Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

30 minutes ago, Ta'veren said:

Ne ne

 

Dzaval je stekao reputaciju lika koji nema kosarkaski IQ zbog toga sto je radio na terenu gde svaka njegova sumnjiva kretnja zbunjuje saigrace. Covek nema kapacitet da zapamti 50% stvari koje mu se kazu. Nije ni jedini. 

 

Ovo je off-court. Ljudi prave sranja na razne nacine, ovde je samo razlika sto ovo sto je uradio moze biti bas fatalno a nivo svesnosti vecine igraca nije na visem nivou od Gobera.

 

mala digresijica samo:

Ja sam ovde pravio aluziju na Shaqtin' A Fool  emisiju gde je Dažvai bio rado vidjen gost jedno vreme...    u suštini slažem se sa upisom tvojim i nisam išao toliko duboko kao ti,  samo sam hrteoda naglasim koliko je glup i neodgovoran Rudi gober.  pravi alfa ljakse koji je došao do para nekih.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Kad kažu ljudi "pauza lige"

 

Šta misle, da će ovo da se reši u neko normalno vreme pa da se nastavi? (u bilo kom formatu)

 

Jedno moguce gledanje na situaciju je da posto virus (navodno) ne trpi temperature vece od 26/27 stepeni, da ce sa otopoljenjem (maj recimo) moci da se koliko-toliko nastavi normalno funkcionisanje.

Link to comment
Share on other sites

u naredne dve-tri nedelje svaka ekipa ce biti u karantinu, svako od superstara do spremacice u fransizi ce biti pregledan. svaki moguci novinar koji je bio blizu ekipama ce takodje biti testiran i to ce trajati sve do mesec dana i onda ce se lepo polako poceti sa utakmicama bez publike. dakle taman za playoff. imo

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Squabbit said:

Mozda nepromisljen, osion, neoprezan i sl?
Jbt koji autizam sta vam je to?
Autizam ko fashizam malo malo pa ga neko ima

Moguce da je izuzetno bahat pa sve radi namerno; i
Ovo je neki novi level bahatosti da ne samo diras mikrofone namerno posle intervju gde je Korona bila tema, vec saigrace i za svaki slucaj njihove stvari. Gde te na kraju oni drukaju kod insajdera da se ponasas kao tupan. A pre meca kazu CP3 da se skloni od tebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potpuno mi je sulud nivo panike koji provejava cak i na forumu. Cak je i Trumpara u pravu, mi NE ZNAMO koji je postotak smrtnosti od ovog virusa, ali je postotak svakako manji od obicne gripe/gripa. Dodje mi da neodgovorne novinare koji izazivaju paniku strpam u samicu na par godina 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosta said:

Potpuno mi je sulud nivo panike koji provejava cak i na forumu. Cak je i Trumpara u pravu, mi NE ZNAMO koji je postotak smrtnosti od ovog virusa, ali je postotak svakako manji od obicne gripe/gripa. Dodje mi da neodgovorne novinare koji izazivaju paniku strpam u samicu na par godina 🙄

Očigledno si neinformisan, što je mnogo gore, nego kada je neko paničar.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kosta said:

Potpuno mi je sulud nivo panike koji provejava cak i na forumu. Cak je i Trumpara u pravu, mi NE ZNAMO koji je postotak smrtnosti od ovog virusa, ali je postotak svakako manji od obicne gripe/gripa. Dodje mi da neodgovorne novinare koji izazivaju paniku strpam u samicu na par godina 🙄

 

 

Jbg meni provejava Kosta znae  pa reko' da ispratim i ovaj put...

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Očigledno si neinformisan, što je mnogo gore, nego kada je neko paničar.

Procitao jutros intervju sa Igorom Rudanom. Savjetujem i tebi isto. 😉

 

https://www.jutarnji.hr/life/znanost/igor-rudan-odgovorio-na-kljucna-pitanja-o-koronavirusu-pogresno-je-gledati-na-internetu-broj-potvrdeno-zarazenih-i-broj-umrlih-i-donositi-zakljucke/10057798/

Ljudi ne kapiraju da broj SLUZBENO zarazenih nije jednak BROJU ZARAZENIH. Stoga se smrtnost ne moze ni izracunati, ali je svakako manja od sluzbene. Uz toliko strucnjaka za statistiku ovdje na forumu(😁😂), ocekivao sam bar malo logike i zdravog racunanja.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosta said:

 

 

dobar ti je ovaj rudan 

 
Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...