Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Mislio sam naravno na ofanzivnog Rodmana. Defanzivno je mogao sve. 

dok su igrali bogut i fetus a i donekle barns lakse je bilo protivnickim igracima pod kosem na oba kraja parketa. sa dolaskom durenta pa i cak prosle sezone da su ostali zdravi sa kazinsom na 5 bili (su) bi jos zajebaniji za cuvanje.

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2020 at 2:32 PM, Zvezdinho said:

Posto su poceli ovi turniri sa nba 2k20, po vama koji je najbolji NBA 2k ? Meni je br.1 NBA 2k11 kada se prvi put pojavljuje MJ sa onim MJ zadacima , onda NBA2k14 sa Lebronovim legacy moudom i onda NBA2k12 sa zadacima sa klasivnim timovima.

 

Ja ove nove od 2k18 ne umem da igram. A bas su mi toliko zivci bili kidani kad sam vezbao protiv kompa da stvarno nisam mogao da izdrzim. Secam se na 2k18, odigram top utakmicu protiv kompa, na minut do kraja imam +10. Komp predje pola i koji god da je igrac, opali trojku i buc, i tako me stignu. Onda na sekund do kraja, imam plus 4, igrac mi se sam zalece na ovog sto sutira trojku i pravi faul i pada 3 plus 1. 

 

2K19 sam isto malo krenuo da igram, i isto je bilo da komp poslednji minut moze nogom s pola terena da ubaci, i da je nebitno kakvu odbranu odigram i to je to. Igrao sam to i sa drugarima posle na PS4 i kad se igra  tako, sasvim je interesantna i korektna, ali ako nemas s kim da igras, ne vredi, kidanje zivaca u najavi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2020 at 9:30 AM, wrach said:

Jel igra neko 2k20? Ja sam ga igrao kod ortaka pre 2 meseca i bas sam bio zadovoljan kako je odradjen, vidim da je sad na akciji 20$ ali cuh da su odradili neki patch pa je bas zajebano dati kos. 

 

Nije zajebano, imas shot meter. Lose je igrati na real %. Tu nema skila.
Imas znachke, bedzeve, zavisi sta imas ili "nabudzis" svom igracu ili my playeru. Zlatni Flexible Release reshava problem.

Dobar je 2k20, samo muka je podesiti one slidere da bi bila simulacija. Jer one njihove tezine nemaju veze sa vezom, linearno se povecava/smanjuje, a nema sve isti uticaj na igru. mada nadje se i to pa na 11 ili 12 min cetvrtina bude bas jajado ono % suta u rasponu od 35-50%, 50tak skokova, 20-30 ast itd itd..  

Na PS4 igram, 1. x posle 10 godina. Bombona je

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Potvrđeno da je Karnišovas novi Head of Bball Operations. Gar Forman napusta klub, a Paxon dobija neku počasnu funkciju savetnika jer se ipak preduboko uvukao gazdi.

Po nezvaničnim informacijama krompirko je bivši, stara ekipa u klubu je želela da ostane, ali Karnišovas je insistirao na novom treneru tako da odmah ima jedan ogroman plus kod mene 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

 

Đubre jedno provokatorsko

Mnogo ce biti jak istok.
Vi i Hawksi imati najkvalitetnije mlade corove. Zato Jason Kid koji je bio mentor MVP lige je dobar pik za vas, da izvede taj mladi core na pravi put, genijalnim postavkama i rotacijama kako samo on zna. Pa ce Coby WHite za par godina da bude Mvp, neke lige, a Bulsi najbolji na istoku kao sto su sada Backsi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje kao da je izgovor sto Micel nece da se pomiri sa Goberom. Nesto je tu dublje. Neki zdravstveni radnici su se podsmevali virusu u Srbiji, pa su i dalje na svojim sluzbenim mestima, jos cesto gostuju u emisijama i savetuje narod, a da se recimo Goberu uzme za zlo sto je dodirivao mikrofone i salio se sa virusom. On je ipak samo NBA kosarkas. Moje misljenje je da se prevelika drama napravila oko toga i da stoji neka dublja prica, a da je to samo povod.. U svakom slucaju bice interesantno sta ce Juta dobiti za Gobera kada dodje prelazni rok.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...