Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Gledao je samo da iznudi faul u poslednjih ko zna koliko poseda @Jokic      

Dobra tekma, velika pobeda. 

 

 @Miki28  Kako je LBJ preuzeo i odbranio lepo Jokica u onom posedu pred kraj, sta kazes ? Jbg, posle ga je sklonio laktom pri skoku. Skoro nije bio ovako aktivan kao veceras...

 

   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čestitke LAL iskustvo i snaga je dobila ovaj meč,ključ je bio Hauard koji je "trošio,ne fizički" Jokića. Malo me razočaralo što su saigrači prilično statično stajali umesto da katuju i nudili se Nikoli na pass. Jamal toliko ima uzoludnih kretanja,umaranja,smaranja,trošenja vremena na ništa i bespotrebne samodestrukcije sebe,tima iz neke potrebe da ga zovu virtuozom ... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Gledao je samo da iznudi faul u poslednjih ko zna koliko poseda @Jokic      

Dobra tekma, velika pobeda. 

 

 @Miki28  Kako je LBJ preuzeo i odbranio lepo Jokica u onom posedu pred kraj, sta kazes ? Jbg, posle ga je sklonio laktom pri skoku. Skoro nije bio ovako aktivan kao veceras...

 

   

Uhh kad krene da se bacaka sa rucicama.

Najjace kad se bacio u Dvajta na sutu za 3 poena, mislio da ce mu faul svirati a Dvajt metar od njega😂

 

Odbrana je sljakala u bitnim momentima, dobro smo se branili od njihovog pika tj koliko je bilo moguce dobro jer je bas zajeban taj pik ali po meni to je bilo sasvim ok.

Napad me je vise brinuo, bez mozga zadnjih nekoliko napada na +3. Lebrona ne moze niko da zaustavi na ulazu a on poteze skok sut i fadeaway? Sut za 3 Carusa? 

Ukljucis Jokica u pik i rijesis to lagano pored njega. Moze samo pogledom da isprati Lebrona u toj situaciji.

 

Dwight odlican, iskupio se ove sezone.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Uhh kad krene da se bacaka sa rucicama.

Ukljucis Jokica u pik i rijesis to lagano pored njega. Moze samo pogledom da isprati Lebrona u toj situaciji.

 

Kao i što cela liga može da isprati pomoć sudija,šta (se) radi a tu je i Kobe patetika kako bi bila "božija pravda da LAL bude šampion" uz svo poštovanje za pokojnu legendu.

Što mrzim ovakvu osionost kao tvoju @Miki28 u komentarima (niko nije pisao loše o igračima LAL) a da ste dobili po pi*čicu puklo bi vrv. suzno saoptenje iz LA

Edited by BJÖRKman011
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo Portis opet nesto benavio? 

 

LAL zasluzeno protiv Den. Lebron odigrao fantasticno, mada je njegova igra estetski ruzna. Dzaba kad je brutalno efikasna. Ovo je bilo previse fizicki za Denver. Ne samo Lebron, vec i AD, Dvajt, pa i Karuzo je pravio dosta problema tijelom. Denver i kompletan ima problem kada ga po pozicijama nadmasis fizicka, a ne ovako osakacen. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, laki pepe said:

Ovo Portis opet nesto benavio? 

 

LAL zasluzeno protiv Den. Lebron odigrao fantasticno, mada je njegova igra estetski ruzna. Dzaba kad je brutalno efikasna. Ovo je bilo previse fizicki za Denver. Ne samo Lebron, vec i AD, Dvajt, pa i Karuzo je pravio dosta problema tijelom. Denver i kompletan ima problem kada ga po pozicijama nadmasis fizicka, a ne ovako osakacen. 

 

 

Meni delovalo da nije zasluzio kaznu, Shabaz je sutnuo trojku dok se nije igralo, svi su vec krenuli ka klupama na tajm, Portis mu skinuo loptu sa obruca, i onda bacio loptu ka njemu, ali i Shabaz dize ruku pre toga pa mi se cini da je Portis pomislio da mu trazi loptu, po jacini kojom je bacio i pokretima ne deluje da je hteo da ga gadja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto je Dzejms otisao u LAL. Fanovi LAL nikad nece moci da ga dozivljavaju kao svoga. 

 

 

Steta za povredu Lilarda. Ako je teza povreda, Portland je zavrsio karijeru sto se tice ove sezone. Mislim da bi karte morali da bace na lutrijski pik. Nisu puno daleko. Plus Trent se sjajno pokazao i dati mu vecu slobodu da se vidi koji su mu limiti, jer do sad je igrao izvrsno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Mislim da bi karte morali da bace na lutrijski pik. Nisu puno daleko. 

 

trenutno su 15a-16a ekipa po skoru "otpozadi"

edit: 14a

http://www.tankathon.com/

mislim, svakakva čuda se dešavaju na lutriji sa novim pravilima ali ozbiljni tankeri su u igri. kada kažem tankeri, mislim na loše ekipe, niko zapravo ni ne tankuje ove sezone, jer nema velike nagrade.

 

kažu ljudi koji šatro prate, prvih 7 pikova su okejiš. posle toga sunovrat na ionako slabom draftu. onaj draft iza je navodno jak

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...