Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Zion, i pored svih obećanja u suprotno, izgleda pomalo ''zapušteno''. Očit je višak kilograma, a to svakako nije za njegovo dobro. Čini mi se da je svima jasno - ako se ne zategne i skine kilažu, ne postoji koštano-mišićni sistem koji može da izdrži njegovu eksplozivnost. A stvarno bi šteta bilo da ga ne gledamo u godinama koje slijede.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti lebac suvi sta napravi Zion za 5 minuta 4/4!

 

Vezao je 3 trojke, poceo da dominrao kao Lebron. Sad ne smeju da ga izvade iz igre 😀

 

Edit: Dok pisem 4/4!

 

Koji cirkus obrnu covek utakmicu a trebao da igra po 4 minuta streceve.

 

Edit: Upravo je Gentry zatrazio TO da objasni Zionu da su probili sve limite, ovaj ispizdeo. Jebes analitiku ako ce da se povredi za 12 minuta kosarke ali ne vredi.

Edited by LordOfTerror
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Brutalan je Zion, tacno se vidi da mu je trebalo malo vremena da se opusti. Cini mi se da jos ne ide 100%, vec kao da se stedi, ali kad je krenuo, imam osecaj da bi ih sam dobio. Brutalan je skakac, a pogotovo drugi skok posle promasaja ili blokade je neverovatan. Mislim, nije da se ovo nije znalo, ali lepo ga je videti na terenu. Samo da ga zdravlje posluzi, Pelikani lako mogu do PO vec ove sezone. U svakom slucaju su must watch TV dok god je zdrav.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

meni je najluđi onaj defanzivni skok, kada je lik iz spursa mislio da je fauliran jer se susreo sa masom x ubrzanjem 

 

impresivan specimen plus lepo čita igru u tranziciji. ovaj 4/4 šut za tri je jasno neodrživ, pogotovo što mu treba dosta prostora ali nije neophodan realno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivao sam da iskuliraju Zajona za sledecu sezonu da bude dobro oporavljen i pojuri ROY, ne znam sta im ovo treba sem da animiraju fenove, ali vec imaju Ingrama koji je u zoni ovije dana.

Sto se Bogija tice, pre bih cak voleo i u LAL da ode nego u Filu da igra sa onim Embidom smaracem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

ne znam sta im ovo treba sem da animiraju fenove, ali vec imaju Ingrama koji je u zoni ovije dana.

 

 

što se takmičarskih ambicija tiče, plej of im nije predaleko. 

 

zatim lova jel'te zajedno sa tom animacijom. btw, ne verujem da bi rizikovali, bio je puno duže out od najavljenog 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, AgroLaki said:

Ocekivao sam da iskuliraju Zajona za sledecu sezonu da bude dobro oporavljen i pojuri ROY, ne znam sta im ovo treba sem da animiraju fenove, ali vec imaju Ingrama koji je u zoni ovije dana.

Sto se Bogija tice, pre bih cak voleo i u LAL da ode nego u Filu da igra sa onim Embidom smaracem.

Znaci decko koji je zdrav bi trebalo da odmara zbog nagrade ROY, koja donosi sta? Embid nije bio roy, Jokic nije bio roy, AD nije bio roy, Harden isto, pa im ne smeta nista u karijeri. Da imaju ikakve  sumnje u njegovo zdravstveno stanje, odmarali bi ga jos sigurno. Ovako, kad je zdrav, ne postoji razlog zbog kojeg ne treba da igra. Jos uvek su u trci za PO, a sto vise meceva odigra ove godine, spremniji ce biti za sledecu.

 

A za Bogdana, neka ide bilo gde samo da nije u Kingsima. Ono je mucno za gledanje. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa nisam mislio samo zbog ROY, vec da u ovoj godini prodje kroz neki sistem posebnih priprema sa njima, da sredi kilazu, nauci u vezi doskoka, da ne prodje kao D Rose, itd itd. Ne znam koliko treba za full oporavak jer operacija je ipak operacija.

 

U ostalim vestima:

 

Ouch.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da će srediti telo, zaista bi bila ogromna šteta da završi sa flajkom ispred prodavnice pevajući "Mogao sam biti car".

 

Izgleda baš pokretljivo i fluidno, ni traga "robotici", a snage kol'ko hoćeš.

 

Od ostalih vesti, dižem i ja ruke od Voltona. Nešto mora da se menja, makar počeli od čirlidersica.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, 21Barkley said:

Iskreno se nadam da će srediti telo, zaista bi bila ogromna šteta da završi sa flajkom ispred prodavnice pevajući "Mogao sam biti car".

 

Izgleda baš pokretljivo i fluidno, ni traga "robotici", a snage kol'ko hoćeš.

 

Od ostalih vesti, dižem i ja ruke od Voltona. Nešto mora da se menja, makar počeli od čirlidersica.

Prva promjena Bogdan-Kuzma😁

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bolje u LAL da zaokruzi pricu odakle je krenuo nas GM Vlada, i da uzme titulu. 

 

Voltona je trebalo najuriti jos na pocetku sezone, sad je kasno i ode jos jedna sezona koju su pojeli my turn indijanci. Definitivno je prosla sezona bila samo izuzetak i sa ovim timom mogu biti samo vreca za udaranje izmedju 10. i 12. mesta.  A mogli su da uzmu Luku, hhehehe.

Link to comment
Share on other sites

Trejdovanje Arize pomaze ostanku Bogdana, imaju vise para. Kada bi se resili Dedmonovog ugovora, Bogdanovicev ostanak se ne bi dovodio u pitanje. 

