Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, riviera said:

nisu toliko medijski interesantni iako igraju odlicno uprkos dosta povreda koje su imali ove sezone.

isto tako milvoki koji se nameracio da napadne ove sezone 70 pobeda u ligaskom delu   i ima najbolju odbranu i drugi napad lige   retko se gde spominje. da je u pitanju gsw ili neki tim sa veceg trzista iskakale bi price o njima iz frizidera.

 

25 minutes ago, realno *w said:

Od GSWa se nije moglo živeti kada su imali ovakav skor. Deluje mi da Milvoki pametno dozira, da ih ne zanimaju ti nebitni rekordi.

 

meni se čini da je stvar daleko prostija:

golden state je svojom igrom, tj više tim nekim prangijato-aspektima privlačio milione casual fanova, ne obavezno da gledaju tekme ali makar sve prateće sadržaje na YT, tviteru, instagramu i ostalo. takođe, casual fanove zanimaju zvezde koje rade nešto fantastično. đana je brute force ali čini mi se da ne privlači toliko pažnje njegova igra. milvoki nema te živopisne likove o kojima se ima šta pisati, kao i raptorsi uostalom. cepaju difens, ubacuju loptu kroz obruč i ciao. nedovoljno za hajp.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ipak mislim da ima do Milvokija i Wisconsina.
GSW je iz Bay Area jos su imali 4 superstara, da ovako igraju LAL kao sto igra VOki ne bi moglo da se zivi od njih, kao sto nije moglo na startu svaka susa je imala tekst.
Ajmo malo o Lebronu da pisemo, pa Davisu, pa ajde o memelordu Carusu pa sada je storyline Howardova renesansa, pa pola godine jel ce uvale kuzmu za nekog boljeg. Pa da li ce Kolinson da prestane da smara ljudi i zvoni im na vrata da pricaju o Bogu.

Edited by LayupFromTheMidget
slova
  • Like 4
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, freethrow said:

Uini pokušava da kaže da su Stef i Klej neuporedivo lepši od Janisa i Midltona.

 

misliš brook lopeza i ajde middletonea

 

jebemti, gledam malo u subotu milvoki u cream city dresovima, brook komotno može 10 trica da ubaci po tekmi, nego, ne može da postigne jer bi svi da šutnu ponešto

onaj moj mučenik wes matthews u prvih 5min tekme šutira 3/3 za 3 i posle ga do pola druge četvrtine niko ne jebe 2%. morao je da ygrabi loptu i baci jednu s'ramena sa 11 metara koliko je bio izgoreo :lol_2:

 

al jebiga, svako ko dohvati loptu tamo a u realnoj je poziciji, uglavnom i zabode

Link to comment
Share on other sites

pre janisa prvo treba  da vidimo u koji klub ce na leto embid :default_coffee:

Quote

https://basketball.realgm.com/wiretap/257178/Rival-Teams-Starting-To-Prepare-For-Possibility-Of-76ers-Trading-Joel-Embiid

"I've got lead executives talking to me as we go through this, hours and hours and hours that I spend on the phone in and around the deadline, even after the deadline," said Brian Windhorst on his podcast. "Some of the worst for me is the three days of debriefing calls that these guys... I'm very appreciative, I mean I do it. I was on the phone until almost midnight Pacific time after the deadline talking to people.

"But anyways, one of the conversations people are starting to have in the league is 'will they move Embiid? What's the price? Where would he go?'

"I'm not going to get into that, but my point is people are talking about that. I don't think they would do that without making an adjustment to the head coach. It's such a radical thing, but the fact that we're in mid-February and the people who work in the league, who have to prepare in advance, are mulling over Joel Embiid potentially coming to market, whether that's true or not... I mean, Josh Harris can come on this podcast and deny it if he wants, but the fact people are talking about it, is not good. It's a symptom of where they are."

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, freethrow said:

Meni nekako više smisla ima da oteraju trenera nego da rasparčavaju mladu ekipu...

