Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne gresim, zapratio sam dosta Lakers stranica na drustvenim mrezama i generalno za ove dve godine sam obisao dosta foruma. Govorim o pravim navijacima, a ne o ovim fensi fanovima. Vidi se ogromna odbojnost prema LeBronu u LAL... Cak i do toga da ako se ne ostvari neki rezultat ove sezone, da se trejduje... Koja ekipa ne zeli LeBrona? Veliko marketinsko ime. LAL to naravno nikad ne bi uradio, ali takvi su navijaci. 

 

Ni za jedan poraz nije kriv Dejvis, nego samo LeBron. 

 

Veliki pritisak on nosi na ledjima. Takav pritisak nije imao ni u Majamiju, a ni u Klivlendu. 

Link to comment
Share on other sites

Normalno da ce u Lakersima bit veci pritisak nego u Miamiju ili Cavsima. LeBrona se opasno pljuvalo prosle godine jer je bio bezobrazan prije svega i vise vremena trosio na ego boost objave na IG nego na odbranu. Tad su mnogi fanovi Lakersa bili za njegov trejd. Ove sezone se itekako iskupljuje al svakako da ce sve osim titule biti neuspjeh, pogotovo sad nakon Kobeove smrti. Na LeBronu je ove sezone bas ogroman pritisak od strane Laker nationa. S titulom ce postati prakticki Bozanstvo, a u slucaju neosvajanja bit ce razapet od fanova Lakersa kao malo kad u karijeri. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BJÖRKman011 said:

Ovako bez ex fransiznih ikona mi je milina pogledati i OKC i Pelikane. 👍 ŠeGA,Zion

moram da priznam da i ja imam mao fetis na pelikane od trampe sa lejkersima. bas su vrhunski premostili tranziciju od pre i posle dejvisa. ima tu malo i nostalgije nad mojim lejkerima koji su sad tamo ali i do price kako su odmah znali sta hoce u trampi sa LA. ladno ljudi nisu hteli ni da cuju za kuzmu i insistirali su na ingramu :lol_2: cak su i nesrecnog lonza naterali kod milera da mu izbalansira onaj nakaradni sut. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

The 2020 NBA All-Star game will have 10 first time all-stars (the most since 2002), since Devin Booker will be replacing the injured Damian Lillard

First time All-Stars for 2020:

 

Luka Dončić

Pascal Siakam

Trae Young

Bam Adebayo

Jayson Tatum

Domantas Sabonis

Rudy Gobert

Brandon Ingram

Donovan Mitchell

Devin Booker

 

Quote

10 first-time all stars in 2002 were

Dirk Nowitzki

Steve Nash

Paul Pierce

Jermaine O'Neal

Elton Brand

Steve Francis

Peja Stojakovic

Wally Szczerbiak

Shareef Abdur-Rahim

Baron Davis

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, gggggggg said:

sva sreca pa se vec izblamirao na instagramu i na oprostaju od bryanta. vise pricao o sebi nego o bryantu. laker nation ovo ono kao da je tamo 15 sezona.

 

 Zasto se izblamirao ? Odlican govor i odlicna instagram poruka. 

 

  I koji su to fensi, a koji 'pravi' fanovi ? Mislis Kobeliti aka kobe sektasi ? Svaki pravi laker treba da bude srecan i ponosan sto imaju priliku i privilegiju da gledaju goata u njihovom dresu nekoliko sezona, sve ostalo je bullshit. Tek kad se James ostace nenadoknadiva praznina u ligi, dobar deo ljudi nece imati ni protiv koga da navija 

 

----

 

  Fin mec Boston-LAC sinoc. Boston dobio na neverovatnu energiju i srce, Tatum predvodio, Smart blistao ali koliko mene brinu Lu i Trez to je neverovatno. Koliko je samo Lu nezadrziv kad je u zoni i sta se pogadja, a Trez je kidao celu tekmu, izbacio je i Tajsa iz igre, prosto kidise na svakog kao bik u koridi kad dobije loptu i retko ko uspeva da ga odbrani/ne napravi faul. PG se opet povredio, videcemo koliko je ozbiljno. Veca mi opasnost preti od ovog dua posle Lenarda, nego od njega. Odavno je vec u sunovratu i pitanje je ima li tu povratka. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

 

 Zasto se izblamirao ? Odlican govor i odlicna instagram poruka. 

 

  I koji su to fensi, a koji 'pravi' fanovi ? Mislis Kobeliti aka kobe sektasi ? Svaki pravi laker treba da bude srecan i ponosan sto imaju priliku i privilegiju da gledaju goata u njihovom dresu nekoliko sezona, sve ostalo je bullshit. Tek kad se James ostace nenadoknadiva praznina u ligi, dobar deo ljudi nece imati ni protiv koga da navija.

Gledali smo 20 godina GOAT-a za jezerdzije tako da igranje Lebrona nista specijalno. Da ne pricam da su i Sek, Medzik, West, Oscar, Wilt igrali za Lejkerse. Nije ti ovo delgi Klivlend da smo pocastvovani sa Lebronom, ovo su Lejkersi brate moj dobri. Veliki igraci su igrali i igrace za Lejkerse.

A pravi navijaci su oni koji prate Lejkerse i kad je lose a ima fala Bogu i takvih.

 

Inace moram pohvalit Klarksona kako se uklopio u Juti, mislio sam da nikad nece biti igraca od njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...