Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Naravno da je leteci orman igrao vrhunsko 2/2 kada sam legnuo da spavam.
Ono sto raduje kod njega su to sto sutira trojke, doduse videcemo koliko ce da ih uzima kada ne ulaze, ali ne bi trebalo ovo da bude neki novi Ben koji namerno nece (ili ne sme ko zna) da sutira 3 iz samo njemu znanih razloga.
Ali bas je debeo, ono mislim da debeli Jokic sa SP za njega  fit. U 1/4 je u 3 minutu disao na usta kao ja kada potrcim. Trebalo bi ove godine polako da ga uvedu u nba ritam, dok tek sledece ocekujem njegov pravi "ulazak" na velika vrata u ligu kao legit zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

za zajona se slazem sa vasim misljenjima ali se na kraju sve svodi na to da li moze da igra i ostane zdrav. ako nam to pokaze u kontininuitetu u ovoj i sledecoj sezoni onda se moze gledati kakav je tip igraca - sta su mu prednosti i mane i  kakvi mu saigraci i  trenerska taktika najvise odgovara.

 

 

@AgroLaki izgleda da je njima iskrojena sudbina u duzem narednom periodu sa divcevim izborom beglija umesto slovenca. svi ovi drugi potezi sa trenerima i sporednim igarcima koje mase a ponekad i nesto ubodu :classic_biggrin: su manje bitni u odnosu na cinjenicu da su propustili da u svoj tim dovedu (buduceg) superstara lige.

 

 

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

 uglavnom bitno je samo da to ne bude neka jos luzerskiji fransiza od sakramenta samo na istoku :classic_tongue:.

 

 

ako smo dali punchbob shitblokeu 15milki 1 + team option da bude backup pf i treći centar, zamisli koliko bogdanu možemo da damo u takvom aranžmanu

 

imamo ruki ugovore i randlea na platnom spisku

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

ako smo dali punchbob shitblokeu 15milki 1 + team option da bude backup pf i treći centar, zamisli koliko bogdanu možemo da damo u takvom aranžmanu

 

imamo ruki ugovore i randlea na platnom spisku

samo sudeci po ovoj sezoni vi u nikse ne primate belce, pa jos i ako znaju da sutiraju... razjebao bi vam bogdanovic totalno koncepciju igre. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Oduševio me Zion što pogađa trojke. Jeste bio sam ali ubuduće neće smeti da mu se odmiču i to je odlično.
Što se tiče kilaže on se nije ugojio uopšte bio je isti ovakav ako ne i veći (ili je samo igrao sa vršnjacima pa je izgledao tako). Pomislio sam pre povrede kako kolena nose tu konstituciju i stil igre i jbg..
Valjda sva ta savremena analitika pomogne da bude zdrav i na optimalnoj kilaži.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, Zion je isti ovakav bio na Djuku. Njemu je kilaza problem najvise zbog povreda, a ne zbog kondicije kao sto je slucaj kod Jokica. Jednostavno to je neka nevidjena genetika. Otac mu se bavio fudbalom, imao je 190 cm i 120 kg, a majka je na koledzu bila perspektivna sprinterica. Ocigledno je naslijedio najbolje od oba roditelja. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, riviera said:

samo sudeci po ovoj sezoni vi u nikse ne primate belce, pa jos i ako znaju da sutiraju... razjebao bi vam bogdanovic totalno koncepciju igre. :lol_2:

 

nisi upućen. imamo belca koji, kada se upoznaje s'nekim, umesto da se verbalno predstavi - samo rastrgne majicu

 

D9jqjY_XoAY78f1.jpg

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AgroLaki said:

Voltona je trebalo najuriti jos na pocetku sezone, sad je kasno i ode jos jedna sezona koju su pojeli my turn indijanci. Definitivno je prosla sezona bila samo izuzetak i sa ovim timom mogu biti samo vreca za udaranje izmedju 10. i 12. mesta.  A mogli su da uzmu Luku, hhehehe.

Mislim da smo 16 puta raspravljali na ovu temu. :classic_biggrin:

 

Uz dužno poštovanje ukupnom broju pobeda prošle sezone (od kojih su većina bile protiv nikakvog donjeg doma tadašnjeg istoka), u onoj ovogodišnjoj seriji od 15-ak utakmica, u kojoj je bilo dosta pobeda i nekih finih skalpova, SAC je igrao najsmisleniju košarku u zadnje dve godine i zaista delovao kao tim a ne grupa divljaka. Zato sam podržavao Voltona i nikako se ne slažem da ga je trebalo šutnuti na početku.

 

Očigledno je magija prestala, Volton se izgubio, tim se raspada, pa su zato promene nužne, ako uopšte postoji čarobnjak koji će to ponovo sklopiti. Žao mi je zato što tu ima finih igrača, deluje da se može sklopiti ok ekipica, iako bi PO verovatno opet ostao san, pošto će verovatno svi timovi ispod sedmog mesta konkurisati za poslednju kartu. 

 

Da li postoji šansa da neko od ozbiljnijih ekipa zagrize za trejd Belog?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uini said:

 

sa topika knicksi u nba:

Lakers 100, Knicks 92 'We look like a bunch of kids playing against adults right now'

Not a blowout loss, though!

^^^^^

4 minutes ago, Miki28 said:

@delgado Kyrie vs Lebron? Jel se prati?

Nisam sinoc gledao, kako smo izgledali protiv uinijevih?

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...