 

Takodje mogu da daju Bogdanu silaznu godisnu platu kao sto su dali Barnsu i Hildu, da bi mogli kasnije bez problema da daju max Foksu i Begliju. Naravno, ako budu bili vredni toga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i meni se cini da ce sakramento pokusati da bogdana potpise na leto (bas zbog ovog ariza trejda) i da nisu preterano zainteresovani za trejd, osim da im neko ponudi nekog bas dobrog igraca za njega, sto ce se cini mi se tesko desiti. bogdanovicu bi imo najbolje bilo da potpise za neku mnogo bolju fransizu, koja je siguran plejof ucesnik, cak i po cenu da ostane bez par miliona. sad je na vrhuncu karijere i bilo bi mu bzvz da potrosi prajm u klubu koji plejof jedino vidi na tv-u,  sto zbog nekvalitetnog sastava, loseg trenera a i cinjenice da je zapad klanica i u narednim sezonama bi po svemu sudeci ta konferencija trebala biti jos i dosta bolja nego sto je trenutno. momak verovatno oseca lojalnost prema divcu, pedji i klubu ali bolje bi mu bilo da gleda svoj interes, ipak je sportska karijera mnogo kratka i steta bi mu bilo da se u nba ne takmici na najvisem plejof  nivou kosarke.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

Pa nije da Bogdan ima izbora, on je RFA. Mada je pitanje da li ce Vivek biti spreman da placa porez na pretposlednju ekipu Zapada, pogotovo sto stizu Fox i Begli na naplatu. Sve zavisi od cifre koju mu neko ponudi. 

 

Uvek postoji i opcija da potpise neki kraci ugovor, tipa 1 + 1 i da testira trziste opet sledece godine, kad ce biti mnogo vise novca u opticaju. Jeste da je dogodine mnogo jaca FA klasa, ali kad najbolji potpisu, morace rosteri da se popunjavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidjelo se da je Zion pod prevelikim pritiskom. Lopta mu je jednostavno bjezala iz ruku. Bez obzira na 2 metra i 300 kila, on je i dalje samo klinac i tesko se nositi sa ovakvim hajpom. Ono sto raduje je da je momak ocigledno na mjestu, da je spreman da uci, radi i napreduje.

 

Sto se Pelikana tice, osim nepostojece odbrane, nije mi se svidjela igra Ingrama i Jrue-a kad su zajedno na terenu. Imam osjecaj da su se samo smjenjivali u izolacijama. Cini mi se da nema dovoljno spejsinga ako JJ nije na terenu. Morace Gentry da pronadje odgovarajuce rotacije.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Pa nije da Bogdan ima izbora, on je RFA. Mada je pitanje da li ce Vivek biti spreman da placa porez na pretposlednju ekipu Zapada, pogotovo sto stizu Fox i Begli na naplatu. Sve zavisi od cifre koju mu neko ponudi. 

 

Uvek postoji i opcija da potpise neki kraci ugovor, tipa 1 + 1 i da testira trziste opet sledece godine, kad ce biti mnogo vise novca u opticaju. Jeste da je dogodine mnogo jaca FA klasa, ali kad najbolji potpisu, morace rosteri da se popunjavaju.

prebacio sam da nije fa jer je kasnije otisao u nba i ima vec poprilicno godina. onda mu je izbor svakako suzeniji ali nadam se da ce se naci bar jedan bolji tim od sakramenta koji ce mu ponuditi cifru koju ovi nece moci da izjednace. uglavnom bitno je samo da to ne bude neka jos luzerskiji fransiza od sakramenta samo na istoku :classic_tongue:.

ova druga opcija koju pominjes nije dobra pre svega jer je mnogo rizicna zbog moguce povrede i generalno je taktika da igraci uzimaju najvise novca koje ti ponude odmah pa da kasnije trazis trejd kad vidis u kakvom klubu tavoris. :classic_biggrin:

i sto se tice poreza na luksuz i sakramenta nema sanse da placaju taj porez za tim koji moze samo da masta o plejof nastupu.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

i meni se cini da ce sakramento pokusati da bogdana potpise na leto (bas zbog ovog ariza trejda) i da nisu preterano zainteresovani za trejd, osim da im neko ponudi nekog bas dobrog igraca za njega, sto ce se cini mi se tesko desiti. bogdanovicu bi imo najbolje bilo da potpise za neku mnogo bolju fransizu, koja je siguran plejof ucesnik, cak i po cenu da ostane bez par miliona. sad je na vrhuncu karijere i bilo bi mu bzvz da potrosi prajm u klubu koji plejof jedino vidi na tv-u,  sto zbog nekvalitetnog sastava, loseg trenera a i cinjenice da je zapad klanica i u narednim sezonama bi po svemu sudeci ta konferencija trebala biti jos i dosta bolja nego sto je trenutno. momak verovatno oseca lojalnost prema divcu, pedji i klubu ali bolje bi mu bilo da gleda svoj interes, ipak je sportska karijera mnogo kratka i steta bi mu bilo da se u nba ne takmici na najvisem plejof  nivou kosarke.

 

Ja sam fen Sakramenta, jer ono, detinjstvo, Pedja Vlade bogovi, finala itd i uvek cu da navijam za njih. Sa druge strane mnogo volim i Bogdana i najlepse bi bilo da on i Beli ostanu do kraja karijere u SACu kao deo tima koji ce postati dugogodisnji PO ucesnik, ali kao sto sam procitao negde, ne odustaju ljudi kad je tesko, nego kad je uzaludno. Ovakva koncepcija tima, promaseni pikovi, treneri upitnog kvaliteta i bez jasne hijerarhije samo ce pojesti Bogdanove najbolje godine, pa shodno tome, sto se njega tice, bolje i u LAL da ga gledamo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...