Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, AgroLaki said:

@tsva kakav je bio Bogdan večeras? Još vodio Igor jedan deo utakmicu, neće valjda i u repstaciju da ga forsira...

12 pobeda imaju u poslednjih 17 utakmica - ozbiljan nalet, izgleda malo prekasno su upalili masinu za ulazak u plejof (iako teoretski sansa i dalje postoji) ali mozda spasu divcu posao. 😁

Link to comment
Share on other sites

Veća je šansa od puke teorije, pošto svi konkurenti štucaju, a biće dosta međusobnih susreta u ovih 20-ak mečeva do kraja. Kako sada stvari stoje, oko 0.500 će biti dovoljno za to osmo mesto. Međutim, ne pecam se više. :classic_biggrin:

 

Nekoliko puta ove sezone sam pomislio da su našli put i krenuli napred, da bi odmah zatim usledila serija besmislenih poraza. Već par nedelja se mislim da će biti relativno ok ako dobace do 35 pobeda, a sad sam u fazonu da se što više približe prošlogodišnjem rezultatu (39-43). Što ti kažeš, taman da Vlade zadrži posao. 

 

Raša Holms bi trebalo da počne da trenira krajem ove nedelje. Bilo bi dobro da uključi bar za poslednjih desetak mečeva.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pogodim 11 parova na listicu, kvote od 1,50 do 6,70, cekam Ziona over 25,5 i to za 18 000 dindzera. Probudim se da gledam Lakerse i bacim pogled na NOP: devet minuta do kraja, Zion ima 25. Sreca sreca radost. Kraj tekme, Pelicansi izgubili od grupe gradjana iz Minesote, Zion ostao na 25.

PA ZNAS KAD CES DA BUDES NOVI BRON, ZAJONE? NIKADA!! A MOZDA NI TADA!

😶🤐😁

Link to comment
Share on other sites

Lako se posle praviti pametan (pogotovo kad se radi o kladjenju), ali kad vec pominjes to: Ja sam se na sinocnom tiketu solidno ispromasivao, ali tu utakmicu sam pogodio i stavio + na ukupno poena, a Ziona sam preskocio jer mi je prevelika bila granica, (u odnosu na ono iz prvih nekoliko njegovih NBA nedelja, kad je u ponudi bio 16,5-22,5). 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marko said:

Lako se posle praviti pametan (pogotovo kad se radi o kladjenju), ali kad vec pominjes to: Ja sam se na sinocnom tiketu solidno ispromasivao, ali tu utakmicu sam pogodio i stavio + na ukupno poena, a Ziona sam preskocio jer mi je prevelika bila granica, (u odnosu na ono iz prvih nekoliko njegovih NBA nedelja, kad je u ponudi bio 16,5-22,5). 

Pre koji dan mi je doneo dve crvene, pa sam mislio da moze preci 25 protiv slabashne Minny.

Link to comment
Share on other sites

Ispravna logika skroz, nisi imao srece i zbog toga sto su se Jrue, Lonzo, Zion, i Ingram fino rasporedili po poenima (tim redom 27,26,25,24), a na onoliko poena svakako je delovalo da ce ZW preci tih 25.

Link to comment
Share on other sites

Ajd' birah ga na fantasy pa kao malo vishe pratim.
Maleni hustla je metnuo 5-6 midrange oko bacanja. S'  obzirom da je krakat i poprilicno atletski  opremljen to posprema lagano protiv fizicki inferior plejea protivn ekipe. Ako nastavi da forsira ovo bice mini CP3 sa bacanja

3ke su vishe izuzetak no pravilo, al' zato ove ukradene su TM.
Uspori ga ACL prosle godine, ove ga Pop drzi na kratkom lancu.

 

I jos 1 elitna stvar ima kod njega. Ne jebe zivu silu. No respect, samo hustlin..
 

 

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

The Knicks (19-42) have been coming to this jernt for a long, long time. They usually just show up, go in whatever door they damn well please, order to go, and try to blend into the wood paneling before they take off without getting noticed. Now Leon Rose is ordering for them and they’re up at the counter asking about punch cards and what do you recommend?

 

R_BSnareKit.0.png

 

The Knicks won their last game, so I expect them to think that was a fluke. They hate changing things and too much success for Frank Ntilikina is probably sending panicked shockwaves through the organization. That’s especially so with Dennis Smith Jr. is still in the concussion protocol. How can they bury Frank under the bench, if there’s no room!?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

Ispravna logika skroz, nisi imao srece i zbog toga sto su se Jrue, Lonzo, Zion, i Ingram fino rasporedili po poenima (tim redom 27,26,25,24), a na onoliko poena svakako je delovalo da ce ZW preci tih 25.

A tek Ingram? Nije sve u boxscore.

Holiday i Ball isprivatizovali utakmicu u 4/4, zato su i izgubili

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 21Barkley said:

Veća je šansa od puke teorije, pošto svi konkurenti štucaju, a biće dosta međusobnih susreta u ovih 20-ak mečeva do kraja. Kako sada stvari stoje, oko 0.500 će biti dovoljno za to osmo mesto. Međutim, ne pecam se više. :classic_biggrin:

 

 

Ma kakav PO i SAC, dovodjenjem trenera su rešili tu nedoumicu još na početku sezone.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nisu bez razloga rakete trejdovale Kapelu, nije to u pitanju samo stil igre, vec i povreda i mi ne znamo koliko je to ozbiljno. Odlaze se bas puno njegov povratak. Da je ostao, ko zna u kakvom bi stanju bio za PO. On nije odradio trening mesec dana, a sigurno ce propustiti jos toliko. 

Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Odgledah protiv File snimak. Neke stvari mi se svidjaju - Ona defanzivna klinika i energija u drugoj cetvrtini kad smo formirali najvecu prednost, Obrvine all-round bravure i tako. Ono sto mi se ne svidja -> ponovo smo dopustili povratak rivalu iz velike prednosti, Kuzmine diskutabilne odluke i gluposti kao i uvek i ipak solidan broj promasenih otvorenih trojki. + Kiff se za sada nije dobro uklopio. Niko da se profilise kao sigurna 3. opcija, to me najvise brine za plejof, moglo bi da nas pokopa. Nekako suvise iznose Bron i Obrva. 

 

  Btw, sta reci 

 

  

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...