Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

50 minutes ago, Manu said:

Ako uspe Boston nekako da se dokopa Capele postaju favoriti na istoku imho

Clint je perolaka kategorija za Biida. Urnisat ce ga pod kosem. Stavise Capeli je undersized Draymond radio ogromne probleme na skoku, a da mu ih ne prave Biid i Horf.  Keltima je po mom misljenju Adams kud i kamo bolji fit. 

Link to comment
Share on other sites

Cudi me da liga ne rebne po dzepu Igija za ovaj stav necu da igram boli me cvetko. Ne verujem da je Memfisov stav od pocetka sezone da ovaj ne odigra ni minut. Dzabe ti jos 5 prstena do kraja karijere kad ces da ostanes upamcen kao pizdurina koja nije htela da igra za svoju ekipu ma kakva ona bila.  Bas mi milo sto mu bacaju diss ovi mladi igraci Memfisa. Ima tamo jedan twit Moranta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ja filu cekam njima fali jedan Roco ili Bogdan/ Ruza za taj korak unapred. Ova poslednja 2 kao Plejevi ne moze Neto da igra ozbiljnu PO kosarku.

 

od ovih koje pominjes jedino bogdan radi posao. ni covington nema dovoljno konstantan sut da popuni najveci minus 76ersa / a to je sut. mada bi moga malko na pf

 

1 hour ago, Drakaris said:

Ne znam zasto se Niksi brukaju sa ovim ponudama. Jel oni stvarno misle da bi GS pristao na to... 

 

jel ti stvarno mislis da su knicksi ponudili portisa, knoxa, frankieja i triera plus pik druge runde za russela? i ko je uopste brandon scoop b robinson, samozvani kurator kulture?

 

 

Link to comment
Share on other sites

JJST Memorial Fun Fact of the Night

Elfrid Payton’s triple-double tonight means that the Knicks last 10 triple-doubles have been done by 10 different players. How many can you name?
Elfrid Payton
Mario Hezonja
Jarrett Jack
Carmelo Anthony
Raymond Felton
David Lee
Latrell Sprewell
Mark Jackson
Chris Childs
Patrick Ewing

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

 

 

Spoiler

 

Elfrid Payton

Mario Hezonja

Jarrett Jack

Carmelo Anthony

Raymond Felton

David Lee

Latrell Sprewell

Mark Jackson

Chris Childs

Patrick Ewing

 

 

Link to comment
Share on other sites

kristaps je imao par vrhunskih partija ove sezone kad im je falio doncic. ne kazem da su bolji bez luke (jer svako vidi da nisu) ali dobija vise lopti i on i ovi koji su u drugom planu i znalacki ih koriste. ono sto hocu rexi nije dalas samo doncic iako je on veliko deo rezultatskog skoka koji su postigli ove godine

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

kristaps je imao par vrhunskih partija ove sezone kad im je falio doncic. ne kazem da su bolji bez luke (jer svako vidi da nisu) ali dobija vise lopti i on i ovi koji su u drugom planu i znalacki ih koriste. ono sto hocu rexi nije dalas samo doncic iako je on veliko deo rezultatskog skoka koji su postigli ove godine

 

 

Zato što kad nema Luke, može mu biti da ne radi svoj posao.

I noćas je šutnuo 7 puta za 2 poena  a 13 puta za 3. Vječito visi oko trojke, u reketu ga nema.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...