Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Hjuston dobio derbi kola pred pauzu, sto je uvek lepo. I dalje sam sumnjicav glede uspesnosti ovog njihovog eksperimenta. Kao da su goli bez centra.

Gledao sam prvo poluvreme, Boston im je dobar fit jer su tanki na centru u smislu da ni Tajs ni Kanter nisu igraci koji mogu da ih napune. Cak mi deluje da mogu i protiv Klipana zanimljiv eksperiment

Fila klipani bas dobra tekma, prava prvenstvena sto bi rekli.

Zatvorili su sve unutra, bukvalno su pravljeni za ove LA timove i Milvoki.

Kad Fila igra ovako izgleda kao sampionski tim, njima nedostaje kontinuitet i neka serija pobeda na gostovanju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kanter itekako moze da ih napuni. Covek je zver na off skoku ali ne moze u odbrani da parira. Oni su Gobera izbacili iz ritma tesko ce ostali C (sem mozda bas Kapele) da odigra protiv njih.
Fino guraju eksperiment imaju nesto tipa 13/3 bez Kapele jedan od 3 poraza je ona trojka Bojana.
Slazem se sa Lordom to sam i pisao ne resava Moris probleme klipana, niti resava problem organizacije igre niti problem petice, harel je previse nizak za Davisa, Embida i slicne.
Jos jedno krilo koje moze da se bije sa Lebronom ali toga su i pre trejda imali previse.

Link to comment
Share on other sites

Hjuston mi postaje cak simpatican,  prava avangarda, nema sta.

 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Bice, ima fino da smrsa debeli od jurnjave.

 

Dzaba, bi i ona maratonska plejof serija sa Portlandom lane, pa se Jokic nije dao prevariti.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lilardu je Holidej vjerovatno najtezi cuvar koji postoji. Bas se rijetko naigrao kosarke pored njega. Zion za 28 minuta 31 poen, 6 ofanzivnih skokova. Razvio je odlicnu saradnju sa Lonzom, kapiraju se vrhunski. Lonzo ima taj urodjeni osjecaj za igru, sve vidi. Hart je dosta dobar igrac da se zaokruzi petorka. Mislio sam da Delgado preuvelicava njegov doprinos dok je bio u Lejkersima, ali stvarno je pravi hustler, kvalitetan 3D bek.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

odlican je bio imo potez da se on ne prodaje za neke tamo buduce pikove jer iako je na jakom ugovoru on je i dalje vrlo koristan igrac a treba i reci da pelikani tesko sada i kasnije mogu da kupe igraca tog kvaliteta na trzistu. zajon i ingram su se vec sada pokazali kao igraci koji su sposobni da se takmice za plejof i shodno tome treba i da se pojacavaju i jure rezultat a ne tankovanje, pikove  i bolje draft pozicije. ista prica je i sa memfisom u kome su se mladi morant i jjj pokazali kao takmicari kao i sa okc i sga-om.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Lilardu je Holidej vjerovatno najtezi cuvar koji postoji. Bas se rijetko naigrao kosarke pored njega. Zion za 28 minuta 31 poen, 6 ofanzivnih skokova. Razvio je odlicnu saradnju sa Lonzom, kapiraju se vrhunski. Lonzo ima taj urodjeni osjecaj za igru, sve vidi. Hart je dosta dobar igrac da se zaokruzi petorka. Mislio sam da Delgado preuvelicava njegov doprinos dok je bio u Lejkersima, ali stvarno je pravi hustler, kvalitetan 3D bek.

 

EH, sramota sto si sumnjao...   Pre sam bio da Kuzma ode tamo a nama da ostane Hart, al' znali su Pelikani sta im treba. 

 

  @Miki28  Ocemo li dobiti ove Nugetlije vcrs ? Da nas ne prozivaju vise kako gubimo od svakog malo jaceg... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Marej mozda nece igrati, kukao je posle prosle kako je igrao kroz bol, na poluvremenu zvao caleta za podrsku i rekao jekako to vise sebi nece da radi.

Moguce da preskoci Marej ovo.

Koliko se za sada zna,igra 100%. Samo je od novih P.J. pod upitnikom. Neće biti Bartona,MPJ i Plumlee Mason

Ako Denver bude imao bar jedan Q. kao što su imali 3Q. protiv Spursa,LAL ce biti minimalno u gadnom problemu. 

Link to comment
Share on other sites

Dobar ovaj Ja Morant. 

 

   Mali beef Jonasa i Hasana za kraj ovog za Portland ne bas prijatnog meca. Lilard im se na kraju povredio i otisao u svlacionicu, Melo promasio sve sto je mogao... A vazan mec protiv direktnog suparnika za plejof.

 

   

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stex said:

Kakav je retard Jamal, mec na nacionalnoj televiziji i covek je umislio da je Boga uhvatio za muda...

 

Covek kao da igra u cirkusu a ne u NBA i u bitnoj utakmici...strasno kakva divljina

 

Jel mozes da obrazlis sta je konkretno lose uradio? Odigrao je vise nego pristojno 1/4 ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Jel mozes da obrazlis sta je konkretno lose uradio? Odigrao je vise nego pristojno 1/4 ... 

 

1 cetvrtina, umesto da cuva svog coveka krece da ukrade loptu i naravno nije uspeo, sam mu ostaje covek prima denver trojku, sledeci napad uzeo loptu, nikom je nije dao, napad trajao 6 sekundi uzeo trojku preko ruke i ispalio ciglu, sledeci napad opet trojka i 6-0 serija zbog indijanca utripovanog..

 

govor tela jokica u fazonu koji ti je kurac

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...