Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Meni kada su raspolozeni Klipersi djeluju kao ekipa koju malo ko moze da mecuje. 

Nakon pobjede nad Denverom drvlje i kamenje po Denveru, a meni je djelovalou svakom trenutku kao da igraju u mismecu. Dobro, kada je Dzordz vruc, a tada je bio posebno raspolozen, onda lakoca napadanja dobija novu dimenziju. Ali u svakom slucaju, kada radi njegova trojka imas njega i Lenarda sa dosta opcija sa viskom 1 na 1, zatim dvojac Lu/Herel, sada i Dzeksona kao odlicnog napadaca. Ma previse opcija za napasti. Njima samo treba zdravlja.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dolaze Clippersi na svoje. Ne verujem da će Sixersi imati snage za išta više dalje osim da ih Milton vodi svakog na po shake posle tekme zbog utakmice karijere. 

 

inace, u aktuelnih tj poslednjih 5 tekmi, game log kaze da shake sutira trice

5/7, 1/3, 4/6, 5/5 i sada 5/6

Link to comment
Share on other sites

@LordOfTerror Lorde, osvojice CLippersi sa sve promuklim Horsemanom ligu... Kad gledam ovog Bredlija kako promasuje zicere i nije ni blizu da ubaci ove wide wide open trojke, cemu da se nadam ? LBJ izadje iz igre da odmori par min i NO odma napravi +8 u tom periodu. 

 

   Otpustili smo Troya Danielsa. Decko vec duze vreme nije ni video terena. Verovatno da bi dosao nesrecni Waiters. Bem li ga, ovaj decko je dobar 3pts suter, bio je sasvim dobar u onom najduzem pobednickom nizu u prvom delu sezone kad smo i igrali najbolji basket. imao je neku ulogu. Pored Obrve nema ni Karusa, pa je i QCook dobio priliku da konacno oseti parket.

 

  Opet ista prica u 2/4 - LBJ izadje, 6-0 serija za nepun minut. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...