Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ufff kakav poster Jaylena

 

Stvarno Celticsi umeju da iznenade sa vremena na vreme ovakvom partijom, ali treba da se poklope utakmice Haywardu i Tatumu pre svega. Ono sto bi moglo da postane standard je ovakva pametna odbrana + agresivna udvajanja i napadanje driblinga.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Boston ali previse streaky bi uradili bilo sta.

 

Dodje utakmica/serija kad Tatum i Brown ne mogu da pogode nista i oni su mrtvi.

 

Fali im jedan raznovrsan visoki (prosle godine Gasol bio bagatelno jeftin) i suter kao sto je JJ Redick.

 

Jebali Ainga vise asseti ako ne izadju ove godine sa Istoka pitanje koliko ce jos prilika dobiti...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LordOfTerror said:

Jebali Ainga vise asseti ako ne izadju ove godine sa Istoka pitanje koliko ce jos prilika dobiti...

Meni je ozbiljnija ekipa Majami, nego Boston. Oni su svoje prokockali. Prosle sezone su imali Irvinga i Ala, pa je posle jedne inspirisane pobede radila metla. Ove sezone su jos i slabiji za jednog Horforda. Druga runda plafon plafona. I to je pitanje ako ne naidju na Indijanu i oporavljenog Oladipa. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Meni je ozbiljnija ekipa Majami, nego Boston. Oni su svoje prokockali. Prosle sezone su imali Irvinga i Ala, pa je posle jedne inspirisane pobede radila metla. Ove sezone su jos i slabiji za jednog Horforda. Druga runda plafon plafona. I to je pitanje ako ne naidju na Indijanu i oporavljenog Oladipa. 

 

Mani me Horforda, za 20 miliona manje Tajsss moze da glumi ono njegovo poradjanje back door paseva na 20 metara od kosa.

 

Mislim da je Majmi ipak rang ispod cak i ovakog Bostona.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta je ono. Nike bio poole

Zasto je uopste isao sut na prvom pasu a imas 8.7 sec??
Bas wtf..
Lilly riknuo pa ga lepili, onda izvukao iz muda 3ku i tako repete u produzetku.. dame time x2 al playoffa il nema il ce da ispadnu odmah.. nece biti goriva

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da danas gledam natenane snimak Bogdan, Beli, Dragic  nadigravanje, ali sto mi to treba u zivotu da gledam ostale indijance i ziljavog trenera. 

Prodajte fransizu u Kanzas, ili Sijetl i terajte se. Valjda ce trejdovati Bogdana u LAL pa da zaokruze cirkus sa Kuzmom.

Link to comment
Share on other sites

Ma pusti, psujem sebe celo jutro što sam bezveze ostao budan do dva. Mada, može da se pogleda, držali su se fino protiv osakaćenog Majamija, veći deo 1/2 i preokret u 4/4 su bili odlični. Majami je bar deset puta dao trojku čim se SAC odlepi na 3-5 poena. Na kraju se SAC isto tako vratio Badijevim šutevima ali eto... Koji im je ovo poraz na jednu loptu, deseti ili tako nešto?

 

Fox svojom prodornošću i brzinom može da bude veoma koristan u trenucima kada ekipa nema rešenja u napadu, pa on ubaci neki od suludih 1na5 ulaza ili podeli sa strane na otvoren šut. Međutim, strašno je koliko ima potrebu da sebe stavi u prvi plan. Ciglar je a insistira na šutu dok pored ima šutere u dobroj poziciji, protok lopte je nikakav, svi se unervoze pa počnu da šutiraju iz nemogućih pozicija samo zato što su konačno dobili loptu. 

 

Pritom, petorka sa njim, Badijem i Beglijem ne može random petorku sa foruma da odbrani. Prvi put ove sezone sam ispsovao Voltona zbog toga što je vadio petorku koja se vratila iz minusa i napravila razliku. Ali, jbg, moraju "zvezde" da igraju poslednjih pet minuta.

 

Ovaj tim može da istrpi samo jednog divljeg igrača, oni ih imaju previše. Plus su celu sezonu nekompletni i roviti. Jbg, Holmsa neće biti bar do početka februara, to je veliki krater.

 

Naša dvojka je odigrala odlično 1/2, posle su Bogdanu iscurile neke trojke pa je počeo da promašuje u seriji. Bjelica savršen u prvom, posle je tačno popizdeo jer ga ćoškare i preskaču pa je bacao erbolove iz loših pozicija. Na kraju zamalo da bude heroj. Da ga ne obilaze i nadskaču u odbrani bio bi vrh igrač, za ozbiljne timove, mada je i ovako jedan od potcenjenijih igrača u pogledu učinka i uloge u odnosu na platu i okruženje. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Znas kako, previse je indijanaca bez te frencajz plejer igre ili se taj potencijal jos nije ispoljio. Jos uvek su svi u nekom dokazivanje modu i svako hoce loptu. MB3 ce ih skupo kostati, ne samo zbog Luke, nego sto ce morati da ga isforsiraju jer je eto 2. pik. Pa nametni se bato. 

Link to comment
Share on other sites

foks nas je prevario prosle sezone da je vec sada ozbiljan igrac medjutim ipak su te igre  bile najvise plod jergerovog sistema koji je forsirao mnogo brzu igru koja je odgovarala mladim igracima a narocito njemu. on je i prosle godine bio odlican igrac u tranziciji na nepostavljene odbrane dok je u sporijim posedima kada se igralo 5na5 bio vrlo slab. recimo ove sezone su napravili znacajan pad u pace-u pod voltonom (28i u ligi) i takav stil  se itekako oseti na njegovoj igri koja jos uvek nije preterano upotrebljiva u guzvi i na malom prostoru.

 

 

dobro zapazanje za  lal.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AgroLaki said:

Znas kako, previse je indijanaca bez te frencajz plejer igre ili se taj potencijal jos nije ispoljio. Jos uvek su svi u nekom dokazivanje modu i svako hoce loptu. MB3 ce ih skupo kostati, ne samo zbog Luke, nego sto ce morati da ga isforsiraju jer je eto 2. pik. Pa nametni se bato. 

Poklopilo mu se sa povredom Holmsa inače bi bio baš u poziciji da se dokazuje i bori. Ne verujem da bi dobio prednost posebno jer i na 4 Beli igra sve bolje.

 

Pričali smo već, jednostavno su ostali na pola puta sa igračima koje poseduju, a još im i povrede ne daju da uhvate konstantu, konačno odaberu stil igre i podele minute i loptu. 

 

Ove godine su drastično usporili igru ali im je to donelo i neke ozbiljne pobede u onoj seriji (prošle godine su tukli samo veću boraniju od sebe), zajedno sa ozbiljnijom odbranom, a čak su jedno vreme bili sedmi u ligi po malom broju primljenih poena. Posle se to okrenulo i već mesec i kusur ne liči ni na šta.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...