Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bjelica je izjebao samo tako FIlu prosle godine, njima bas jedan takav treba umesto skotova i Enisa itd..
Ako od nekog ocekujem da bude kupac to je FIla; Dubina i sut; Plejmejkerske sposobnosti su samo plus (jedan Bogdan je njima idealan ni Bjelica ne bi smetao.)

 

ko jebe 76ers. niti su mu nudili dobru lovu, niti bi imao više od 15 min PROŠLE sezone. ove bi imao nula kada je embiid zdrav a da nije otišao u kingse uvek bi bila za njega ta percepcija kreirana u minesoti. bukvalno je spasio svoju nba karijeru 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

okej ali to ti je ona uloga streamera u fantaziju. cim dodji neko kao tobias dovidjenja

 

jednostavno, mizerna je bila njegova reputacija i mali mu je ugovor za garantovane minute, pogotovo sto je los defanzivno

nije da sada ima neku ludu reputaciju ali se pokazalo da bolji potez nije mogao napraviti za sebe

 

@LayupFromTheMidget

 

edit oko sarica - pitanje je da li bi uzimao minute od igraca kojeg planiraju da trejduju jer ima daleko veci upside u teoriji, zbog godina

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko ko nije gledao tekmu rekao bi da je Fox bio perfektan. Ono sto statistika ne pokazuje je da je imao one njegove wtf poteze kada se zaleti u reket ko muva bez glave, a nema uslova za polaganje, usled cega je uzimao tezak sut (masio) ili pravio to pokusavajuci da odigra izlazni pas.  U drugom poluvremenu je smanjio takve greske.

 

Bjelica je bio hot, ali nije silio sut. Mogao je preko 40 da je malo vise forsirao. Narvno uz losije procente. Bagley se svojom kretnjom dobro nudio saigracima za asistenciju. U par navrata bio dobar u odbarani sa strane pomoci. Hield je u drugom ubacio svoje suteve.

 

S druge strane Fournier je preuzeo odgovornost u zavrnici i  odveo Magic do pobede. Pored poena ubelezio je asist za Gordona koji je postigao poslednje poene na tekmi.

 

Vucevic je statisticki isporucio svoje. Ali bode oci cinjenica da celu tekmu ne moze da postuje Bjelicu (mozda je uspeo 2 puta), koji ga je pretezno cuvao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 21Barkley said:

Nije mogao ni Janis a ni KD. Probiju ga na drugi način ali postom retko.

 

 

Quote

Na fudbalu sve sporiji sam, matora sam mrcina
Na fudbalu sve sporiji sam, jer sam se ubucila
Na fudbalu sve sporiji sam, jebiga

Fudbal promeniti u sket

sega na stranu, izgleda da se nashao Beli konaco i nije samo prangijas, mada mu od toga sve zavsis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...