Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Kakav degernik oteceni je ovaj Wade. 

 

Kaze u ovom TNT studiu pre mece on je '' all about player empowerment'' i da je za njega potez nedelje prelazak Iguodale u Majami pod njegovim uslovima i da mladi igraci treba da se ugledaju na njega 🤮

 

Kad vidim ovako nesto prvo sto mi padne na pamet je ziveli Dolani, Sterlinzi i ostale budaletine...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ma kakve crne cestitke, u nikad depresivnijoj fazi navijanja sam

 

 A dobro, nisu vam igrali Ayton i Baynes, nemo' tako. Ma da, ni Sharic vam nije igrao (morao sam da izguglam da budem siguran da je u Finiksu, zaboravio sam da covek postoji 😄  )

 

     Morali bi ove godine Ameri da posalju dobar sastav kako bi sprali ljagu sa ove teske blamaze na SP ->  OI dozivljavamo ozbiljnije, tu hocu da vidim Irvinga ako se opravi, Stephena, Kleja takodje ako sve bude ok, nzm vec da li KD moze, Lenard obavezno, Obrva, bilo bi lepo i King da se iscima (mada teze malo) , pod kosem da to budu npr Lav, Dramond, Trez.... Nikakve Kuzme, Harisoni Barnsi, Tarneri, Derici Vajti... da se ne ponovi.  SP 2019. je ozbiljna bruka i zato je vazno da se ovogodisnja Olimpijada ozbiljno shvati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zastrasujuce mi deluje ova Lou-PG-Kawhi-Moris-Trez petorka Klipana, kako to da branis jbt. 

 

  @LordOfTerror   Ajde sve i ovaj trejd izmedju Majamija i Memfisa, al' sto ce daju 30mil/2$ liku od 36 godina, da se bore za titulu pa da kazes ajde i ima rezona, ali totalno nepotrebno. Iguadala ispao govedo sto nije presao u LA. Na kraju ostade jedina nada Jeff Green 🤗

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, riviera said:

pa evo fili je trenutno egal sa njima tako da nije nemoguce 😕

morace protivnik da odigra vrhunsku odbranu da zaustavi ovoliko potentnih naoadackih opcija - izasla je statistika da klipani jedini u ligi imaju 5 igraca sa 18+ ppg.

 

 Pa gledao sam to do poluvremena, deluje da Fila igra na max broju obrtaja i onda ovi to caskom anulirase. Popizdeo sam, pa sam se preselio u NO gde imam 2 fantazi igraca ( CJ & Hasan) i sad na miru gledam kako Portland plese 😄   A ovaj NO, koliko god imao talentovanih igraca & proverenih svih ovih godina, konstantno mi deluje kao skupina koja najmanje izvlaci iz njih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Zastrasujuce mi deluje ova Lou-PG-Kawhi-Moris-Trez petorka Klipana, kako to da branis jbt. 

 

  @LordOfTerror   Ajde sve i ovaj trejd izmedju Majamija i Memfisa, al' sto ce daju 30mil/2$ liku od 36 godina, da se bore za titulu pa da kazes ajde i ima rezona, ali totalno nepotrebno. Iguadala ispao govedo sto nije presao u LA. Na kraju ostade jedina nada Jeff Green 🤗

 

 

Jel jedini ja smatram da je Morris ocajan fit u LAC?

 

I generalno oni sve gore i gore izgledaju, samo jos fali da BoJack Horesman dovede nekog posle buy out ko ih je napunio u medjusobnom duelu pre 2 godine i najebali su totalno...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

 

 Pa gledao sam to do poluvremena, deluje da Fila igra na max broju obrtaja i onda ovi to caskom anulirase. Popizdeo sam, pa sam se preselio u NO gde imam 2 fantazi igraca ( CJ & Hasan) i sad na miru gledam kako Portland plese 😄   A ovaj NO, koliko god imao talentovanih igraca & proverenih svih ovih godina, konstantno mi deluje kao skupina koja najmanje izvlaci iz njih. 

vracaj se. 😁 ovo je jedna od onih utakmica koje kad igraju kuci  najbolji igraci file rese da se potrude i daju sve od sebe da uzmu pobedu.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Jel jedini ja smatram da je Morris ocajan fit u LAC?