 

ne verujem da je u nba to ikada dilema osim ako xy mlada zvezda ima problema sa pristupom poslu ili povredama

 

inače, koliko su 76ersi zaista mladi? nije navođenje svedoka, mrzi me da gledam. embiid, simmons plus newborn prangijator korkmaz. ostali ne nešto. okej i matis iz ivanjice

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, freethrow said:

Meni nekako više smisla ima da oteraju trenera nego da rasparčavaju mladu ekipu...

u teoriji mozda i ima smisla i to ce se verovatno i desiti ali ben i dzoel jednostavno nisu preterano kompatibilni (glavni) saigraci narocito ako ti je kao klubu glavna meta titula. ocekivalo se da ce simons svake sezone dodavati sve bolji  sut a ne treba podsecati da mu je pocetna tacka u tom segmentu igre 0. on evo tapka u mestu i dalje je danas kao kad je usao u ligu  beskoristan van reketa.

kao sto rekoh trener ce tu najverovatnije platiti cenu ako se ne pokazu u plejofu kao bar ozbiljan rival najboljim timovima i ne udju bar u finale istoka. moguce da ce i horford biti na bloku jer ovo sto igra ove sezone ne opravdava kroz ugovor koji su mu dali letos.

ni ja ne bih trejdovao jednog od  simonsa ili embida dvojca , u zavisnosti za koga se opredele da ce graditi kasnije oko njega ekipu ,  za neki slab povrat koji bi stigao iz drugog pravca. morali bi to da budu neki od top 10-15 igraca lige jer ova dvojica mladih igraca bi u buducnosti trebala da budu upravo u tom rangu u nba. u suprotnom mnogo vise bi izgubili nego sto bi dobili. 

npr za embida bi trazio nekog opasnog sutera(e) u rangu klej tompsona koji bi mogao da nekako nadomesti kamene ruke simonsa a za simonsa npr nekog top pnr pleja u rangu lilarda ili hardena koji bi najvise odgovarao uz embidov stil igre. ili za neko top  2way krilo u ligi koje danas realno i prave najvecu razliku u nba.

sve ispod toga nivoa igraca bi bila prodaja ispod cene i njihovog potencijala i ne bi im donelo neki veliki rezultatski iskorak. ako mogu da jedino izvuku granicne (fol :) olstar igrace onda bolje da i dalje nastave da voze sa njima i pokusaju da mesaju roster oko njih i zapale svecu za australijancev sut. :/

Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Resismo ovaj Finiks. Odgledao sam snimak, i nije to bas delovalo kako rezultat govori, bilo je puno slopinesa, izgubljenih, ali eto pomoglo je sto nije bilo Ejtona i Bejnsa pa smo mogli da se izivljavamo u reketu (Dwightello pre svih, ofc, Vogelu unleashuj coveka s lanca kako dolikuje) & all-star igrac Booker se nije bas pokazao. Rondo je odigrao najbolju tekmu sezone, potezao je trice i distancu bez oklevanja i to je uglavnom ulazilo. Takodje, Bredli je nastavio svoju solidnu formu i igra sa dosta samopouzdanja. LBJ precesto gubi lopte i ne zavrsava neke za njega prelake prodore, ali i on je u solidnoj suterskoj formi. Deni se istakao u odbrani, u napadu ne bas. Dvajtarica kao sto napomenuh razgrce sve oko sebe i cupa skokove, sad da li bi mogao da prenese tu energiju i kvalitet na nekoj vecoj minutazi ne znam, ali pravimo razliku kad je on u igri, a ne JaVale. Kod Kuzme je pozitivno to sto je generalno ove sezone dosta aktivniji na skoku, medjutim on mi toliko deluje nesigurno kad vozi loptu i treba da baci pas....  

 

     Sledeca protiv Denvera tamo, koji je u opasnoj formi i deluju izuzetno cvrsto a sad im se vratio i Milsa. Bice to pravi test, da vidimo mozemo li da dobijemo i neku ekipu iz vrha, a ne samo ove <50% timove.

 

  @SteveFrancis#3  Gde su cestitke meni i kolegi MikijU ?? 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, riviera said:

nisu toliko medijski interesantni iako igraju odlicno uprkos dosta povreda koje su imali ove sezone.

isto tako milvoki koji se nameracio da napadne ove sezone 70 pobeda u ligaskom delu   i ima najbolju odbranu i drugi napad lige   retko se gde spominje. da je u pitanju gsw ili neki tim sa veceg trzista iskakale bi price o njima iz frizidera.

 

Mozda ima nesto i do toga sto svi znaju da ce se u PO ukazati Aca Trica i neki novi Alex Garcia ili mocni Babic.

 

Pa dok ne dokazu suprotno stvarno je suvisno baviti se preterano njima....

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...