Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Da sacekaju da imaju bar funkcionalnu petorku. OK , kapiram da ce da se cimaju i da se trude da izvuku max iz sezone, ali mi deluje da se mnogo precenjuje pomocno osoblje koje je imaju lal na osnovu do sadasnjih dobrih igara. LBJ i AD su najbolji duo lige, ali ne mogu sami. 

Ispade ko da imaju neke igrace iz KLS lige a ne odlican tim. Mozda Klipani na papiru imaju jaci tim ali ko jos ima? Milvoki je uigraniji ali ipak Lebron i AD u PO je nesto sto vecina ekipa nema plus sto Lejkersi imaju mogucnost da peglaju ozbiljnu odbranu, ta odbrana je sad pala ali ne sumnjam da ce do PO ti biti zategnuto do maximuma. Jos i Lebron igra u 3 brzini, moze se reci toplo hladno iz meca u mec a to u PO ne vjerujem da ce biti slucaj, bice na max obrtaja.

 

Ono sta bi mogli da rade tokom pauze jeste rad sa AD na pas igri iz udvajanja, vec sam pisao juce cini mi se. Dosta lose resava te situacije a nije da mu se saigraci ne otvaraju ali jednostavno ne cita kretanje odbrane dovoljno dobro s obzirom na svoje ime u ligi. Kad se spusti na niski post i krenu da ga udvoje on panicno reaguje umesto da se pozicionira i doceka to udvajanje sa osmjehon jer ima nekoliko opcija. Bas me cudi da na tome ne rade posto je Lebron majstor toga a ako treba nek gleda klipove Jokica iznova i iznova da vidi kako to on resava lagano. Jeste da to Jokicu ide prirodno ali nije da se nesto ne moze nauciti iz toga.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Promasio bi Lillard svakako ovo polaganje, nije neka steta. Plus stvarno nije lako videti u ovom live-u da je bio goaltending. Btw Juta u slobodnom padu od povratka Conleya, iako pobedjuju njegov nedostatak uloge im je ozbiljan problem u igri.

Link to comment
Share on other sites

 
lupio je kli rampu nakon sto se lopta odbila od table, nema nikakve dileme za procenu
Ma trebalo je da se prizna, samo sto sam ja prvo video komentare o kradji sezone, rigged i slicno, a zaista nije neka tolika frka posto je stvarno tesko primetiti pre ponovljenog sa kamere iznad kosa
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manu said:
11 minutes ago, uini said:
zar nije ovo očigledan momenat za sudije da bace pogled na snimak

Moglo bi da su zaustavili igru, odnosno dunuli goaltend pa onda potvrdili/opovrgnuli odluku, ovako ne.

Netačno, u poslednja dva minuta moraju da provere. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

zar nije ovo očigledan momenat za sudije da bace pogled na snimak

 

 

Ne mogu. Ovako je isto pokrade Portland pre par godina protiv GSWa ili OKCa, ne sećam se. Durent opalio silaznu klasičnu.

 

Inače, slažem se sa komentarima i po meni je ovo tragična greška sudije. Teško je proceniti silaznu kod nekih šuteva koji ne idu na tablu, ali kod ovih stiuacija se to bolje vidi. Ovo je baš sramota.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ok, Clippersi su pokupili Markusa Morisa, prakticno ni za sta a sad im je i to malo pa dovode Reggiea Jacksona. 
A jebeni isprani mozak sektas Collison na pitanje da li ce da potpise odgovara : Ma jok, dosao sam da gledam tekmu, dobra mesta, isprali su mi mozak Jehovini svedoci hehe i to mi znaci mnogo u zivotu. Milvoki uzima Marvina, ali sta ce nama Marvin, kad imamo mocnog Kuzmu je rupetina u odbrani, ali zato je u napadu Wiggins za Drajzerove pacijente. 

 

   Ne treba nam ni pojacanje na kecu, taman posla da pokusamo mi da dovedemo RJaxa ili Shabazza Napiera koji je otisao za vozaca formule Meklarena (tu bi jedan Caruso + pik2r odradio poso samo tako) jer tu su Rondo koji i dalje tripuje da je all-star i Caruso, kome je eto malo falilo i da zavrsi na istom. 

 

  Vec vidim tamo neki Maj i Woochinu kako se aktivirao u gledanju NBA i pise da Lebron nema pojma, eto sad su mu doveli i Davisa i on ne moze nista, jer je bolji Kawhi hehe i baca ZMAJ OD SIPOVA slike i foritze. Pa onda i od ostalih opasne 'lazni Kralj' i ostale duhovitosti. Zivot prosto nema smisao.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...