Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 minutes ago, Drakaris said:

Sta moze da ponudi Bel ono ne moze Cendler ili Hartenstajn? 

 

potpuno drugačiji igrači. bell je small ball centar, hustler koji unosi energiju 

 

chandler je penzioner a ovaj hartenstein valjda stretch big, njega nisam gledao? 

 

tako da eto, skroz drugačije skills nude 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kakve trejdove pravi Denver, nidje veze. 

Koliko dobro draftuju toliko lose trejduju. Oni su u ovom trejdu uspeli da za 2 mlada prospekta, od cega je Malik sasvim dobar igrac da dobiju Hjustonov prvi pik i KBPa. 

Vec sam pisao Nurkica su prvo bencirali pa ga trejdovali za Plamlija jebenog, Farieda takodje nisu iskoristili za trejd dok je imao kakvu takvu vrednosti.

Mareju dali 170m kao da ga je trazio svaki tim u NBA i da nisu mogli da se nagode za malo nizu cifru. Milsapa preplacuju vec 3 godine. Jedini dobar potez je dovodjenje Granta za male pare. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Upravo to, potpuno su neverovatni. 

 

Baš juče komentarišem kako Bizli fino igra od kada ima minute, kako bi mogli, kad im na leto bude frka sa paramo, da probaju da otkače Herisa, a probaju sa Bizlijem. Razlika cca 15 miliona.

 

Džerald Grin? wtf bre..

 

****

 

 

Elem, Hjustonove šanse za titulu su pale sa dosadašnjih 5%, na 0,1%.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro je sto nisu preplatili tog Bizlija prosle godine. Ove su mu pokazali da nema vrijednost koju je trazio, pa ga razmijenili za Nejpijera ako kazemo da je Huanco/Vanderbilt=Diop/Vonleh.

 

Meni je tu enigma Nejpijer. Razmisljam da im treba jedan normalan plej (meni ni Moris ne mirise), a moze li Nejpijer drzati napad podmazanim kada Jokic nije u igri. 

Dalje, ako nesto imaju dovoljno onda su to 2/3 opcije. Sa Marejom, Herisom, Bartonom, Kregom, mozda sada i Diopom oni su ful na 2 i 3. 

Link to comment
Share on other sites

Nisu normalni Rocketsi. Pa AD ce protiv njih imat prime Shaq brojke. Jos ce LeBron moci do obruca kad i kako pozeli. Gubitkom lob prijetnje ce sad biti i dosta bolji matchup Jazzu i Nuggetsima. Goberta i Jokica su izludjivali tim lob pasovima Capeli. Niko im izgleda nije javio da nema vise Warriorsa sa smallball petorkom smrti. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Anton Chigurh said:

Denver radi set up za Jrua, mislim da je to dogovereno. Drugacije nema puno smisla. Mozda oprave Vonleha i dobiju i bekap centra od leta umesto Plamlija

 

Ne vidim sta mogu da daju za njega. Ako se ne varam, ove igrace koje su nabavili sad u trejdu ne mogu ukljucivati u drugi trejd ako nije 1-1. Ne znam kako mogu izjednaciti plate.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oɹəd™ said:

Inače cela ova priča oko otpuštanja Milsa je da se zakačio sa Dolanom oko Morisa da ovaj navodno nije hteo da ga trejduje nego je mislio da gradi oko njega ekipu :lol_2:

 

Ovaj ga našutirao odmah i valjda je Moris opet u priči oko trejda.

meni vise ova dole prica pije vodu ali bice interesantno testirati i tu teoriju tj. da li ce moris u naredna dva dana biti zaista trejdovan.

 

 

bar su se resili  coveka iz senke koji je povlacio vec 20 godina katastrofalne poteze u saradnji sa vlasnikom , dolan je naravno najveci problem tu ali kako da covek otpusti sebe :lol_2:

EP8qTW_XUAM2s3_?format=jpg&name=900x900

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, oɹəd™ said:

Inače cela ova priča oko otpuštanja Milsa je da se zakačio sa Dolanom oko Morisa da ovaj navodno nije hteo da ga trejduje nego je mislio da gradi oko njega ekipu :lol_2:

 

Ovaj ga našutirao odmah i valjda je Moris opet u priči oko trejda.

 

i nije ga baš našutirao, več mu je našao posao u nekoj sestrinskoj firmi

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

možda rivers ima hardena u fantazi rosteru pa je popizdeo kada je shvatio. u svakom slučaju, neoprostiv potez

Prvo u nedelju Harden baca Rasela u kontru i ovaj neće da položi jer bradatom nedostaje jedna asistencija za TD, a sada ovaj američki Fićko uzima skok. Troluju ga, svega mi.

 

N e o p r o s t i v o.  

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...