Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

 

stičem utisak da nemaš najbolju predstavu šta su performance-enhancing drugs a šta recreational drugs.

 

takođe, marihuana može da se nađe i par meseci nakon konzumacije, tako da ne moraš da budeš u državi florida & u diznilendu da bi bio pozitivan na test.

 

btw, ne kapiram šta te toliko rajca na ovoj temi. jel si od onih što misle da je marihuana sotonino delo ili kako?

 

Znam tačno koje su razlike između obe grupe droga. Potpuno mi je do mora ravno sve u vezi marihuane.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel' zna neko koliki je kvocient zaposlenih u NBA koji podupiru javni govor i optimalno rešavanje  domačih (znači vezanih za USA) nepravda (rasne, socialne,...) i onih kojih to ne interesuje?

 

Jel' zna neko koliki je kvocient zaposlenih u NBA koji podupiru javni govor i optimalno rešavanje  nepravda (rasne, socialne,...) i onih kojih koji podupiru javni govor i optimalno rešavanje  stranih (znači vezanih VAN USA) nepravda (rasne, socialne,...)?

 

*podupiru=> može i materialno

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, da ne kazem-konacno!

Sto kaze stefan81888, bas me zanima kako ce to izgledati na terenu i koliko ce mu to unaprediti igru, ali definitivno je morao da poradi na sebi.

Covek ima ogromnu kosarkasku inteligenciju i prava je steta da ne iskoristi svoj pun potencijal, makar to bilo jos samo 2%.

Primer kako to moze uticati na karijeru je Macvan koji se penzionisao u 30-oj godini, kada je trebao da bude na vrhuncu karijere. Pitanje je koliko bi imao povreda da je ulagao u svoje telo.

A ruzno brate gledati profesionalnog sportistu da mu se trese salce, masan ko šaran....

Bravo Joko, tako treba!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Zajebao se Nba sto nije dao do kraja da se zavrsi sezona. Taman bi dali 18 utakmica da PO ekipe imaju midseason formu a sa druge strane nikad vidjenu svezinu za Po zbog 4/5 meseca pauze.
Ali dobro bolje ista nego nista.

Igrače timova koji nemaju šanse za PO ne bi mogli puškom da nateraju da odigraju iole ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Igrače timova koji nemaju šanse za PO ne bi mogli puškom da nateraju da odigraju iole ozbiljno.

Oni i u normalnim uslovima ne igraju ozbiljno, pogotovo 15 utakmica pre kraja kada se juri koja kuglica vise.
Bolje Trae da igra protiv nba igraca i da nastavlja svoj razvoj nego neku cheap Drew ligu sto je igrao pre neki dna.
Ali veci problem je diznilend i igranje svih utakmica u tom kompleksu, ne bi bilo moguce da vremenski odigraju sve to.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja nisam nešto 100% siguran da će ovaj gubitak kilaže pozitivno da se odrazi na Jokićeve igre. Ljudi zaboravljaju da je njemu ta telesina i bila jedan od jačih aduta, 100 puta se izvlačio na foru da malo uguzi rivala.

 

pricao je licno jokic usa novinarima, koji su pocetkom sezone bili zabrinuti za gojaznost da su probali pre par sezona u denveru da mu skinu vise kila pa nije mogao da oguzi protivnike, pa su vratili

 

e sad, ne znam da li ste primetili, vecina igraca tokom leta nekako splasne, izgubi na masi, pogotovo ako vode racuna - pa se onda tokom sezone opet nekako nakljukaju i naduju

 

to sam najpre primecivao zbog mela, koji je vazda bio slim shady na snimcima tokom letnjeg treninga (ajde kao ne nosi onu zastitu ispod dresa ali i lice mu je drugacije), onda vidim i hardena i tako jos neke

 

mislim da je za jokica dugorocno svakako dobro da smrsa, manje opterecenja za sve delove tela

Link to comment
Share on other sites

Ima jos nekih 6 nedelja do nastavka NBA sezone i kasnije do PO, sasvim dovoljno da nabaci jos par misica.

 

Na duze staze je spasio sebi kolena i produzio karijeru, bice nesto slabiji u reketu ali njegovom stilu igre mislim da vise odgovara kada je "mrsaviji", bice agilniji i brzi, popravice odbranu i bice mu lakse verovatno da zavrsava oko obruca.

 

Da, on je rekao da mu prija kada ima visak kg i kada ima masu ali ocigledno da ga je neko ubedio u suprotno, bice on brutalano spreman za sledecu sezonu kada nabaci jos 10kg misica i nadoknadi tu masu na postu...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam da ga vidim u akciji. Drago mi je da je skinuo kilažu, manje opterećenja na joints, trebalo bi da ga čuva od povreda. Današnja NBA je drukčija, nije masa od tolikog značaja kao što je nekad bila. Uostalom, ako ispadne da mu treba još - nek nabije mišiće, ne salo.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...