Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

On 1/18/2020 at 6:08 PM, Miki28 said:

@delgado de si legendo? Jel se prati vcrs utakmica? Bilo bi dobro da AD zaigra pa da vidimo AD&Lebron vs Harden&Wbrk.

 

16 minutes ago, Miki28 said:

@delgado Boston-Lejkersi? Eto prilike za Kembu da konacno osjeti kako je pobijediti Lebrona.

AD se vraca, Boston isto kompletan. Bice top mec izmedju 2 legendarne fransize

 

 

  U frci sam poslednjih dana brate moj (dao sam otkaz na poslu) , ali sam juce odgledao celu tekmu natenane snimak LA @ Rockets. Sve me vise i vise raduje da smo mi i bez Obrve jedna od najjacih ekipa u ligi jer mozemo uvek da zategnemo odbranu i zastita obruca nam je verovatno najbolja u ligi sa ovakvim razgoropadjenim Dvajtarom, Geeom + jos kad je tu i Davis. Danny sve bolje grize na perimetru, KCP je ove sezone shvatio da posle par godina lutanja u Los Angelesu da moze komotno da bude pouzdan starter na beku i igra sasvim zadovoljavajuce. Kuzma se digao i on sad ima smisao u ovom rosteru. 

 

    Sutra jbg radim prvu a trebao sam drugu, ali cu videti da ispratim dokle mogu ovaj legendarni derbi. Ocekujem pobedu, dobili smo ih prosle godine kad nikakvu odbranu nismo imali tamo, Kembin nestvaran niz protiv Brona je jos jedna utega za njega veceras, Lebron je standardno motivisan u TD Gardenu, tako da ocekujem zanimljiv mec i nasu pobedu. Na gostovanjima smo bas jaki ove sezone, jaci nego kuci 😄   

Link to comment
Share on other sites

Pa moram da odradim sugavi otkazni rok 15 dana, znaci u radnom odnosu sam do 3 februara. 

 

   Pa nema sta, dajem sebi jos 1 sansu za neki boljizivot  gde bih se ocistio od poroka (vutra+alc) , nastavio da sredjujem odnose s mojima (to mi znaci i emotivno i finansijski, ne zaboravimo da me cale kao psa izbacio iz kuce i da je ovo sve bilo podmoranje) i odmorio bih kuci u VA par meseci na rehabilitaciju & trazenje malo unutrasnjeg mira i ciscenje, pa onda imam neke planove u glavi pa cemo videti. Cak je i sestra rekla da bi me primila ako bih nesto radio/pohadjao IT kurs a kad ne bih duvao, sto je sasvim legit i veliki napredak u nasem odnosu  🙂

 

     Kuca mi na vrata neka poslednji voz jer evo blizi se 27-ma, to su te godine. Ako uspem da izdrzim par meseci strejt a da se skroz ne izbedacim, verujem da su cuda moguca.  Ostao bih sigurno ovamo barem do kraja ugovora koji je 19FEB ili do proleca/leta da su uslovi humaniji, rekao sam menadzeru juce da sam cesto na ivici da ga prebijem koliko je djubre a to mi u zivotu ne treba.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

BOgami imamo mi par ozbiljna problema:
1)odbrana C i skok, los je Meyers generalno sem Leonarda smo uzasni na pf/c tu je samo Bam siguran igrac i DJJ koji cesto igra small ball opciju, Olinik i JJ su meh i verovatno trejd igraci ako rajli napadne ove godine superstara (jrue).
2)Odbrana na perimetru, previse kesa imamo tu koje ne brane nista : dragic, herro, duncan; Padom Winslowa ostao je samo Butler kao dobar defanzivac na perimetru; ai i ta situacija Winslow moze da bude novi Kawhiji; posto ocigledno ima nekih neslaganja oko tezine povrede Justisea
3)Butlerov sut; otisao je u kurac, 3 uzasno sutira ali zato ih uzima u clutchu i mase.
Posto smo uzasni na strani pod mandatorno se podrazumeva prednost domaceg terene za PO inace 1round exit ce biti lagano.

 

Bold: Pricao sam vec o tome Butler je ozibljno govno.

 

Cesto se desava da u ranoj fazi utakmice ni ne pomislja da sutira otvorene trojke koje mu nameste, uzima samo suteve koje pogadja u visokim procentima ( kontre ako se otvore, ziceri i sve oko obruca) i naravno iznudjuje bacanja. Desavanja na terenu skoro da ga ne zanimaju ovde prevashodno  mislim na potrebe ekipe kad se upadne nekad u minusu fazu super star je taj koji mora da povuce, zaustavi krvarenje, prekine seriju. On otprilike igra neku svoju utakmicu koju je zamislio.

 

Kao posledica sve toga sve njegove napredne statistike ce izgledati bolesno dobro. To je Durant recimo radio u onim sezonama kada je jurio da udje u 50-40-90 klub. 

 

I onda kad dodje clutch vreme, Butler krene da poteze iz svih pozicija kao budala. Nekad ce doneti pobedu nekad ce prosuti ali opet to nije igranje kosarke na pravi nacin barem neko moje misljenje...

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Bold: Pricao sam vec o tome Butler je ozibljno govno.

...

 

 

 

 

baš sam sinoć gledao butlera. OZBILJAN KOŠARKAŠ. a ti nastavi

 

lik sa takvom lakoćom nalazi rešenja, bilo da postigne poene, bilo da proigra saigrače, samo je leonard u ovoj sezoni očigledno iznad njega

to što ne može da cepa trice 40% je za tvitera

Link to comment
Share on other sites

Posto mora da ti se crta zamisli da JJ Redick sutira trojke samo kad je apsolutno sam i da recimo da protiv Atlante kad im dodje sutne 10 komada jer su busni na sve strane ali zato kad oseti cvsto na perimetru ne sutne ni 1.

 

Prvo pitanje sta mislim koliko bi mu bili procenti za 3 bili na nivou sezone?

 

Drugo pitanje da li je bolje za ekipu da ima tih primera radi na nivou sezone 10-15% vise u sutu za 3 ili da igra instiktivno kao obicno?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

CP3 motivisan do neba.

Hjuston uzasan zadnjih 5-6 meceva, ali svakoj NBA ekipi se desi takav slump, nadam se da nece jos dugo. Sreca u nesreci je da je 2. mesto i dalje nadohvat ruke. Sto LOT kaze, poklopilo se sa Hardenovim losijim partijama.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...