Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

46 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Zato sto je bio dogovor u ziriju da bude ponovo nereseno. A Vejd nije ispostovao dogovor

 

pa sad ako cemo gledati tehnikalije sto je bzvz na ovakvom "umetnicki dojam" dogadjaju onda je supacki i samo dogovaranje o rasporedjivanju glasova. valjda treba da svako glasa onoliko koliko mu se svidi pojedini dunk jer kriterijum za samo glasanje po kome se ocenjuje ionako ne postoji.

ovo je u sustini kao takmicenje za mis lepote s tim da uejd nije glasao za svoju ljubavnicu vec za bivseg saigraca. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zakucavanja iz godine u godinu sve dosadnija. Prvo, sto se stiglo do nekih limita koje ljudsko telo i fizika ne mogu lako i brzo da prevazidju. Drugo, sto se godinama na takmicenje zove peti esalon kucaca po kvalitetu (cast Gordonu). Trece, vidi se da za takmicenje uopste ne spremaju niti se trude da naprave neku zanimljivu foru, kad vec ne mogu da izmisle toplu vodu (npr. meni je ono sa Ibakom, klincem i igrackom pre 7-8 godina bilo ok). 

Trojke su, s druge strane, sve zanimljivije i dinamicnije. To mi uglavnom bude hajlajt druge veceri.

Skills challenge je ok, samo bi mogli jos malo da ga dorade, da malo duze traje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bek said:

Svake godine  sredinom februara, nekoliko sati iza ponoći, postavljam sebi isto pitanje: Zašto ja gledam ovo uopšte?

 

Sutra ce da se pise kako su oborili sve rekorde...

 

Treba da ih je sramota sto ce da padne 400 poena na utakmici, kapiram da je poenta all stara da se svi okupe malo i zableje ali ne vidim sta je problem da se odigra polunormalna utakmica u nekom laganom ritmu ali da ne dopustis svaki napad kucanje ako neko krene ka kosu.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...