Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 hours ago, HAMMER said:

ron dzeremi otkazao nikse. dart uini, meti ga na kolaz kad sledeci put budes kacio zbivove iz gardena.

 

Video Game Preview: Knicks vs. Raptors, 3/25/2020

Another murder probly.

 

R_BSnareKit.0.png

 

https://www.postingandtoasting.com/2020/3/25/21192195/video-game-preview-knicks-vs-raptors-3-25-2020

Projected Starters

 

_2kstars.png

The Wolfe won again. I’m starting to think Rock-Paper-Scissor is not the game for me. Alex is rolling with the Raptors tonight. I’m stuck with the lowly Knicks. No end in sight. Pain.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

 

ma to drze delgada u hajpu i nadi, nema nista od sezone

Osim sto ima. Ako je Italijanima cilj da zavrse ovo sto su poceli sta ce tek da urade ovi gde su milijarde u pitanju.
Otkazivanjem Oi otvoreni su i leto/jesen kao termin.
Pre ce da skrate regularni deo sezone sledeci put nego da izduvaju bez PO pa makar to bio i avgust/oktobar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nemoguce je to sve organizovati i realizovati tako brzo. Ako ovo potraje do tamonekog juna, nema od sezone nista.

 

plus što ovo nije letnja pauza, gde igrači mogu da se pripremaju o svom tempu. pa onda malo kamp, malo preseason, pa udjes u formu nakon metar dana prvih laganih tekmi. 

 

igrači bi za tu "edit varijantu" gde odmah počinje ozbiljno a ubrzo i plej of, morali biti ozbiljno individualno spremni. timsku spremu tj uigranost ne računam. 

 

nema od toga ništa, samo rizik da se puno igrača ozbiljno povredi. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce NBA kao i ostale jake lige u sportovima gledati da se ova sezona zavrsi. Potpisali su velike ugovore za TV prava, a finansije su oduvek bile veliki faktor u modernom sportu. Nece NBA tako lako da se odrekne dela novca od TV prava, a igraci od svojih plata. Verujem da ako se stvore kalendarski uslovi da se za mesec do dva odlozi sledeca sezona, a odigra vecina tekmi iz ove to biti i sprovedeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MrTripleDouble said:

Mislim da se to ne dovodi u pitanje, koliko god da je irelevantan poslednjih godina. Samo kad vidis da je 5 puta bio All NBA first team. Vise od jednog Nowitzkog, Admirala, Stocktona, Russela... A tu su i defanzivna dostignuca koja su u samom vrhu istorije lige.

Pa tako sam i ja rezonovao. U Orlandu je bio cudo, posle toga povreda i preveliki ego koji nije htio da prihvati da se era igra promijenila i da se mora prilagoditi.

 

Steta onog veta, kakva bi milina bila gledat trio Kobi-CP3-Dwight protiv Big 3 Majamija

Link to comment
Share on other sites

"Odrastao sam gledajući magiju Miloša Teodosića", izjavio je Adetokunbo odgovarajući na pitanje - šta misli o srpskim košarkašima?

Kao najboljeg srpskog igrača izdvojio je jedno drugo ime...
"Nikola Jokić, bez sumnje", odgovorio je Janis i dodao:
"Doduše, jako su dobri Bogdan Bogdanović i Nemanja Bjelica takođe".

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...