Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Nek se testiraju svi igraci i oni koji imaju virus neka ne igraju, kao da su povredjeni. Takodje nek se testiraju treneri, strucni stab i svi ljudi u klubu. Onda udju u svoj avion, gde su pilot i posada takodje testirani pa nek udju u autobus gde je takodje vozac testiran i nek odu do hotela. Ako ne mogu svi u hotelu da budu testirani, nek nose maske do soba koje su dezinfikovane. Potom odu do hale i igraju pred praznim tribinama.

 

Ali sve mi se cini da se ceka da se ovo nekako resi i da nastave i ne izgube profit od ulaznica.

 

Previse je ta prica naduvana u tom smislu, jel mislite da NBA igraci sad sede kuci ceo dan, ne izlaze po kaficima, zurkama, nisu otputovali negde? Prazne tribine i problem resen. Napravi se dil sa vlasnicima sezonskih i cao zdravo.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LordOfTerror said:

 

Pa jeste ali onda sve mora da stane. 

 

Ovde kafici svi rade, svi idu na posao, deca idu u skolu itd... Posle je glupo pricati da su ljudi neozbiljni i da ne paze...

To će se naplatiti uskoro 😞

 

A šta očekivati - onaj debil Nestorović rame u rame sa Vučićem govorio pre dve nedelje da je to ništa i da žene mogu slobodno da idu na šoping u Milano.

 

Ovo sam napisao u NCAA temi:

 

Na žalost, nije nikakav horseshit. Očekivani scenario, epidemiolozi već nedeljama ukazuju na problem. Amerikanci su ustvari ignorisali problem već duže vreme - i to će da ih košta, siguran sam 😞

 

Jeste, 80+% ljudi neće imati ozbiljne simptome, a neki neće skoro nikakve. Ali 15% će zahtevati hospitalizaciju, a 2% intenzivnu negu. Ako se virus brzo proširi, zdravstveni sistem će početi da puca. To se sada dešava u Italiji, baš zbog tog "lako ćemo" mentaliteta. Doktori trenutno odlučuju ko će da živi a ko će da umre, jer nema mesta/opreme/itd. Eksponenti rast. 

 

Zato ... higijena i izbegavanje gužvi. Zvuči kao drastična mera, ali nije - važno je da se smanji rast virusa. 

13 hours ago, drperce said:

Smatram da je razlog zato sto se infekcija izuzetno lako i brzo siri i da su u prvi mah malo neozbiljno shvatili situaciju pa sada vade fleke - tu pre svega mislim na skoro sve evropske drzave.  Cak i skandinavci koji imaju odlican zdravstveni sistem su tek skoro raspustili skole a infekcija im se javila jos pre 10ak dana.

 

Slazem se od slova do slova sa tvojim poslednjim pasusom.

I u Australiji kasne takođe. 

 

Šta li će sada biti sa toalet papirom, da mi je znati 😂😂

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Vecini nas koji pisemo ovdje sam virus tesko da ista moze jer nismo u toj kriticnoj zivotnoj dobi (osim Vinija, on je penzioner hehe) ali upravo zbog te ranije navedene nevjerovatne lakoce sirenja, mozemo ugroziti dosta ljudi koji spadaju u tu kriticnu skupinu bilo zbog starosti bilo zbog neke druge bolesti bez da smo svjesni toga. 

Bravo, baš to. I ako ih brže zarazimo jer nismo pažljivi, neće biti mesta za lečenje i mnogi će umreti. Ovo nije šala.

 

https://www.newsweek.com/young-unafraid-coronavirus-pandemic-good-you-now-stop-killing-people-opinion-1491797

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Eto im prilike da se rese i jednog i drugog degena.

 

Ovaj limitiran do bola pred ugovorom koji nikad nece opravdati dok je Spidaca jedna vlika crna rupa koji je ocigledno umislio da je fransizni igrac...

 

Edit: Ako nista barem ce se jednog okova spasiti..

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Upravo iz prodavnica ovdje kod mene. Toaletnog papira nema skoro nigdje. U Lidlu i Hoferu apsolutna pustos na policama gdje se nalaze hljebovi, tjestenina, konzerve i mlijeko. Frizideri sa mesom i onim zaledjenim zajebancijama ko da je rat. Tacno nenormalno sve. Od ponedjeljka se zatvaraju svi objekti osim prodavnica, apoteka, banaka i posti al ne bi me cudilo da se i to kroz koji dan maksimalno ogranici. Ljepota. 

Link to comment
Share on other sites

A Frank Ntilikina fan theory

1211785908.jpg.0.jpg

 

 

Have you ever noticed that Frank Ntilikina and James Dolan are, in many ways, opposites?

 

Frank exudes what the youngsters call “drip,” and (with no idea what this means) having seen many pictures of Frank, I wholeheartedly agree. Dolan owns 57 custom made fedoras, including a velvet set of five, in various shades of mauve. Frank’s face is an objective masterpiece of mathematical symmetry and proportion. Dolan resembles a half-inflated balloon with gradually deteriorating standards of facial hair. Frank has a borderline-militant cult following of fans embedded in the fabric of deep-Knicks Twitter. Dolan is berated on a bi-nightly basis by people who pay money to shout at him. Frank is selfless to a fault. Dolan’s ego has 14 moons.

 

....

 

https://www.postingandtoasting.com/2020/3/13/21175282/a-frank-ntilikina-fan-theory

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...