Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

27 minutes ago, uini said:

opet, nije kao da ja morant nešto zaostaje u odnosu na traeovu ruki sezonu po individualnom učinku. ima trenutno poen manje i asistenciju manje od youngove ruki sezone. 

 

Porediš statistike Younga u sezoni u kojoj je Atlanta bila u ubertenk fazonu i još klub odlučio da se takmiči sa Dalasom čiji će ruki više da izvestbrukuje sa statistikama Džae u klubu koji je trenutno osmi na zapadu, ispred Dejma, San Antonija i NOLe? Sad sam još decidniji majkumu.

 

edit: moram da ubacim i trećeg momka u igru, Lonza, koji bi mogao da bude bolji od obojice. Ima ubedljivo najlepši i najbolji osećaj za pas i za prostor, s obzirom da mu šut spolja nije ni 20% pretnja kao Traeju, pegla opasnu odbranu, skače i, koliko pratim, napreduje konstantno (možda grešim, ispravite me?).

Edited by freethrow
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, greenenvy said:

Ali Trae Young, ruzni nabijac statistike kao najlosiji odbrambeni igrac u ligi pre Moranta. E jbg stvarno. 

 

NcZepQe.png

 

prosle sezone bi sa ovim obpom delio drugo mesto sa curryjem. ipak, imao je samo 1.8. sto je i dalje u top 50. napredak u ovoj sezoni je brutalan.

morant ako ne bude neki ubitacan trojkas tesko da moze i biti priblizno ovoj brojci. a odbrana ipak nije toliko puno na strani moranta. da je na nivou 1 smarta ili simmonsa pa da se ipak razmisli koga bih radije zeleo ali sada nema sumnje.

prilicno je i impresivno kako ima toliko asistencija kada igra u ekipi sa kamenjarima, huerterom i collinsom koji su propustili bar pola sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni licno deluje da Trae moze da se razvije u igrača koji će doneti neku dodatnu vrednost svom timu od pukog skoringa, odnosno da može da bude taj šraf sa kojim će da se napravi neki cheat code kao Kari sa GSW, dok će Dža da bude 1/1 super trpač.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AgroLaki said:

Meni licno deluje da Trae moze da se razvije u igrača koji će doneti neku dodatnu vrednost svom timu od pukog skoringa, odnosno da može da bude taj šraf sa kojim će da se napravi neki cheat code kao Kari sa GSW, dok će Dža da bude 1/1 super trpač.

Moze taman toliko koliko i Stiv Nes. Cesto ga porede sa Karijem i jesu slicni po stilu igre i fizikalijama, ali je stav , mentalni sklop skroz drugaciji.

Zato sam i pitao ko je bolji za fransizu jer mi se cini da Tre nema tu dodatnu vrednost, za razliku od Moranta koji nevezano za statistiku igra ko mator. 

Morant mi je jedno od prijatnijih iznenadjenja ove sezone i guy to watch.

P.S. Meni je i SGA pre Trea, ali to je druga tems

 

Edited by Milos 3.14
P.S.
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Milvoki bez Janisa rutiniraju Kingse u 1/4.
Cenim da bi lagano usli u PO i da im on ne igra, mislim da imaju nesto tipa 2/3-0 bez Janisa ove godine.

 

Jel imate neki link/potocic za moju malenkost da prekratim nocnu smenu... Ovako mator nikad se nisam verzirao... Znaci za Sakramento- Milvoki. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dare Radas said:

 

Jel imate neki link/potocic za moju malenkost da prekratim nocnu smenu... Ovako mator nikad se nisam verzirao... Znaci za Sakramento- Milvoki. Hvala.

https://sportsurge.net/#/groups/0
http://nba-streams.xyz/schedule/
Obavezno ad blocker zbog pop up reklama. Pa izaberi koji strimer ti najvise odgovara.

Link to comment
Share on other sites

26:7 napraviše Nuggetsi seriju za 6 minuta na kraju treće četvrtine, od sigurno izgubljene utakmice prišli sa -23 na samo -4. :Hail:

 

Sad je sve otvoreno...

 

Strašan preokret Denvera. Odlična utakmica, obje ekipe na preko 50% za tri poena. Sjajna energija sa klupe, prelomili Millsap i Murray, Jokara bez forsiranja standardno dobar. :thumbsup:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

@riviera

 

u vezi one price kako knicksi sisaju celih 20 godina a arena krcato-rasprodata>> znam da detroit kao grad ima puno finansijskih problema pa slika (video) nije realna ali upravo o tome se i radi. mnoge fransize su na staklenim nogama i treba im pomoc, ponekada i nakon par sezona neuspeha.

 

pistonsi nisu u vrhu 10 godina ali su uvek u toj nekoj borbi za plej of na losem istoku. evo kako izgleda arena ovih dana

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je pre godinu-dve članak, moguće je da se i ovuda provukao o sve praznijim dvoranama širom NBA i kako masa čeka poluvreme da se spusti sa gornjih nivoa, a i organizatori to guraju da bi lepše izgledalo na TV-u. Nisam pratio podatke da li se broj gledalaca ukupno povećao u poslednje vreme.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ove raspad ekipe, ali konstantno vidim puno praznih mesta kod ekipa koje igraju odličnu košarku. 

 

 

Čini mi se da je tu problem lenjost ljudi, a ne pad popularnosti. Jbg prosečan Amer ima kući tv od 100 inča, 4k, uz sve pogodnosti koje gledanje sa kauča pruža...

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Za posecenost na utakmicama Pistonsa me uopste ne cudi, ajd' sto im je ekipa jadna, nego i sto je Detroit takav kakav je. A potrefilo se da su im sve 4 sportske fransize nikakve these days... Ti faktori plus racunica nekoga ko treba da dodje na utakmicu (karte i ostalo), troskovi su svakako previse za amere iz mnogih jacih gradova, a ne iz Detroita.

 

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nisu toliko medijski interesantni iako igraju odlicno uprkos dosta povreda koje su imali ove sezone.

isto tako milvoki koji se nameracio da napadne ove sezone 70 pobeda u ligaskom delu   i ima najbolju odbranu i drugi napad lige   retko se gde spominje. da je u pitanju gsw ili neki tim sa veceg trzista iskakale bi price o njima iz frizidera.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...