Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Šutnuo je 22. :kece:  Ali, dao je 11 - ne pogledah meč, pa ne bih da komentarišem.

 

U Hjustonu se igra odlična košarka, plej-of intenzitet uz kvalitetne predstave od strane više igrača. Šteta što ne igra Davis, ovako se Rakete čine favoritima za trijumf...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ječmendo said:

Šutnuo je 22. :kece:  Ali, dao je 11 - ne pogledah meč, pa ne bih da komentarišem.

 

U Hjustonu se igra odlična košarka, plej-of intenzitet uz kvalitetne predstave od strane više igrača. Šteta što ne igra Davis, ovako se Rakete čine favoritima za trijumf...

 

Ne znam sta si ti gledao iskreno.

 

Kakva crni PO intezitet cirkus klasican, gomila izgubjenih lopti, rekreativne i rastrzane kosarke. Lakerse jedino drzi u igri ofanzivni skok.

 

Lebron se par puta nije ni vratio u odbanu jer je bio prezauzet svadjanjem sa sudijama ili jednostavno ga mrezlo da potrci nazad i oba puta bio nagradjen kucanjem jer je bio u ofsajdu 😀

Link to comment
Share on other sites

(Ljepota) intenzitet je u oku posmatrača. :classic_tongue:

 

Šta znam, stalo je i jednima i drugima i to odmah mijenja perspektivu - jer previše često u modernom NBA-u gledamo mečeve potpuno lišene energije i emotivnog naboja. Ovaj nije takav i meni se sviđa. O nekom kvalitetu u apsolutnom smislu bi se dalo raspravljati.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...