 

I generalno oni sve gore i gore izgledaju, samo jos fali da BoJack Horesman dovede nekog posle buy out ko ih je napunio u medjusobnom duelu pre 2 godine i najebali su totalno...

 

   Nisi jedini, isto smatra i NBK (ggggg) pa i ja sam blizi tom misljenju nego da se on tu nesto lepo uklapa, ali dobili su potentnog napadaca. Za mene i jeste najveca  nada upravo Doc, tu delim misljenje on je toliko ocajan trener da mozda uspe i ovaj roster da usere. Npr, ono kako je uspeo da ukenja 2015. i 3-1 protiv evidentno slabijeg rostera Hjustona je umetnost, dobio ga je Josh Smith trojkama 😄  

 

  @riviera  Jes pa da propustam Melo vs Meli duele. 

Edited by delgado
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dok ja gledam ovo NOP potpuno stigao Portland

 

  Fina je Fila kuci, uvek borbena + dobra atmosfera. Elem, ako me jos nesto drzi u veri da cemo mozda proci Clippse (ili igrati finale a njih zaobici, koji god scenario..) to je Paul George. Pisao sam vec na pocetku sezone da mi deluje da je krenulo njegovo gasenje kao nekoh vrhunskog igraca, a to mi potvrdjuje i ove godine partijama. Veceras pored 3/14 suta je vrlo nervozan, pravi nepotrebne faulove u napadu i slicno. 

 

    J-Rich ubi Klipane

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Hah Moris vs Embid nisu razocarali 😄   Kakva tempirana bomba je ova debilcina, mozda i bolje sto ga ne uzesmo, Kuzma je barem miran debil, jos sad sa ovom novom frizurom isti Eminem 

 

   Lorde, evo Lu vec nesto prikenjava Riversu, toga se bojim da on ne preuzme 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LordOfTerror said:

Verovao sam u Ziona ali ovo je skoro Lebron uticaj na igru od kada se pojavio u ligi. Bukvalno je u svakom trenutku najbolji igrac na terenu a nije odigrao 10 NBA utakmica u zivotu...

Ima on još da rilja, nije se baš proslavio protiv Milwaukee-a. Šut mora da popravi i neke druge stvari, valjda će doći vremenom ako ga zaobiđu povrede. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Darko said:

Ima on još da rilja, nije se baš proslavio protiv Milwaukee-a. Šut mora da popravi i neke druge stvari, valjda će doći vremenom ako ga zaobiđu povrede. 

 

Dobro tada se prvi put u zivotu susreo sa Janisom i tim dohvatom.

 

Pogledas ove likove kao Browna, Tatuma gde sazrevaju u 3. ili 4. godini i ovog monstruma koji je kao da ima daljinski sa fast forwardom. 

 

Zion ovako i sa tim labavim sutem dolazi do 20+ koseva kao iz sale, ali je opet daleko od Ben Simmons lestvice. Cak bi se usudio da kazem da mu ni sut nije drasticno losiji od Lebronovog kada je usao u ligu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Dobro tada se prvi put u zivotu susreo sa Janisom i tim dohvatom.

 

Pogledas ove likove kao Browna, Tatuma gde sazrevaju u 3. ili 4. godini i ovog monstruma koji je kao da ima daljinski sa fast forwardom. 

 

Zion ovako i sa tim labavim sutem dolazi do 20+ koseva kao iz sale, ali je opet daleko od Ben Simmons lestvice. Cak bi se usudio da kazem da mu ni sut nije drasticno losiji od Lebronovog kada je usao u ligu...

Slažem se. Branio sam Ziona kada su ga neki kritikovali i govorili da ga ne bi uzeli ni u Top 5 na draftu. Ali opet, šteta bi bila da ostane samo na tome.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...