Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 said:

Ma de se vatao sa Janisom? Mozda su 5 puta tokom meca bili u duelu i to kad su Lejkersi rijesili da brane pik Janis&Midlton sa Dejvisom i Lebronom. Lik je umoran vec par meceva, pogledaj mec sa Indijanom pa ce ti biti jasno ali ako ko od superstarova u plejofu moze da cepa na max obrtaja najduze to je Lebron iako ga ne volim.

Sinoc ko god je gledao vidio je masu losih stvari kod Lejkersa koji se lako daju ispraviti. E sad imaju neke svoje mane koji oni koji kontaju kosarku lako uoce ali vidjecemo dal ce to trejdom korigovati ili ce nekako uspjeti u PO da maskiraju.

 

Ono sto ova ekipa ima jeste da se bori do kraja. Lako su mogli pustiti niz vodu utakmicu ali su se ipak borili do kraja i imali su svoje sanse.

 

@delgado bas bas mnogo gubi lopti, previse nonsalantno baca pasove ka AD misleci da ce svaki uhvatiti a da ne pricam o gluposti i sutu za 3 poena u naletu Lejkersa gdje nas sasjekao. Samo su nam tad trebali poeni a njega ne moze niko u kontri zaustavit i odluci da je Steph ili Kd, ma daj. Ne moze tako da se igra, pametna kosarka se od njega ocekuje

 

 

Ostalo mi je u secanju da je u ostao pod kosem na napavi faul na Jasnim nakon sto ga je stizao u nekoj kontri i samo je kreuo ka klupi, moguce da je on i zatrazio TO :classic_biggrin:

 

Gledao sam ga i protiv Indiane, Lakersi su ekipa koju sam najvise ove sezone ( zanimljivo mi da gledam kako se stvara saradnja izmedju top 10 igraca lige) i vidis tu nisam zapazio tu vrstu umora.

 

Indianu je secirao dok ga nije preuzeo Brogdon, i posle se videlo da dolazi do obruca sa pola gasa i kada bi promasivao tu su bili Howrad i Mekgi da pokupe i prikucaju. Imao je losije sutersko vece i generalno manje prostora zbog nedostatka Davisa.

 

Protiv Clippersa i Milvokija se vidi da je ekstremno motivisan i fokusiran ali jednostavno ne moze da dodje do kosa, juce kad ga je uzimao Janis nije ni gledao na kos, mislim da je evenutalno sutnuo neku trojku iz onog svog crabb stap back-a i to je to.

 

Takodje vidi se i po rotacijama da mora cesce da izlazi igre...

 

Inace Milvoki je prva ekipa koja je konacno ''procitala'' onaj ulazni pas Lebrona za Davisa koji mu baca sa svoje polovine :classic_biggrin: Prilicno seljcka fora ali im ustedi dosta vremena u orgazaciji napada, nekad ne mora cak ni pola da predje Lebron.

Link to comment
Share on other sites

@Squabbit Sofronije je najcuveniji srpski notJimmy Butler

 

Logicno je da ekipa malo pukne sa fizickom spremom i kondicijom na different conference road-tripu. Lakersi su vezali dosta pobeda na gostovanjima, pre ova 2 poraza jedini im je bio poraz od Clippersa, znaci nisu izgubili tekmu van LA, a sad su igrali protiv 2 ozbiljne ekipe i ozbiljna domacina, jednu bez Davisa i sada protiv eto trenutno najbolje ekipe lige po skoru i verovatno svim statsima, protiv Indiane je bas malo falilo za pobedu, protiv Milvokija su ipak izvukli casan poraz i borili se. Nista neobicno, nista strasno, bice jos derbija.

 

   Lebron u regularnoj sezoni sutira vise trojke naravno, u PO ce ici jako i samog do kraja makar ga cuvali Kawhi/Giannis/Embid cekao pod kosem hipoteticki zajedno. On se ove sezone cima u odbrani za razliku od prethodnih i mi mozemo da resavamo ove slabije i na lose sutersko vece jer smo defanzivno zategnuti. Slede jos 2 ozbiljna testa protiv Denvera i LAC, voleo bih da dobijemo obe tekme i postoji realna mogucnost. Ne znam da li ce se do tad vratiti i Kuzma, ali svakako nece biti lose da i on zaigra, mozda ga prokenja nesto klupe sad na svezinu.

    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je lako Dalas ugusio FIlu sa prosecnom 2-3 zonom. Strasno suterski impotenta ekipa je Fili, nebitno kako se ovo zavrsi. Cuju se i zvizduci trenutno.

Kod Dalasa sada vec standardno odlicna druga petorka na krilima Wrighta i Setha. Kristaps sve blizi svojoj najboljoj kosarci, sada vec je neuporedivo bolji nego na pocetku sezone.

 

Karlajl Bog, tako treba zavrsiti svaki post koji za temu ima Mavse.

 

Edit: 11-2 na gostovanjima, statement win

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

Ponovit cu jos jednom, potpuno sulud potez Phile je bio rijesiti se najboljeg proslogodisnjeg igraca(Butlera) i onda dovesti Horforda(?!!!?).

Jedan od najidiotskijih management poteza. Bukvalno kao da Zvezda proda Lorenza i dovede Bircevica da nadomjesti ucinak.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 21Barkley said:

Bogdan nije igrao noćas, kažu zbog članka.

 

Gledao sam nešto statse, Bjelica kako izađe iz Sakramenta ne može trojku da ubode ni slučajno.

 

Sem u Hjustonu. 😝😎

 

@riviera

Kad se već pominje Carter-Williams, jebote, koliko je taj lik malerozan.

Mislim da je već do sada jedno 6-7 puta morao da napusti teren zbog povrede.

Treba da bude srećan ako u jednom komadu završi sezonu, kako je krenula za njega. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...