Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

12 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

To je ekipa 2012/2013. Odigrali su dobru sezonu. Izbacio ih GSW u PO, sjecam se da je bilo gusto. Tada se vec moglo donekle nasluti da ce GSW da postane sila u narednim godinama.

 

 Tako je, imali su samo 3 poraza kuci od kojih je jedan od sampiona HEATA. Bili su treci odmah iza SAS-a i OKC-a na zapadu. Tad se pred plejof povredio Gallinari pa su polozili oruzje pred GS-om, mozda bi uspeli da prodju sa Galoom, mozda i ne. Igrali su bas lepo i raznovrsno u napadu, predvodjeni Karlom. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, laki pepe said:

Bi li Markus Smart bio dobar fit za  Denver? On mu nekako djeluje u zapecku u Bostonu.

 

on i jeste igrač "drugog plana". ne gledam sada tekmu ali ima on priličan respekt i trenera i saigrača s'pravom 

 

moje mišljenje je da je on dobar fit za bilo koju ekipu ali upravo u ulozi koju ima u bostanu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

on i jeste igrač "drugog plana". ne gledam sada tekmu ali ima on priličan respekt i trenera i saigrača s'pravom 

 

moje mišljenje je da je on dobar fit za bilo koju ekipu ali upravo u ulozi koju ima u bostanu 

Pa dobro, on to jeste sada, ali razmisljam se moze li se on u nekom sistemu iskoristiti za bolje i vise. Trenutno je kao plej/bek vjerovatno peti bolhendler, a shodno tome i potrosac lopti.

 

Sa druge strane mislim da saradnja sa Jokicem nekim bekovima srednje i vise klase dize vrijednost preko realne. Na stranu to sto prima loptu u raznim pozicijama i tako ostavlja sirok prostor beku za manevar on bekove koji prate igru fantasticno i razigrava. Takoreci, ne treba njima tu Kris Pol, cak im i Moris vrlo cesto napadacki radi posao. Sa druge strane treba im bek koji je sila u odbrani. Nije li bas Smart u smislu defanzivnih kvaliteta nesto najslicnije Dzru Holideju kojeg su pecali. A bar jos dvije godine je duplo jeftiniji od njega.

Edited by laki pepe
Greska
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, laki pepe said:

Pa dobro, on to jeste sada, ali razmisljam se moze li se on u nekom sistemu iskoristiti za bolje i vise. Trenutno je kao plej/bek vjerovatno peti bolhendler, a shodno tome i potrosac lopti.

 

Sa druge strane mislim da saradnja sa Jokicem nekim bekovima srednje i vise klase dize vrijednost preko realne. Na stranu to sto prima loptu u raznim pozicijama i tako ostavlja sirok prostor beku za manevar on bekove koji prate igru fantasticno i razigrava. Takoreci, ne treba njima tu Kris Pol, cak im i Moris vrlo cesto napadacki radi posao. Sa druge strane treba im bek koji je sila u odbrani. Nije li bas Smart u smislu defanzivnih kvaliteta nesto najslicnije Dzru Holideju kojeg su pecali. A bar jos dvije godine je duplo jeftiniji od njega.

Denveru trebaju pre svega suteri koji nisu rupe u odbrani

Link to comment
Share on other sites

Hjuston je genijalan.

 

Oprilike su shvatili da titulu nece uzeti obrni okreni pa zasto onda svoju ideju barem ne sprovedu do kraja i maksimalizuju svoje najjace oruzje?

 

Stvarno nema smisla imati neko drvo 48 minuta na parketu da kao parira Gobertu? On ce obrni okreni dati 15-ak poena sve da stavis cunj pored njega nece te pobediti...

Link to comment
Share on other sites

Auuu sta pogodi Boki za pobedu  👏

 

  Odlicna 4/4 to sam pogledao. U poslednjem minutu prvo RoCo vazna trojka za +1, pa Micel iznudio 2 bacanja, pa onda i Tucker iz kornera cepa 3, i onda madjija Hrvata. Dosta zanimljivo i brzo se igralo, uzavrela atmosfera...  

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, laki pepe said:

Pa dobro, on to jeste sada, ali razmisljam se moze li se on u nekom sistemu iskoristiti za bolje i vise. Trenutno je kao plej/bek vjerovatno peti bolhendler, a shodno tome i potrosac lopti.

 

Sa druge strane mislim da saradnja sa Jokicem nekim bekovima srednje i vise klase dize vrijednost preko realne. Na stranu to sto prima loptu u raznim pozicijama i tako ostavlja sirok prostor beku za manevar on bekove koji prate igru fantasticno i razigrava. Takoreci, ne treba njima tu Kris Pol, cak im i Moris vrlo cesto napadacki radi posao. Sa druge strane treba im bek koji je sila u odbrani. Nije li bas Smart u smislu defanzivnih kvaliteta nesto najslicnije Dzru Holideju kojeg su pecali. A bar jos dvije godine je duplo jeftiniji od njega.

 

ma slažem se. on u ovakvoj ulozi koja se meni čini primerenom, šutira ove sezone trice blizu ligaškog proseka tj malo manje ali na velikom broju pokušaja, čuva sve od PGs do PFs, što ne mogu još dva igrača u celoj ligi i izvrstan je sekundarni organizator. drugim rečima, zaista nema ekipe kojoj on ne bi legao. ili možda ima neke dve koje imaju idealnu a drugačiju konstrukciju

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...