Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

@SteveFrancis#3 da li i dalje smatras da ingram ne moze biti vrj igrac u ligi  ili top 3 na svojoj poziciji  u prajmu ili si promenio svoje misljenje posle ovako mocne ingramove sezone.

po mom skromnom misljenju ingram igra mnogo bolju individualnu sezonu od bena  simonsa a to je malo ko mogao predvideti pre sezonu-dve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sacekao bih da vidim da li je sustainable. To je dosta dobro ove sezone, svakako iznad mojih ocekivanja, but then again i Oubre sa kojim sam ga poredio igra odlicnu sezonu uz dosta manje protagonizma.

bas sam i pitao ne zbog nekih prozivki vec jer dosta ljudi smatra da taj njegov sut sa daline nije odrziv gledajuci njegove prethodne sezone ali evo proslo je pola sezone a on i dalje drzi nivo. 

sad ostaje da se vidi kakvo ce biti uklapanje sa zajonom jer i ormar voli da prevashodno ide na ulaze s tim da je vilijamson dosta losiji suter pa mozda i nece toliko da smetaju jedan drugom.

 

inace kad sam trazio zasto zajon nije igrao nocas naisao sam slucajno na ovu izjavu :classic_ohmy:. moguce da je on taj alien.  :classic_laugh:

Quote

Then Griffin shares another story about Williamson — how the Pelicans engaged in a team-wide heavy weightlifting routine for just one week during the offseason. Williamson gained eight pounds of muscle during that span, a degree of weight gain that shocked staffers.

"He's not normal," Griffin says.

Quote

According to nutritionist Leigh Peele, newbie male lifters can expect to gain 1.5 pounds of muscle per month. Intermediate lifters can gain around 0.5 pound per month, while advanced lifters may only gain 0.25 pound per month. For women, these numbers drop to 0.5 to one pound for newbies, 0.3 to 0.4 pounds for intermediates and 0.1 to 0.2 for advanced women.

 

Edited by riviera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pelicansi će u svakom slučaju biti ultra zanimljivi u narednim godinama sa osovinom Ingram - Zion. Ne bih se odricao Jruea na njihovom mestu, a i Redick i Favors su super veterani koji znaju svoju ulogu, juče npr nema šanse da bi dobili Jutu bez Favorsa. Tu je naravno i Hayes kao dugoročniji projekat, možda i NAW, mada mi on deluje kao igrač kakvih ima na tone u ligi.

 

Što se Lonza tiče, on je suštinski poor man's Ricky Rubio. Ima taj urođeni pregled igre, nesebičan je, voljan da igra odbranu, ali je ipak suviše impotentan šuterski i na obruču. No, kao četvrti ili peti igrač tima, svakako može da prođe. 

 

Ko po vama ima veći plafon, Ingram ili Tatum?

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pelicansi će u svakom slučaju biti ultra zanimljivi u narednim godinama sa osovinom Ingram - Zion. Ne bih se odricao Jruea na njihovom mestu, a i Redick i Favors su super veterani koji znaju svoju ulogu, juče npr nema šanse da bi dobili Jutu bez Favorsa. Tu je naravno i Hayes kao dugoročniji projekat, možda i NAW, mada mi on deluje kao igrač kakvih ima na tone u ligi.

 

Što se Lonza tiče, on je suštinski poor man's Ricky Rubio. Ima taj urođeni pregled igre, nesebičan je, voljan da igra odbranu, ali je ipak suviše impotentan šuterski i na obruču. No, kao četvrti ili peti igrač tima, svakako može da prođe. 

 

Ko po vama ima veći plafon, Ingram ili Tatum?

vrlo slicni igraci po skilsetu, fizionomiji, godinama i nacinu igre. ingram ima produktivniju sezonu ali je tejtum pokazao vise u karijeri u smislu pobedjivanja (istina imao i bolje saigrace i trenera) i to mu trenutno kod mene daje malu prednost sve dok i ingrama ne vidimo u slicnom (plejof) kontekstu. sto se tice plafona trenutno obojici po svemu prikazanom je realan i vrlo blizu plafon olstar ili ako hoces  u buducnosti top 10 igrac u ligi. za najboljeg ili jednog od 2-3  igraca u ekipi koja napada titulu (stepenik iznad)  moraju jos vise da pokazu u plejofu i njegovim kasnijim rundama.

ucinak ove sezone.

QgvFRlY.jpg

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

moguce ali posto su obojica jos uvek mladi (21 i 22) to su ipak stvari koje se mogu ispraviti sa vise iskustva. glavno je da u nijednom  segmentu igre nisu katastrofalni (kao npr. ben simons sa sutom) i da mogu jos da se nadogradjuju. sve preduslove sto se tice atletike i tehnike za top igrace imaju a konzistentnost igara ce im doci sa vremenom. u svakom slucaju sto kazes ne mogu propasti.

Link to comment
Share on other sites

Da se upiše u zapisnik da sam vjerovao u Igrama i Lonza od prvog dana. Čak sam i postao Pelikan nakon njihovog trejda. 

 

Ingram, kao što ste rekli već, se ne libi da uključi saigrače u igru. Imao je periode kad je u LA igrao pleja i bilježio dvocifren broj asistencija. Ima još puno prostora da napreduje u defanzivi sa onakvom dužinom. Tatum se ipak dokazao u plejofu, nadam se da ćemo i Ingrama moći da vidimo na djelu ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Shonewizard said:

Koliko meni neobično djeluje kad pročitam da Ingram ima tek 22 godine.

 

Baš ozbiljan potencijal da zavlada ligom (što kaže uini).

 

Ne znam samo cemu fanscinacija godinama? 

 

Mnogo je bitnija stvar sam plafon nego da li neko ima 18 ili 23 godine.

 

Taj Favors koga recimo spominjete je usao u ligu pre miliona godina jedina razlika je sto sad sa 28 izgleda kao starac od 40.

 

Irving takodje...

 

Poenta je da kad udaris glavom u plafon nebitno je da li imas 18, 20 ili 25. Wiggins recimo moze jos 3 zivota da igra ali to je sto je...

 

Godine su jedino relevantne za ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

 

Taj Favors koga recimo spominjete je usao u ligu pre miliona godina jedina razlika je sto sad sa 28 izgleda kao starac od 40.

 

Irving takodje...

 

ako izgleda kao uncle drew, slažem se. odvaljuje kada je zdrav

 

ako hoćeš da kažeš kako se često povređuje, pa jebiga, to nema veze sa godinama

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da je Lillard usao sa koliko godina u ligu 22? Pa mu to nista nije smetalo ili Brogdon...

 

Akk dignes Coby White-a isti ti je djavo, jedino da mu nova glava izraste...

 

 

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

 

Edit: Nesto sam sjebao preko telefona...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...