Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Kobe mi je u startu bio jedan od mrskijih igraca. Nije mi se svidjala njegova arogancija, delovalo mi je da kopira MJ i igrao je za LAL. Vremenom me prisilio na neko neverovatno postovanje i postao mi je omiljeni igrac.

Veliku tugu osecam.

Saucesce porodici za koju je on otac, suprug, sin... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam. Kad, kako i zasto - sve je tako pogresno i nepojmivo mom maleckom umu.

Nocas sam ga gledao u trenutku kad ga je Lebron preticao po broju postignutih poena protiv mog omiljenog tima. Jednostavno sam uzeo taj momenat za dato, cestitanje rivalu kad te prestize u necemu gde si nastojao da budes medju najboljima. Dok je igrao, trpao je sve jako. Ja ga nisam voleo tada. Ali kasnije covek uvidi velicinu kad mu nedostaje. Nekad nesvesno imitira pokrete, zabaci se unazad na basketu i vikne glasno "KOBI". Bum! Prelep kos. Simbol kosarkaske estetike, volje i gladi za pobedom. Simbol drugacijeg, ratnickog fer pleja, takmicarskog duha i ljubavi prema sportu. 

 

Mislim da necu znati jos neki period sta se desilo. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

“I hated them. They stopped me from getting a championship twice,” Bryant said. “The relationship was a love-hate relationship. I hated the fact that they were that good and kept us winning. But at the same time, I loved how good they were and I knew we had to be better.”

 

3150fceb-f7ef-477a-aaf2-8d7152b810a0-USAraja_kobe_r1g5_index07.jpg

 

Goodbye & thank you for all. Rest in peace.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Kyrie propusta vcrs utakmicu, isto i Tatum. Derozan sav skenjan, Wbrk pokusava ali ne ide. Sve neki igraci za koje se zna da im je Kobi idol.

 

Koji uzas igrati utakmicu kad cujes ovakve vijesti

Gledam Jokića kako rastura,a osećaj skroz prazan.Kao da gledam random ljude kako bacaju neku loptu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Kyrie propusta vcrs utakmicu, isto i Tatum. Derozan sav skenjan, Wbrk pokusava ali ne ide. Sve neki igraci za koje se zna da im je Kobi idol.

 

Koji uzas igrati utakmicu kad cujes ovakve vijesti

da, ovo su sve igraci koji su radili sa njim preko leta i imaju prijateljski odnos sa njim pa je razumljivo da su jos teze podneli ovu vest. cini mi se da su jos pominjani da su trenirali sa njim i pol dzordz, kavaj, janis i jos mnogi drugi sto je jos jedna potvrda da je on bio daleko od nekog arogantnog tipa kakvim su ga mediji predstavljali u toku karijere jer je i u kosarkaskoj penziji bio spreman da podeli svoje ogromno kosarkasko znanje sa novim generacijama mladih igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O majko mila, zasto... Probudim se malopre i vidim Kobi poginuo. Ne mogu da dodjem sebi zaista. Ovo boli jako. Zbog Kobija sam poceo da pratim i treniram kosarku, provodio noci gledajuci njegovo umece. Bio sam sjeban jako kada se povredio, posle jos vise kada je prestao da igra, a sta reci na ovo. 😞 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Kakva tragedija....bas me potreslo, iako ga nikad nisam preterano voleo dok je igrao, bio je istinska legenda ove igre.

Tako mlad covek, koji je tek trebao da uziva u zivotu.

A ono sto tragediju nemerljivom, je izgubljen zivot deteta, za to ne postoje reci...zasto dete???!!!!😔

Pocivajte u miru...😣

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...