Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 minutes ago, delgado said:

Vini, ima li za mene mesta kod tebe i Pere sledece sezone ako ne osvojimo ove, ili kad se King penzionise ako dobijem nadu i sledece ? 

Obzirom da je Novo mesto malo a ja hocu tu da preselim i moje snove i nade

 

narafski, biće nam drago i čast 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@LordOfTerror Pa to mi je jedino preostaje kao poslednja nada da promukla konjina po obicaju dokaze da je nesposobna glavata spodoba (hehe, ponosan budi) ali dzaba kad su dovelu Kouc Lua da preuzme kad ovaj prsne psihicki i izgubi konce nad timom.

 

edit :  @uini  Bice mi cast da budem u fransizi koja je jedina razumela neshvacenog umetnika Enesa, i u kojoj je ostavio najbolje partije svoje velelepne karijere

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

i posle ne možeš da naučiš ništa sa dresova 

 

"Milwaukee's known as the Cream City because of the yellow, cream-colored bricks that were first discovered and made here in the 19th century," says Historic Milwaukee tour and membership coordinator, Josh Ballew. "Those bricks were used for many of the buildings and businesses -- breweries, schools -- throughout the 19th century."

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ocajni su Lakersi, odbrana ponovo ne postoji, pa tako Chriss ima 20 poena na poluvremenu, Bowman career-high u asistencijama, a upisuju se u strelce i neki random likovi kojima su ovo prve nba tekme a i Smailagic. Mislim, 59 poena primiti od ovakve skupine je skandalozno. 

 

   Kuzma me prosto odusevljava koliko je glup i na kakve sve nacine moze da izgubi loptu. U celom ovom odbrambenom posrnucu i generalno losoj formi tima izdvojio bih kao pozitivno sto je Bredli poceo da se kurci u napadu i da igra konstantnije. Videcemo koliko je odrzivo, ali od pocetka sezone nije imao ovakav napadacki niz utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Wizardsi samo 1 poraz iza Magica, koliko je istok na dnu sranje, ovi sto cele godine igraju utakmice bez brige, gde je cijl da postignu 130 kosa iako prime 150 i opet mogu da se uguraju u PO.
Neka vrate Walla i udri na 8 mesto.

Koju tabelu gledas? 

 

Vasington je cetiri pobede iza Orlanda s tim da imaju i 3 utakmice manje. 

 

Ove sezone se zna ko ce da igra PO na istoku. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Drakaris said:

Koju tabelu gledas? 

 

Vasington je cetiri pobede iza Orlanda s tim da imaju i dve utakmice manje. 

 

Ove sezone se zna ko ce da igra PO na istoku. 

Jos da znas da gledas tabelu, ali ovako ide prvo gledas poraze tu je -1 a svaka utakmica manje  se racuna kao 0.5. A sada pogledaj ponovo tabelu
I nemaju 2 utakmice manje vec 3; na minus su 2.5, 1 zbog poraza vise  i 1.5 zbog utakmice manje (3x0.5).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Buddy 9/10 trojke. Da li imao neko 10/10 Klej je sigurno bio blizu.

Ukradeno sa KingsFans foruma:

 

Buddy just put together one of the top eight 3-pt shooting performances in NBA history (making 9+, missing 0 or 1):

Ben Gordon 9-9 (3-21-2012)
Ben Gordon 9-9 (4-14-2006)
Latrell Sprewell 9-9 (2-4-2003)
Klay Thompson 10-11 (1-21-2019)
Ty Lawson 10-11 (4-9-2011)
Dan Majerle 9-10 (1-11-2000)
Rex Chapman 9-10 (2-23-1996)
Buddy Hield 9-10 (2-8-2020)

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

Zaboravio sam da je Lawson mogao lepo da utrpa trojke. Gotivna je to bila ekipica JR Smith, Melo, Lawson, Aflalo, Čonsi, Anderson, Nene, Ty.

 

s'tim što su svi peakovali u različito vreme. jedino melo leđenda od 2003e ne posustaje  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ty Lawson, jos jedan u nizu neshvacenih umetnika 

 

  Losos - Iggy  - Gallo - Faried - Gee + Andre Miller, Wilson Chandler, Kupus, Mozgov.. jedna od mojih najomiljenijih ekipa ever

 

   Juce Mike Breen pominje Jr Smitha kao nekog koga bi Lakersi mogli da uzmu 😕   

 

    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...