumšakalaka video sa prektisa
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, uini said:
izgubiće jasno nešto aduta na temu zidanja i guzenja (opet, treba imati na umu da tako vanredno vest i pametan igrač ima načina da i tu umanji damage) ali će dobiti na pokretljivosti, pogotovo u odbrani i što je najvažnije, čuva i telo u profi smislu a i zdravlje, naravno, ukoliko ostane na sličnoj kilazi zapravo procentu masti 🙂
 
ja se baš radujem da vidim kako će igrati sada, ne u smislu modifikovanja igre, ne očekujem neke lude promene, već u smislu svežine i možda pokretljivosti 

Ja hoću da vidim bumšakalaka video sa prektisa

 

kada se pojavila ona fotka jokare sa miloje korona partija, neka ekipa koja radi knicks podcast koji pratim je bila u fazonu, sve je to super, živ bio ali uništi nam uživanje u liku koji je otvoreno debeo i radi na majmune ostatak zategnute lige sa definisanim bicepsima

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...