Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Iznenadjenje za Bredlija, ali posle sam pročitao da mu najstarije dete (6 god) ima hronične probleme sa respiratornim infekcijama, i ne bi moglo da bude sa njim i ostatkom porodice u Orlandu. Tako da, svaka čast čoveku. 

 

Odustao je i Bertans pre par dana, što je u njegovom slučaju logično. Šanse za plejof skoro nikakve, a treba da se naplati konačno. Tih 8 utakmica su samo nepotreban rizik. Recimo, znam da je Bogdan drugačije baždaren, ali i u njegovom slučaju bi bilo pametno da batali tu zajebanciju u Diznilendu. Ako je uopšte bude.

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2020 at 12:28 AM, Ječmendo said:

Jedno pitanje i molba za vas bolje upućene. Trebaju mi neka imena, linkovi, tekstovi, ideje u vezi šuta i tehnike šuta, s osvrtom na pravilnu mehaniku i njenu korekciju. Nisam zadovoljan guglanjem... :frusty:

 

 

Skinite dolje dok ne uklone...

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Drakaris said:

Kakav raspored ima NOP, na sve moguce nacine guraju Zajona :D. 

Nadam se da ce Memfis uspeti da zadrzi PO mesto. 

 

Svakako su Pelikani trebali imati najlakši raspored do kraja sezone. Ne bih rekao da je to guranje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad kada se Ejveri povukao, nisam nesto optimistican za Lejkere, imaju bas malo kvalitetnih bekova, samo je Deni Grin tu. KCP mi nije uopste za startnu postavu. Bredli je tu solidno krpio. Sada bi bas dosta znacio Bogdan da su se potrudili da ga dovedu.

 

Veoma dobro bi bilo da rakete ostanu na 6-7 poziciji... Da ne idu na Lejkere pre finala konferencije.

Dosta se potcenjuju, a mogu da naprave dar mar u PO-u, posebno sto je Rasel pre prekida sezone rasturao sa veoma dobrim partijama... Oni mogu biti samo bolji od proslog PO-a..

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si na Waitersa i jos ce JR Smith tu da upadne. Luda druzina😁

 

Ma veci mi je problem sto nemamo krila osim Lebrona jer najozbiljniji rival je tu najjaci a Lebron ne igra odbranu vise, dok ce ga sa druge strane Kawhi, PG13, Marcus Morris i Beverly ubiti u pojam.

Volio bih da je Bogi dosao ali je neophodniji bio Marcus

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Zaboravio si na Waitersa i jos ce JR Smith tu da upadne. Luda druzina😁

 

Ma veci mi je problem sto nemamo krila osim Lebrona jer najozbiljniji rival je tu najjaci a Lebron ne igra odbranu vise, dok ce ga sa druge strane Kawhi, PG13, Marcus Morris i Beverly ubiti u pojam.

Volio bih da je Bogi dosao ali je neophodniji bio Marcus

Ne verujem nesto u Diona i Smita. Dosta vremena nisu igrali kosarku, a i u Diznilendu je dozvoljena trava 😄

Neka dodju obojica, pa valjda ce bar jedan od njih nesto vredeti.

Sto se krilnih pozicija tice, tu je ok, pa Dejvis ce sve vreme da provodi na PF, a tu je i Kuzma i Bron, koji ce podeliti SF-PF. Videcemo, Kliperi na papiru imaju bas mocan sastav i sve pozicije pokrivene. Na terenu na kraju pobedjuje igra, ako ne poseduju brzinu vise od onog sto su pokazali za vreme regularne sezone, nisam nesto optimistican i mucice se u svakoj mogucoj seriji. A i Dzordz i Lenard su odigrali malo zajednickih utakmica, njima najmanje prija ova prekinuta sezona i malo utakmica do pocetka PO-a.. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...