Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Atlanta se resila Srudera kao da minus asset ali je lik uz Cp3 i SGA postao igracina ipo, neverovatno koliko je pametnije poceo da igra.

 

Postala mi je tradicija da gledam zadnjih 5 minuta svake utakmice Thundera ako je neki egal, uzivam da gledam kako seciraju sve. Doduse veceras je nedostajao SGA ali su Paul i Svabo bili dovoljni...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sruder je oduvek bio neko koga sam izuzetno cenio against majority opinion, samo sto je sad u  ovoj OKC dobio jos veci smisao kao igrac. Sjajan potez na kraju da resi utakmicu i krunise mocnu partiju.

 

   Meanwhile, Shabazz kolje bivsi tim. 

 

   edit :  Miami ipak resio na kraju

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo prvo poluvreme u kom su Clippersi bili mnogo, mnogo bolji doduse Davis je bio tanak. Dolazio je do poena ali uopste nije ubedljiv kako ofanzivno tako i defanzivno.

 

Konjina bas lepo jednom ugurao Kawhia u kos i bukvalno ga bacio iz kontakta na zemlju i onda ga sledeci napad Kawhi okrenuo kao slepca i ostavio zaledjenog, mislim da je posle toga otisao da cuva PG :classic_biggrin:

 

U svakom slucaju najveca sansa za Lakerse u eventualnoj seriji da Davis bude na nekih 35 ppg i da izmasakrira celu unutrasnju liniju, dzabe ako Lebron bude i na ovakvom nivou kad ce ga udaviti Kawhi i PG na smenu.

Link to comment
Share on other sites

Kevsici posle Denvera uspeli da dobiju i SAS na produzetke koje je izvukao Gej. Zivotinjska partija Dramonda, dobar Sexton...  

 

    Za kraj ovog zanimljivog nba programa ostade jos TOR-SAC da se pogleda II pol, mislim da bude moze da bude zanimljivo obzirom na formu Kingsa, a i rezultat na halfu je idealan. 

Link to comment
Share on other sites

dokle vise o plejof igracima i nba ekipama

 

The game was close headed into the fourth quarter, with the ‘Bockers nursing a one-point lead. Mike Miller went to the bench, and the offense started to bog down into yet another non-stop parade of Bobby Portis possessions.

Then, quite unexpectedly, Frank Ntilikina decided he had enough of that shit. He crossed a Pistons defender into oblivion and hit a gorgeous scoop shot.

 

 

Colder than the snowy peaks of the French Alps, that was.

 

Then, after a missed turnaround J. Frank caught Detroit flat-footed and charged through the defense like a Gallic bull, forcing a Pistons timeout.

Frank would later try a swagalicious three which would have set the Garden on fire had it gone in. The MSG crowd was chanting “Nti-li-kin-a” by the time it was over, and the Knicks had a double-digit lead they would not relinquish.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra tekma u LA, prava prvenstvena. Bice odlicno finale Zapada. Ne mogu Lejkersi da se dobiju sa jednim raspolozenim igracem, makar taj neko igrao kao PG sinoc. A pogotovo uz onakve partije Lua i Shameta.

S druge strane, preljepo je bilo gledati kako Lebron i pogotovo Obrva razjebavaju napredne statistike posto su brdo suteva dali sa poludistance.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki Marvini said:

 

S druge strane, preljepo je bilo gledati kako Lebron i pogotovo Obrva razjebavaju napredne statistike posto su brdo suteva dali sa poludistance.

 

leonard je većinu svojih šuteva ubacio sa midrangea takođe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...