Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

11 hours ago, Drakaris said:

Ne verujem nesto u Diona i Smita. Dosta vremena nisu igrali kosarku, a i u Diznilendu je dozvoljena trava 😄

Neka dodju obojica, pa valjda ce bar jedan od njih nesto vredeti.

Sto se krilnih pozicija tice, tu je ok, pa Dejvis ce sve vreme da provodi na PF, a tu je i Kuzma i Bron, koji ce podeliti SF-PF. Videcemo, Kliperi na papiru imaju bas mocan sastav i sve pozicije pokrivene. Na terenu na kraju pobedjuje igra, ako ne poseduju brzinu vise od onog sto su pokazali za vreme regularne sezone, nisam nesto optimistican i mucice se u svakoj mogucoj seriji. A i Dzordz i Lenard su odigrali malo zajednickih utakmica, njima najmanje prija ova prekinuta sezona i malo utakmica do pocetka PO-a.. 

Ma Kuzma je jedna od najvecih rupa u odbrani koju sam gledao na NBA parketima. Tu je Markif da odradi neke minute uz AD i Lebrona ali tanko je to u odbrani.

Marcus ili Igi da se doveo, druga bi prica bila ali sta je tu je.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Barkley#34 said:

Finu su seriju imali pre prekida, ako uspeju da nađu taj mojo sve je moguće. Teško ali moguće.

 

Mora da se da više lopta u ruke Bogdanu, jer samo on i Bjelica znaju kako se igraju skoro pa eliminacione utakmice, Fox, Badi i ostala gologuzija su samo putujući cirkus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Hjuston neobicno cutljiv. Nadam se da to znaci da ce svi igrati.

 

6 hours ago, Miki28 said:

Ma Kuzma je jedna od najvecih rupa u odbrani koju sam gledao na NBA parketima. Tu je Markif da odradi neke minute uz AD i Lebrona ali tanko je to u odbrani.

Marcus ili Igi da se doveo, druga bi prica bila ali sta je tu je.

 

 

Moze Kuzma uvek da se zapali kao onda u drugom mecu protiv Klipera. Dosta energican, bice veoma dobar sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AgroLaki said:

 

Mora da se da više lopta u ruke Bogdanu, jer samo on i Bjelica znaju kako se igraju skoro pa eliminacione utakmice, Fox, Badi i ostala gologuzija su samo putujući cirkus.

Nemoj da precenjujemo toliko iskustvo, ipak je kvalitet nesto sto je uvek u prvom planu.

 

I taj Fox i Hield su igrali eliminacione utakmice na koledzu, pred vecim auditorijumom.

 

Uostalom, ako ce Bjelica da igra takmicarski kao u Kini onda je mozda bolje da gledamo ludilo Marvina Bagleya.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam Smitov dolazak po prsten. Bice dobar za coskarenje, a i gledao sam njegove treninge, sutira covek odlicno, previse mu je onaj potez u finalu unistio reputaciju u javnosti. 

 

Od novih vesti, Spenser pozitivan na Koronu, dovodi se u pitanje njegov nastup u Orlandu. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...