Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, Stex said:

 

1 cetvrtina, umesto da cuva svog coveka krece da ukrade loptu i naravno nije uspeo, sam mu ostaje covek prima denver trojku, sledeci napad uzeo loptu, nikom je nije dao, napad trajao 6 sekundi uzeo trojku preko ruke i ispalio ciglu, sledeci napad opet trojka i 6-0 serija zbog indijanca utripovanog..

 

govor tela jokica u fazonu koji ti je kurac

 

Covek je postigao 9 poena u 1/4 , imao je pri tom 3 asistencije i sut iz igre 4/6.

 

Malo postaje zamorno to posmatranje svega u Denveru iz prizme Jokicevog ponasanja dok prozivlja PMS...

 

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

OK Sve je otvoreno. Malo žešće seruckanje ESPN kompanije sa dizanjem LAL

5 minutes ago, Stex said:

Geri Heris, apsolutni joke od igraca...lik treba kod psihijatra, kao da gledam Zagorca.

 

Dokle god radi odbranu kako zna Denveru je dobar,u napadu ima unutrasnju borbu to je ocigledno ali ima podrsku TIMa tako da ...

Mene recimo više ljute Jamalove linije kretanja posle driblinga koje su nekada sulude i daju prostora da se LAL povrati poziciono nego Gerijev šut ulazi ili ne. 

Edited by BJÖRKman011
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se kako smo odigrali drugi deo poluvremena, Caruso i Dwight su uneli prekopotrebnu energiju u tim. Jos da je King zavrsio za njega 2 jednostavna polaganja (mada sve vise ih prosipa ove sezone, nazalost) 

 

  Nadam se da ce Vogel brzo da uvede Dvajta u 3/4, jer ako bude cekao da ga uvede kad to radi standardno, Denver ce opet da se odlepi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

smesan faul, uz Dvajtelov traveling od 5,6 koraka

 

 Faul nije bio, ali za ovakvu reakciju i udaranje lopte o parket valjda ide instant tehnicka ? 

   Vratili su odmah to svirajuci nepostojeci ofanzivni Dvajtu..  

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Pa nemoj zajebavati, nista covek nije uradio, klasicna kompenzacija. Sad nisu svirali npr. cist faul na Davisu. 

 

  @Stex  Za razliku od tebe Mangulicinog isprdka, pratim sve timove i razumem se. 

   

 

Koliko znam u NBA postoje i timovi kao sto su Hjuston, Juta, Boston itd itd a ne samo Lejkersi, Majami i Klivlend 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...