Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, LordOfTerror said:

Kakva dzukela je ovaj Lebron, prodao je svaku neizvesnu utakmicu da li svojim kamenjarem sa bacanja ili izgubljenim loptama.

 

lepo rece pre neku nedelju jedan lik na podcastu kako lakersi u poslednjih par minuta utakmice uopste nemaju plan, osim sto james tapka loptu 20 sekundi i onda sutne neku stepbek trojku... 

Link to comment
Share on other sites

Uspavah se u ovih poslednjih par minuta od trenutka kad su LAC izjednacili nakon poslednjih +7 Lakersa...

 

  Porazvajuce je ovo, dobijes ovakvu partiju Kuzme niodakle i kurcina, bilo je tu mnogo debilnih turnovera i svega, al nekako je delovalo da je moglo da se dobije.

 

    Do sledeceg bozica nece odigrati ovako i nadam se da su celnici Kingsa gledali ovo i odlucili da nam puste Bogdana, jer sa ovim gubavcima da napadamo ovako talentom nakrcane Klipere sanse nema

    

   Mrs u picku materinu .

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Stekao sam utisak da Clippersi ceo mec igraju na auto piotu i da dodaju gas sa vremena na vreme i stvarno sam mislio da ce Lakersi dobiti ali cim se dodje u neizvesnu zavrsnicu ako nema KCP da se ukaze odmah su u problemu.

 

Lakersi su imali plan za sezonu da ne izgube 2 meca u nizu pa je Lebron nakon onih poraza od Indiane i Kee podvukao kako ce probati da se vise ne ponovi kad opet Milan Qurcina. 

 

Mada generalno nisam nesto odusevljen kvalitetom utakmice, jedini Pat se nesto trudi da zakuva...

Link to comment
Share on other sites

Svasta sviraju u korist ovoj autisticnoj kretencini, i jeste sudjenje celo vece konstantno bilo na LAC strani, ali pobogu, morali smo ovo dobiti -> dugo vremena nit je PG ista igrao, a Kuzma je doneo apsolutno sve poene koji su trebali da se dobije mec. Koliko su samo Lakersi ginuli i haslovali za svaki poen, kos, poradjali, kod Clippsa je sve to delovalo mnogo lakse i kosarkaskije

 

   Jbg, talentom su nakrcaniji dosta kad su othersi u pitanju, samo pogledati krilne igrace - Paterson, DzaMajkl, Harkles - svi tu mogu malo da ometaju Brona i urade nesto korisno kao sto je pakovanje otvorene 3 makar ; nama hitno trebaju Iguadala i ako moze Bogdan da se koljemo

 

     MIslim od pocetka sezone znam da su LAC talentovaniji, poneo me malo pobednicki niz LAL (mozda i sad gubitnicki ) al stvarno sramota bre, 17-5 su prsli u zadnjih 6.5min, sram vas bilo bagro jedna bezobrazna

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Quote

     

    • Why can’t these coaches just play Frank Ntilikina and Mitchell Robinson together? Their individual defensive prowesses are easily the most powerful set of tools the squad has. Yet can they please be allowed to swallow an entire side of the floor whole, and let the other three guys set little fires to give Frank and Mitch time to recover? At this point I believe that the front office and coaching staffs are just too close to the situation and can’t see the rookie deal forrest through the high paid acquisition trees.
    • Here’s some fecal matter to swish around your mouth: coming into tonight’s game, Frank Ntilikina and Mitchell Robinson shared the floor for 160 minutes, while Elfrid Payton and Robinson have shared the floor for 188 minutes. Maybe you haven’t been keeping track but Elfrid missed 17 out of the 31 games New York has played. How is it possible that this pairing is practically unexplored?

     

     

Link to comment
Share on other sites

Nijednog trenutka nisam sumnjao da je Coach Lue izabrao pravi LA tim. Nije ni poenta voditi neki tim nego naci svoju ulogu u sistemu. Covek se odrekao svoje titule kako bi dosao do prstena.

 

Jbga, Delgisa😢

 

Trebao si da pratis Coach Lua, covek ce ponovo da se nadje na pravom mestu  u pravo vreme i postace sinonim za to, a ti se ponovo nalazis na pogresnoj strani istorije. 😢 Prvi si na forumu koji je prepoznao potencijal Coach Lua.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Threekola said:

@delgado koja je ono pička u prvom redu, saznaj za braću

 

Bivsa verenica trenera Arizona Cardinalsa Kliff Kingsbury-a, a sadasnja verenica idiota Vegas Dave-a. 

 

Voditeljka na Fox Sportsu, Holly Sonders.

 

edit: sad vidim tek da si nasao.

Edited by Sprivel
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Nisam Klivlend i Majami toliko pratio ranije ali vjerujem da Lebron nije ovoliko masio bacanja i gubio lopte u zavrsnicama meceva kao sto to radi ove sezone?

 

Nije, u završnicama mečeva ili bi stavljao protivnika na krkače i ubacivao ga u koš sa sve loptom, ili bi tražio nekog šutera da im spasi guzice. Nešto slično ovome što danas radi Giannis, samo manje drvenasto.

 

Gledao sam samo prvo poluvreme, u kom su Lakersi igrali dobro i energično. Vidim da ni AD nije briljirao u nastavku. On jebiga mora da bude najbolji igrač na parketu ako Lakersi planiraju da odu do kraja.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosta said:

Da Harden ili npr Westbrook imaju taj load management(citaj: bijedno ziherasenje), sipali bi po 60 i 50 po tekmi.

oni i sipaju  vise od njega ali u tome nije poenta (mislim na ligaski deo takmicenja) jer je  kosarka jerdnostavno drugacije postavljena kao sport.

da se igra kao u fudbalu samo liga bez plejofa verovatno bi neki drugi igraci i imali vecu vrednost od njega.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...