Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Mislim da ce uskoro u NBA ligi morati da se organizuju sastanci polu-anonimnih suterholicara.

 

Cast da seruje prvu pricu dobice Daniels koji je trcao kontru 3 na 1 i onda je iz dotrcavanja pripalio trojku preko ruke tog optimiste koji je resio da proba da se odbrani, srecom po njega pogodio je tablu pa su pod kosem Caruso i Kuzma iskoristili povoljan cenarsut i poentirali u poslednji cas.

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:


Dobice FIla napokon nekog na strani, dao Haris dagger muceni niksi napad pre toga prvi put poveli posle 1/4 kosom Morisa.  
Zamalo MOris da pogodi 3 sa centra za OT

 

'nači neveruem

 

jedva 76ersi izvedu loptu na granici 5sec, samo da bi tobias, jedini čovek koji tamo ume da šutne, ostao potpuno sam na liniji za 3pts.

 

sledeća scena je još jača. 7ikusur sekundi do kraja, ide se na iso za morrisa, što je okej, međutim, randle stoji na 2 metra od njega umesto da mu naprave prostor a onda pritrčava i mitch rob da mu napravi neki štime-blok. mislim, da je napravio i najbolji blok na svetu - uradili su sve suprotno od onoga što je trebalo. svako je doveo po jednog igrača, tako da je morris imao tri umesto jednog i naravno morao da baci randleu kada je udvojen (gle čuda), koji ju je bacio u aut.

 

matt miranda:

 

This game was brought to you by the letter “L”

 

usa_today_13929127.0.jpg

 

 

It was like watching two fetuses fighting over one viable birth canal, only they were scratching themselves and tripping over their own feet as much as they were hurting their rival.

 

Before unveiling the sorely missed home white jerseys, the players were wearing T-shirts in honor of Martin Luther King Jr. Maybe “shooting” isn’t the diction to go with when honoring MLK, but I hear it’s the thought that counts.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pelikanse sam gledao protiv Dalasa. Delovali su tada kao razbijena vojska (imali su nekih izostanaka doduse) i Dalas ih je tada razvalio.
Sinoc su bili bas dobri..odlicna napadacka predstava obe ekipe.

Da li jos nekoga Ingram podseca na Duranta? 

 

Vise podseca na rendom pajdomana navucenog na kristal met.

 

I Janis je uporedjivan sa Durantom ali to sve na osnovu duzine ruku i nogu i te neke mrsavosti (sa pocetka karijere)...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Ingram je vec u srednjoj nazivan baby Durantom. To je prakticno jedino poredjenje na koje se moglo konstantno nailaziti po medijima.

 

jel možemo sada da pređemo na mladog kukoča, pošto sam obvladao na temu?

zanimljivo je da kukoča na nba topiku treba da doživljavamo isključivo u odnosu na nba performans

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...