Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Meni zion klasican hype. Mozda ne bas kao lonzo ball. Ima on vrhunsku atletiku za to nakazno telo. Pitanje je koliko dugo moze zadrzati taj atleticizam sa ovom kilazom. Pisao sam vec meni bi njegova karijera mogla da lici recino na krarijeru larry jonsona. Dok bude trajao hype imace lepe brojke, kako bude prolazio cifrece padati i treneri ce traziti nova resenja. Ne vidim ja u cemu je on tolilo dominatnan, mada ne mislim da nema iq, pri tom vazi za nekoga ko voli da trenira tako da mu je to plus. Ali sa onom nakazom od suta, nedostatkom centimetars i ovom kilazom nisam siguran koliko moze biti ozbiljan faktor sem u nekom recimo supertimu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

Jokic je prva petorka NBA. Samo to ga stavlja na vrh liste u istoriji srpske kosarke. Sta ja mogu kad ti ne znas sta to znaci. Odbranu igra koliko moze sa sporim nogama. Postoje stvari koje ne vidis na TV.

 

Zion za sada cista fizika i nista vise a da ima visak kila vidi svaka budala.

Dal ti trolujes ili si stvarno strucnjak nikako da ukapiram. 

Ajmo jos jednom, Jokic je u samom vrhu lige, ali recenica "staviti u dzep" se odnosi na odbranu Jokica, a po tom pitanju nista sinoc nije uradio, da su napisali "Jokic unistio odbranu Pelikansa" to bi bilo sasvim okej, ali naslov da je nekog stavio u dzep govori dovoljno o nasem novinarstvu. 

 

GOBER dominira veceras, kako ga je milina gledati kad mu je ovakav dan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas steta za Delona, zasluzio je da bude junak utakmice ali Gober nikad nece prestati da me iznenadjuje sta sve moze da stigne. Svaka cast Jazzerima, svasta su pogodili na kraju i Donovan postaje ozbiljna sila u clutch time-u. Sa druge strane, ako je nesto dobro u ovakvim porazima Mavsa jeste da se polako navikavam na njih. Ima dovoljno vremena do PO-a da nauce da ponekad i pobede kada je egal.

Link to comment
Share on other sites

Gobert je odigrao strašan meč! :Hail:

 

Lejkersi protiv File nekako djeluju najslabije u sezoni, ne ide šut pa nema nikakvog sistema - igra bez energije, uz neprekidno srljanje i mnogo grešaka. S druge strane odlična odbrana File, posebno Thybulle pokazuje da je strašan defanzivac na perimetru. Simmons i Tobias odlični. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...